Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.12.2021 o 12:39, cvbe napisał:

Komunikat 55:

---------------------------

Terminarz 1-szego trymestru:

  • 20 XII do 26 XII godz. 23.59 opisy
  • 27 XII do 2 I godz. 23.59 głosowanie
  • 3 I do 5 I godz. 23.59 okienko transferowe

Polubiono przez ciebie, nie ośmieszaj się już proszę @LeweBiodroSmoka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co ma nie robić? nie widzisz różnicy na termin 26go a 23go? 

lepiej powiedz dlaczego sam nie chcesz dotrzymać terminu skoro jest taki przemyślany?

Piszesz ze co roku termin był do 23 grudnia, to ci udowodniłem ze rok temu był do 26 grudnia. I wrzucę ci jeszcze akapit z twojego opisu który powstał 27 grudnia
 

Na koniec chciałbym jeszcze raz przeprosić wszystkich za kolejną obsuwę w opisie, nie było znowu lekko się przymusić, ale wszystko generalnie w porządku, u mnie Święta udane, mam nadzieję, że u Was również. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych bliskich

ps. jak kotś wie jak bezinwazyjnie usunąć te tabelki z dołu, to będę bardzo wdzięczny”

z tego co pamietam zacząłeś pisać go 26 grudnia o godz 22:30 i wrzuciłeś „tu bedzie opis” , jak zawsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le, no były święta w które się nie wyrobiłem, to rzeczywiście dowód na to, że jestem wszystkiemu winien, także dajcie mi punkty karne za każdy spóźniony opis, skoro tak bardzo chcecie linczu 

"jest 1/3 opisów bo zwykle większość pisze w ostatni dzień" dlatego daliśmy termin dzień przed wigilią i c*** tam, że gro ludzi jeździ wtedy po Polsce by dojechać do rodziny czy po prostu kończy przygotowania 

eot. bo dostanę wrzodów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja pi****le, no były święta w które się nie wyrobiłem, to rzeczywiście dowód na to, że jestem wszystkiemu winien, także dajcie mi punkty karne za każdy spóźniony opis, skoro tak bardzo chcecie linczu 

"jest 1/3 opisów bo zwykle większość pisze w ostatni dzień" dlatego daliśmy termin dzień przed wigilią i c*** tam, że gro ludzi jeździ wtedy po Polsce by dojechać do rodziny czy po prostu kończy przygotowania 

eot. bo dostanę wrzodów

Nikt nie chce linczu, tylko ci udowadniam ze najzwyczajniej w świecie kłamiesz gdy piszesz ze zawsze były do 23 grudnia i nie Miałeś nigdy problemu z pisaniem w święta. To ty stworzyłeś alternatywną rzeczywistość a nie ja. 
 

I nie obrażaj mnie, bo nie dałem Ci ku temu żadnych powodów. Raczej to Tobie siada na łeb. Piszesz w oskrarzajacym tonie nieprawdziwe informacje, wiec je zweryfikowałem i tracę czas na sprawdzanie kiedy były terminy w poprzednich latach. A to ty powinieneś sobie sprawdzic zanim rzucasz takie hasła i oskarżenia. Teraz zamiast grzecznie przeprosić za pomyłkę robisz ze mnie jakiegoś radnego ktoremu sodowa uderzyła do głowy ? Z jakiego powodu, ze zweryfikowałem twoje kłamstwa ? 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Nikt nie chce linczu, tylko ci udowadniam ze najzwyczajniej w świecie kłamiesz gdy piszesz ze zawsze były do 23 grudnia i nie Miałeś nigdy problemu z pisaniem w święta. To ty stworzyłeś alternatywną rzeczywistość a nie ja. 
 

I nie obrażaj mnie, bo nie dałem Ci ku temu żadnych powodów. Raczej to Tobie siada na łeb. 
 

 

Wszyscy chcemy linczu. Idą święta wiec nie wypada robić tego jutro. Lincz dziś lub 27 mego. Po chrześcijańsku. David Lincz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@LONGER01 @kolader @kuba2419 @evitacre @Pablo81 @Sylvinho. @eMeS @shevcu @Eryko - przypominam że macie czas do godziny 23:59, a punkty karne już czekają by zostać rozdane ;)

Mojego opisu nie będzie, Szulim został poinformowany o co chodzi. Zobaczymy jak się sprawa dalej potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

No dość niespodziewanie doczekaliśmy się cenzury w BeGM.

Chociaż chyba nie, bo w sumie Jasiek już kiedyś prowadził cenzurę kasując niewygodne posty.

Jak coś Chodzi tylko i wyłącznie o bezpośrednie i chamskie ataki na inne osoby,  przeklinać nadal sobie można jak ktoś musi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

No dość niespodziewanie doczekaliśmy się cenzury w BeGM.

Chociaż chyba nie, bo w sumie Jasiek już kiedyś prowadził cenzurę kasując niewygodne posty.

Podobno to był warunek @Qcin_69 jeśli chodzi o powrót do gry.

Bardzo przeżywa ataki na swoją osobę, choć stara się tego nie pokazywać. 

Ładny gest ze strony Rady. Brawo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Ciężko będzie weryfikować co jest pociskiem i atakiem, a co walką o podpis na FA I wyciąganiem brudów na konkurencyjną organizacje.

Wydaje mi sie, ze dosyc jasne jest kiedy kiedy ktos argumentuje nawet ad personam, a kiedy ktos prowokuje 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Podobno to był warunek @Qcin_69 jeśli chodzi o powrót do gry.

Bardzo przeżywa ataki na swoją osobę, choć stara się tego nie pokazywać. 

Ładny gest ze strony Rady. Brawo! 

xddddddd

wracamy z Mac, a lamusy dupa cicho.

 

Szacuneczek Laf ze to prowadziłeś utrzymując politykę Soty. 

Ale koniec z pitu pitu. 

Pora na powrót Legend, pora na powrót na tron, choćbyśmy startowali z playinow. 

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.