Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

To znaczy politykę lizania się po fiutach

Dorośli ludzie, a rażą ich słowa pisane z zupełnie obcej klawiatury. 

bardzo dobra decyzja Rady. 

Ta wieczna agresja i wszechobecny hejt, połączony z wulgaryzmami i inwektywami niejednokrotnie wprawiał mnie w osłupienie.

Dobrze, że ktoś się za to w końcu zabrał i zrobił porządek.

Przelamuje się z Tobą opłatkiem Bracie, wybaczam i liczę, że i mi będzie wybaczone.

Ament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

bardzo dobra decyzja Rady. 

Ta wieczna agresja i wszechobecny hejt, połączony z wulgaryzmami i inwektywami niejednokrotnie wprawiał mnie w osłupienie.

Dobrze, że ktoś się za to w końcu zabrał i zrobił porządek.

Przelamuje się z Tobą opłatkiem Bracie, wybaczam i liczę, że i mi będzie wybaczone.

Ament

 

13 godzin temu, Qcin_69 napisał:

xddddddd

wracamy z Mac, a lamusy dupa cicho.

 

Szacuneczek Laf ze to prowadziłeś utrzymując politykę Soty. 

Ale koniec z pitu pitu. 

Pora na powrót Legend, pora na powrót na tron, choćbyśmy startowali z playinow. 

Elo

 

Za nazwanie mnie lamusem i podparcie się wulgaryzmem wnoszę o wyrzucenie GM z gry. To łatwa decyzja gdyż sam zainteresowany popiera wspomniane przepisy. ;) 

Wnioskuje zgodnie z cytatem o zrobienie porządku . 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

 

 

Za nazwanie mnie lamusem i podparcie się wulgaryzmem wnoszę o wyrzucenie GM z gry. To łatwa decyzja gdyż sam zainteresowany popiera wspomniane przepisy. ;) 

Wnioskuje zgodnie z cytatem o zrobienie porządku . 

przecież „lamusy dupa cicho” to nie jest nic obraźliwego, tylko słynny cytat i followup do poety Bonusa RPK.

Rozumiem, ze ta forma sztuki może być Tobie mniej znana, ale w niektorych kręgach cytat ten (choć z pozoru może wydawać się nieprzyzwoity) uchodzi za kultowy i znany jest niemniej niż Inwokacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

 

 

Za nazwanie mnie lamusem i podparcie się wulgaryzmem wnoszę o wyrzucenie GM z gry. To łatwa decyzja gdyż sam zainteresowany popiera wspomniane przepisy. ;) 

Wnioskuje zgodnie z cytatem o zrobienie porządku . 

popieram w calej rozciaglosci.

całym sobą.

całym swoim nieskazitelnym autorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Z całego serca chciałbym Wam wszystkim podziękować za grę w begm. Głosowanie było moją ostatnią aktywnością. Niestety z przyczyn prywatnych jestem zmuszony zrezygnować z dalszej gry. Nie mówię "żegnajcie", może za kilka lat, jeżeli będzie miejsce w grze i życie mi na to pozwoli, to do Was wrócę, więc mówię " Do widzenia ".

Szczególne podziękowania dla @MarcusCamby za to że chyba już 6 lat temu przekonał mnie do gry tutaj i dało mi to mnóstwo fantastycznych emocji. Dla @ignazz za wsparcie kilku dzieł charytatywnych moim " kontraktem". Dla @Szulim za wyrozumiałość i doskonałą organizację gry oraz dla @january za to że to wszystko wymyślił. 

Bawcie sie dobrze! 

 

uczciwie powiem szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Szkoda bardzo, bo ciekawe perspektywy i aktywny gracz. Po wczorajszych przetasowaniach w Wolves wnioskuje, zeby pierwszy oferte objecia Hornets otrzymal @LAF, za zaslugi, zaangazowanie i zajawke.

mimo sporego rozdarcia, muszę przyklasnąć temu pomysłowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Z całego serca chciałbym Wam wszystkim podziękować za grę w begm. Głosowanie było moją ostatnią aktywnością. Niestety z przyczyn prywatnych jestem zmuszony zrezygnować z dalszej gry. Nie mówię "żegnajcie", może za kilka lat, jeżeli będzie miejsce w grze i życie mi na to pozwoli, to do Was wrócę, więc mówię " Do widzenia ".

Szczególne podziękowania dla @MarcusCamby za to że chyba już 6 lat temu przekonał mnie do gry tutaj i dało mi to mnóstwo fantastycznych emocji. Dla @ignazz za wsparcie kilku dzieł charytatywnych moim " kontraktem". Dla @Szulim za wyrozumiałość i doskonałą organizację gry oraz dla @january za to że to wszystko wymyślił. 

Bawcie sie dobrze! 

 

Dzięki za wszystkie lata. Często nie było nam po drodze, ale zawsze ceniłem za aktywność i wkład w tą grę.

Jeżeli kiedyś napisałem o jedno słowo za dużo to najmocniej przepraszam.

Trzymaj się, mam nadzieję, że te przyczyny prywatne to nic złego a jeżeli jednak coś nieprzyjemnego to powodzenia w ich rozwiązaniu.

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.