Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 @człowiek...morza ?

może dlatego, że absolutnie się do tego nie nadajesz i byłbyś ostatnim kandydatem tutaj gdyby odbyło się głosowanie 

bardzo mi się nie podoba, że Rada otacza się osobami, które są im na rękę i nie konsultuje tego z resztą ligi

Dlaczego uważasz ze się do tego nie nadaję? 

I z jakiego powodu uważasz ze jestem osobą która jest na rękę Radzie? 

Wyobraźcie sobie ty i twoj psiapsi ze można tutaj funkcjonować bez układów i wzajemnego lizania się po dupach. Trudno znaleźć tutaj drugiego usera takiego jak ja który nie boi się powiedzieć głośno jak coś jest nie w porządku, niezależnie od tego czego i kogo dotyczy problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Dlaczego uważasz ze się do tego nie nadaję? 

bo jesteś jednym z najsłabszych GMów, który w momencie zbudowania rosteru biedy uważał, że ma głęboki skład, już Ci to wyjaśniałem tak samo jak wyjaśniła Ciebie też historia 

Twoim największym sukcesem jest pudrowanie brzydkiej kupy w postaci Westbrooka, którego na koniec porzuciłeś bez żalu 

7 minut temu, fluber napisał:

z jakiego powodu uważasz ze jestem osobą która jest na rękę Radzie? 

inaczej byś się tu nie znalazł, to chyba proste 

7 minut temu, fluber napisał:

Wyobraźcie sobie ty i twoj psiapsi ze można tutaj funkcjonować bez układów i wzajemnego lizania się po dupach. Trudno znaleźć tutaj drugiego usera takiego jak ja który nie boi się powiedzieć głośno jak coś jest nie w porządku, niezależnie od tego czego i kogo dotyczy problem. 

hahaha, no weź chłopie pisz o lizaniu się po dupach a sam sobie w poście loda robisz, to podsumowuje Twoja wartość w pigułce

ja tu nie jestem w żadnym układzie i piszę tylko ze swojego punktu widzenia, a to, że CM potrafi robić wymiany i oceniać potencjał graczy jest powszechnie znane i żadne sympatię nie mają tu nic do rzeczy 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo jesteś jednym z najsłabszych GMów, który w momencie zbudowania rosteru biedy uważał, że ma głęboki skład, już Ci to wyjaśniałem tak samo jak wyjaśniła Ciebie też historia 

Twoim największym sukcesem jest pudrowanie brzydkiej kupy w postaci Westbrooka, którego na koniec porzuciłeś bez żalu 

inaczej byś się tu nie znalazł, to chyba proste 

hahaha, no weź chłopie pisz o lizaniu się po dupach a sam sobie w poście loda robisz, to podsumowuje Twoja wartość w pigułce

ja tu nie jestem w żadnym układzie i piszę tylko ze swojego punktu widzenia, a to, że CM potrafi robić wymiany i oceniać potencjał graczy jest powszechnie znane i żadne sympatię nie mają tu nic do rzeczy 

Powtórzę, za ostatnie 3 sezony zrobiłem tyle samo wygranych co cm. Jakbyś wyjął łeb z jego tyłka to może byś zauważył że nie wymieniłem Irvinga na Bena Simmonsa nie mając własnego picku w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Powtórzę, za ostatnie 3 sezony zrobiłem tyle samo wygranych co cm. Jakbyś wyjął łeb z jego tyłka to może byś zauważył że nie wymieniłem Irvinga na Bena Simmonsa nie mając własnego picku w drafcie. 

no niestety nie zrozumiałeś, ale nie czytaj ponownie, bo i tak nic to nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no niestety nie zrozumiałeś, ale nie czytaj ponownie, bo i tak nic to nie da

No, twój psiapsi umie wszystko tylko mu nie wychodzi. 

Dwa największe lenie w grze, pierwsi do krytykowania. Jeden jedzie 3 lata na big market, drugi na jokicu ale ego jakby zrobili 3peat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Niezbyt.

