Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ignazz napisał:

No ale patrząc w druga stronę czyli na liderów to Jo plus Lauri robią robotę. Oba kluby są fajne i maja sporo świetnych nazwisk. 

Nie chce ujmować liderom pistons bo graja świetny sezon ale jednak Wole hali + derozan od tej dwójki. I fitowo i ogolnie. Ponadto maja jeszcze 3cia opcje o wiele lepsza niż pistons. ( Porzi >> wlasciwie kto? Trent? )

Inaczej. O ile 1 i 2 opcje dałbym może jeszcze na równi i pewnie czysta sympatia bierze u mnie górę  to 3ci, 4ty, 5ty i 6ty najlepszy zawodnik jest dużo lepszy w Cavs ( Porzi, Smart, Barrett, Poeltl) a co jest dalej już dużo mniej istotne przy tak napakowanych składach. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Cavs są for Real, maja lepszy fit

Z tym fitem to bym dyskutował. Duet Poeltl + Porzingis pod koszem to są klimaty typu Gob + KAT, dalej masz mid range maestro w postaci DeRozana i naprawdę nie wiem jak traktować tu Haliburtona, który gra świetny sezon, ale jednocześnie jest beneficjentem five out granego przez real Pacers. Tutaj masz zespół rodem sprzed dekady, totalnie inne warunki.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Z tym fitem to bym dyskutował. Duet Poeltl + Porzingis pod koszem to są klimaty typu Gob + KAT, dalej masz mid range maestro w postaci DeRozana i naprawdę nie wiem jak traktować tu Haliburtona, który gra świetny sezon, ale jednocześnie jest beneficjentem five out granego przez real Pacers. Tutaj masz zespół rodem sprzed dekady, totalnie inne warunki.

Porzingis przestał grac na dystansie ? Ponadto Cavs mogą grac przecież mniejszym lineupem z Porzi na C i czwórka Hali-Barrett-smart-Derozan, jak dla mnie taki lineup jest przejebany po obu stronach parkietu. W pistons brakuje defensywnie nastawionych graczy, zbieranina oubre, brylantów, Markkanen i Morant to również sredni obrońcy. Jak dla mnie nasi pistons rzucaliby w c*** pkt ale tez by sporo dostawali w papę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Z tym fitem to bym dyskutował. Duet Poeltl + Porzingis pod koszem to są klimaty typu Gob + KAT, dalej masz mid range maestro w postaci DeRozana i naprawdę nie wiem jak traktować tu Haliburtona, który gra świetny sezon, ale jednocześnie jest beneficjentem five out granego przez real Pacers. Tutaj masz zespół rodem sprzed dekady, totalnie inne warunki.

Przecież Porzignis gra głównie jako power forward, a do gry na centrze miał podobne podejście co Anthony Davis czyli bardziej z konieczności. W sensie wiem, że teoretycy widzieliby go na centrze z jego skillsetem, ale on z podobnych powodów wolał grać inaczej.

Nie widzę zupełnie porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Porzignis gra głównie jako power forward, a do gry na centrze miał podobne podejście co Anthony Davis czyli bardziej z konieczności. W sensie wiem, że teoretycy widzieliby go na centrze z jego skillsetem, ale on z podobnych powodów wolał grać inaczej.

Nie widzę zupełnie porównania.

W tym sezonie gra akurat na centrze, ale tez uważam ze może sobie grac na PF z powodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ernie9005 napisał:

Karpikowi chyba chodziło o kiepski fit Ziona z Davisem, bo trudno grać dwoma czwórkami :P

 

Moją opinie już znasz, Ja I tak jestem zły na ciebie, ze rozwalasz ten team bo wg mnie jesteś drugim najpoważniejszym kandydatem do wygrania wschodu w tym składach co są obecnie, takich teamów się nie rozwala, tylko się rzuca assety idzie po wzmocnienie przed deadline. Jedna kontuzja KD i finały pewne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież smart, Haliburton, Barrett, Porzingis i love to zajebisty zestaw shooterow i spacingu to na pewno tam nie brakuje. A na początku trymestru kiedy  Barrett był pod formą to Cam napierdalal dość dobrze. 

Przecież KAT też gra na dystansie :)

Hali gra w realu five out i między innymi dzięki temu tak dobrze wygląda w Pacers, KP też głównie jako stretch five. Ten Poeltl tu mocno blokuje paint i mi nie pasuje, w obronie masz dwóch wolnych na nogach wysokich, zupełnie jak w Socie. KP jak gra na czwórce, to na piątce biega mobilny Gafford, a nie wolny Poeltl.

I nie, Smart czy Barrett to nie są zajebiści shooterzy, na pewno nie ma tu żadnego porównania do real Pacers, bo jest jeden jedyny Love z bdb shooterów (i Cam jak wróci, ale póki co to go nie ma). 

Cavs to generalnie dobry zespół, ale uważam, że trzeba go poukładać, żeby grał na miarę talentu.

12 minut temu, ernie9005 napisał:

Karpikowi chyba chodziło o kiepski fit Ziona z Davisem, bo trudno grać dwoma czwórkami :P

 

Nah, Zion to jest guard 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Haliburton Smart Barrett Johnson  Ayton to topowa piątka pod względem fitu, balansu pomiedzy obrona i atakiem, spacingu i timeline zawodników. Do tego dojdą dwa wybory w 1. rundzie draftu i można mówić o fajnej drużynie na lata.

