Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no nie wiem, Karpiu pcha Bambę na brakujące ogniwo w miszczowskich Pels, trzeba chyba więcej z Andrzejem i Mo wychodzić, coby się chłop z powagą sytuacji otrzaskał ;)

To nie jest brakujące ogniwo, ale Bamba ostatnio coś tam nawet gra. A chciałbym go w Pels w zasadzie tylko dlatego, że mam przeczucie, że odejście z Magic dobrze by mu zrobiło i może by się odrodził w nowym otoczeniu. Te wytłuszczone słowa są tu kluczowe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

To nie jest brakujące ogniwo, ale Bamba ostatnio coś tam nawet gra. A chciałbym go w Pels w zasadzie tylko dlatego, że mam przeczucie, że odejście z Magic dobrze by mu zrobiło i może by się odrodził w nowym otoczeniu. Te wytłuszczone słowa są tu kluczowe ;) 

od kontuzji WCJ to gra w zasadzie całkiem zajebiście, w końcu się uśmiecha, na początku sezonu po jego body language. myślałem, że zaraz zleci zabójstwo Ból Bóla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarcusCamby napisał:

dołączam się. Te terminy przedświąteczne to coroczny dramat. Dajmy czas do 27 grudnia.

Terminy były zawsze razem ze świetami, chcielismy zrobić przed świetami w tym roku żeby nie było pi****lenia jak co roku ze musicie robić opis w święta zamiast spędzać czas z rodziną. Rozumiem jak ktoś się nie wyrobił ale niech nie zwala tego na radę, termin był znany ponad miesiąc a wiec mozna było sobie to odpowiednio zaplanować. Od 15 grudnia czy tam 16 wsZystkie drużyny maja rozegrane potrzebne mecze. To nie nasza wina a wasza ze zostawiacie zawsze wszystko na ostatnią chwilę… 

 

termin jest zmieniony ale skończcie już pierdolic i narzekać na radę bo to jest serio żałosne. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Terminy były zawsze razem ze świetami, chcielismy zrobić przed świetami w tym roku żeby nie było pi****lenia jak co roku ze musicie robić opis w święta zamiast spędzać czas z rodziną. Rozumiem jak ktoś się nie wyrobił ale niech nie zwala tego na radę, termin był znany ponad miesiąc a wiec mozna było sobie to odpowiednio zaplanować. Od 15 grudnia czy tam 16 wsZystkie drużyny maja rozegrane potrzebne mecze. To nie nasza wina a wasza ze zostawiacie zawsze wszystko na ostatnią chwilę… 

 

termin jest zmieniony ale skończcie już pierdolic i narzekać na radę bo to jest serio żałosne. 

@LeweBiodroSmoka wrzucał rok temu opis 27 grudnia i marudził czemu musi robić opis w święta, w tym roku marudzi żeby móc wrzucić opis 27 grudnia. 

Kto by sie przejmował? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

@LeweBiodroSmoka wrzucał rok temu opis 27 grudnia i marudził czemu musi robić opis w święta, w tym roku marudzi żeby móc wrzucić opis 27 grudnia. 

Kto by sie przejmował? 

nigdy nie narzekałem na opisy w święta, tylko przed wigilią, od poniedziałku do dziś pracowałem 6-14 do tego obowiązki przedświąteczne, także proszę nie pitolić głupot, ja prosiłem o deadline do 25go zresztą

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

termin jest zmieniony ale skończcie już pierdolic i narzekać na radę bo to jest serio żałosne. 

trzeba mieć serio zły dzień by napinać się na takie bzdety skoro ponad 2/3 stawki nie dało jeszcze opisu, pisałem o tym od razu jak daliście terminy, że będzie problem i nie wiem na co liczyliście 

to, że karpik z jaśkiem pewnie mrożą (nomen omen)karpia z hodowli po rabacie już w marcu to nie znaczy, że każdy taki poukładany jest

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nigdy nie narzekałem na opisy w święta, tylko przed wigilią, od poniedziałku do dziś pracowałem 6-14 do tego obowiązki przedświąteczne, także proszę nie pitolić głupot, ja prosiłem o deadline do 25go zresztą

trzeba mieć serio zły dzień by napinać się na takie bzdety skoro ponad 2/3 stawki nie dało jeszcze opisu, pisałem o tym od razu jak daliście terminy, że będzie problem i nie wiem na co liczyliście 

to, że karpik z jaśkiem pewnie mrożą (nomen omen)karpia z hodowli po rabacie już w marcu to nie znaczy, że każdy taki poukładany jest

opisy zawsze były do 26 czy tam 27 grudnia i zawsze narzekałes, co już ci napisał fluber. 

XD na co liczyliśmy ? Że w terminie od 15 do 23 grudnia zrobisz opis i skończysz robić dramy jak co roku. Ale no, przeliczyliśmy się, za dużo od ciebie wymagaliśmy! 

2/3 stawki daje opis zawsze ostatniego dnia, wiec nic się w tym roku nie zmieniło i nie wiem co Ty sugerujesz wlasciwie… mysle ze gdybyśmy nie wydłużyli dziś terminu to większości opis by się pojawił, a tylko ty zacząłbyś go robić ostatniego dnia o gorz 22:30 na kolanie jak zawsze, wiec nic by się nie zmieniło, czy termin jest 23 grudnia czy 26 czy 27 czy 29. 

chcielismy przede wszystkim uniknąć kupowania rozegranych meczy, ale rownież robienia opisów w święta, bo spotykało się to co roku z krytyką ( imo słusznie bo święta to czas dla rodziny). Tak trudno to ogarnąć? 
 

nie mam złego dnia i nie napinam się o przesunięcie terminu, napinam się o sugerowanie ze to my jesteśmy jak zwykle winni. Nie sadze żebyś organizował wigilie dla całej swojej rodziny jak cie znam, i nie wiem co robiłeś od 15 grudnia ale weź nie pierdol ze nie miałeś przez te osiem dni dwóch godzin czasu na opis, bo wystarczyło jeden hejtpark sobie odpuścić i już byś miał opis. Pozdrawiam

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

opisy zawsze były do 26 czy tam 27 grudnia i zawsze narzekałes, co już ci napisał fluber. 

nie jest to prawda, zawsze Rada próbowała dawać termin przed 24 i w rezultacie zawsze było to przekładane, życzyłbym sobie aby się ode mnie odstosunkować skoro czarno na białym widać, że poraz kolejny przestrzeliliście, a teraz próbujecie ze mnie zrobić kozła ofiarnego pomimo tego, że sam nawet polajkowałeś post Szulima by napisać później, chyba nie można liczyć na większy akt hipokryzji, ale rozumiem, że bycie Radnym siada na łeb, także Ci wspaniałomyślnie wybaczam

 

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

chcielismy przede wszystkim uniknąć kupowania rozegranych meczy, ale tez robienia opisów w święta. Tak trudno to ogarnąć? 

nie wiem jaki jest problem zrobić opis w Święta skoro wszyscy mają wolne wieczory bez świątecznych obowiązków i spokojną głową, ale dla Twojej wiadomości - ja się liczyłem z tym, że deadline nie zostanie przełożony i robiłem ruchy aby od 19ej zacząć pisać, także jeszcze raz, przestań tworzyć alternatywną rzeczywistość, bo to naprawdę już nudne jest, no, ale nic za rok dajcie znowu 23go, kto wie, może Polakom zmieni się świąteczna rutyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.