@RonnieArtestics mówisz, że jesteś zły za rozwalenie drużyny i oddanie DDR i Porzingisa.

Rok temu, w topowym sezonie DeRozana, nie wpusciliscie Cavs nawet do 2. rundy playoffow, co bardzo mnie dziwi. I teraz trudno byłoby odeprzeć, absurdalny w gruncie rzeczy, zarzut, że obnizyl loty.

A jeśli chodzi o Porzingisa, to fakt, że gra bardzo dobrze, ale jest w ostatnim roku kontraktu i trzeba było prędzej czy później podjąć decyzje, czy go przedluzac, a jesli tak to za ile, majac na uwadze potencjał utrzymania tak wysokiej formy po kontraktowym roku w rl Wizards, ciągnaca sie od lat historie kontuzji i możliwość podpisania kogoś dobrego na FA po sezonie. Stąd pomysł z Aytonem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Właśnie widzę, że ten gamoń z Ciechocinka nawet się nie ukrywał i dał Lakers z Currym, Butlerem, LeBronem, Claxtonem, Batumem, Clarksonem, Reavesem, Burksem, Hauserem i Hartensteinem tylko 3W więcej niż tej zbieraninie Spurs z cancerami typu Rozier, Collins, zawodzącym Murrayem i leszczami pod kątem tegorocznej gry typu Tre Mann czy Duren etc.

Nie jestem pewien czy uwzględnić :P 

Ale od CambyGOATA dostałeś za to 22-6!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Właśnie widzę, że ten gamoń z Ciechocinka nawet się nie ukrywał i dał Lakers z Currym, Butlerem, LeBronem, Claxtonem, Batumem, Clarksonem, Reavesem, Burksem, Hauserem i Hartensteinem tylko 3W więcej niż tej zbieraninie Spurs z cancerami typu Rozier, Collins, zawodzącym Murrayem i leszczami pod kątem tegorocznej gry typu Tre Mann czy Duren etc.

Nie jestem pewien czy uwzględnić :P 

widzę, ze Rada trzyma się mocno tego by nie szerzyć nienawiści w dziale!

Ale oczywiście przyzwyczailiśmy się już, ze January może pisać co chce i obrażać jak chce i nigdy go nic złego nie spotka :) 

Rowni i równiejsi, bez zmian :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Rada zrobi coś w końcu z tymi wpisami? GM posiada mój  pick i w jawny agresywny a otwarty sposób co wpis robi sobie jaja z drużyny która u niektórych różni się niewiele w bilansach z jego lakers a u innych bardzo ;) 

w życiu nba nie ma miejsca na takie pajacowanie. 
Wnioskuje aby zlikwidować kość niezgody zabrać powyższy pick lakers. 
 

ostudzi to chamskie zachowanie Zanuarego oraz odblokuje mu ocenianie moich spurs bez konieczności oglądania się na bonusa w lato. 
 

niesmaczne. 

Wniosek Rado jest poważny i proszę to oddać pod dyskusje.  Nigdy w grze nie było aż tak chamskiego zachowania podyktowanego swoim interesem 

GM lakers kolejny raz się okazał małostkowym manipulantem. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Czy Rada zrobi coś w końcu z tymi wpisami? GM posiada mój  pick i w jawny agresywny a otwarty sposób co wpis robi sobie jaja z drużyny która u niektórych różni się niewiele w bilansach z jego lakers a u innych bardzo ;) 

w życiu nba nie ma miejsca na takie pajacowanie. 
Wnioskuje aby zlikwidować kość niezgody zabrać powyższy pick lakers. 
 

ostudzi to chamskie zachowanie Zanuarego oraz odblokuje mu ocenianie moich spurs bez konieczności oglądania się na bonusa w lato. 
 

niesmaczne. 

Wniosek Rado jest poważny i proszę to oddać pod dyskusje.  Nigdy w grze nie było aż tak chamskiego zachowania podyktowanego swoim interesem 

GM lakers kolejny raz się okazał małostkowym manipulantem. 

do tego mnie obraza publicznie i wyzywa w ordynarny sposób.

Jest to pomijane i zamiatane pod dywan.

January to Blatter beGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Qcin+Alonzo tak dziwnym trafem zagłosowali. No, faktycznie niesamowity przypadek :) :) :) 

Taki sam przypadek jak twoje szkalujące wpisy. Tylko jakoś nie potrafisz się przyznać. Stad zabranie wyboru by Ciebie choć trochę ostudziło. Bo przeginasz.  

Rado. Podtrzymuje wniosek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale wiesz, że wtedy Ci bilans u kilku GMów z marszu poleci grubo :D ? Bo największy argument za wygranymi Spurs zniknie.

Taki bilans dla tak słabej drużyny w 1T to grubszy skandal. Przecież tam nie było cienia pozytywu poza defensywą Anunoby'ego tak naprawdę.

Gość rozwinął się ofensywnie i podkreślają to zza oceanem ale widzę ze wolisz dalej w propagandę. 
Zabranie picku dla mnie jest neutralne a dla reszty ligi bardzo pozytywne moim zdaniem. Rado proszę o werdykt. 

Oj bardzo złe oceniasz innych GM. 

Wyglada na to zes jedyny sprawiedliwy a inni GM to szumowiny i zawyżają bilans. 

Pogubiłeś się najbardziej w historii tej gry. Mocno odjeżdżasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.