Komisja ma roczną kadencję i niech spokojnie działa.

co niezbyt? 

to, że ja przepchacie kolanem bez brania pod uwagę zdania reszty jest oczywiste, powoli się przyzwyczajam, tylko mi nie piszcie jak ten mem u góry, że promuje kolesioatwo, ja nigdy w sprawy Rady nie ingerowałem i starałem się ją wspierać, no, ale to są grube jajca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No nie są i pisanie o jakimś kolesiostwie w 1 dniu reorganizacji Rady

nie pisałem o kolesioatwo tylko o pójściu na łatwiznę, gdybym na chrzestnego dziecka wybrał przypadkowego żula, to też by jakoś przeszło, ale to nie znaczy, że to najlepsze wyjście 

4 minuty temu, january napisał:

bo nie poszedł tam wulgarny chwalipieta, którego dosłownie nikt nie chcial i który od 3 lat kompletnie sobie nie radzi na rynku transferowym jest W c*** SŁABE

Knicks poszli w rebuilding i zebrali sporo assetow i graczy, którzy bdb rokują, ma nosa do prospektów co udowodnił min.  Mobleyem, zna realia, ogląda mecze i potrafi wyciągać z nich wnioski 

i nie wyzywaj Jasiek innych od chwalipiętów, bo obrazek z dwoma spadermenami to za mało by ten cytat podsumować, to, że Rada nie jest mu przychylna nie znaczy, że ze swojego zadania niewywiązałyby się dobrze i że los gry mu nie leży na sercu, bo pierwszy zwracał uwagę na błędy w weryfikacji młodych przez Radę i przedstawił rozwiązanie w sposób właściwy, zaszczuwajcie sobie dalej, pitolcie o spółdzielniach a sami robicie to samo tylko w białych rękawiczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Oj lewy. Chyba byłeś mocno nieobecny ostatnimi Laty. 

nie wiem do czego pijesz, i nie chce mi się tego rozstrzygać w oparciu o jednozdaniowca następnej osoby z drugiej strony frontu, ja nie stoję po żadnej z tej stron, ale na pewno potrafię ocenić poziom wiedzy poszczególnych GMów, to nie jest wcale takie trudne, gdybyśmy mieli oceniać ruchy GMów w realu NBA po ich wpadkach czy nietrafionych decyzjach to 25/30 byłaby skreślana z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem do czego pijesz, i nie chce mi się tego rozstrzygać w oparciu o jednozdaniowca następnej osoby z drugiej strony frontu, ja nie stoję po żadnej z tej stron, ale na pewno potrafię ocenić poziom wiedzy poszczególnych GMów, to nie jest wcale takie trudne, gdybyśmy mieli oceniać ruchy GMów w realu NBA po ich wpadkach czy nietrafionych decyzjach to 25/30 byłaby skreślana z miejsca

To w takim razie słucham w stronę w swoją stronę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Knicks poszli w rebuilding i zebrali sporo assetow i graczy, którzy bdb rokują, ma nosa do prospektów co udowodnił min.  Mobleyem, zna realia, ogląda mecze i potrafi wyciągać z nich wnioski 

Po pierwsze to w c*** trzeba mieć nosa żeby dostrzec że 2 pick w drafcie ma potencjał. 

Po drugie, to jak chcesz na opiekuna nowych graczy dać kogoś kto nie wie ile wynosi minimalny kontrakt w nba i musi się tu pytać, nie zna terminów ani regulaminu, zbiera najwięcej punktów karnych w sezonie bo taki jest aktywny i potrafi zniknąć na tydzień z gry bo był zajęty. Zajebisty byłby to wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli dupa co poniektórych widzę na pare słów gorzkiej prawdy i rzeczywistego sukcesu u innych xd spoko ja już temat odkładam na bok, bo mnie to az tak nie mierzi, choc dobór komisji niewątpliwie kontrowersyjny, gdy ta kontrowersja nie byla potrzebna. Wszak do wyboru było sporo zacnych gmow i w swej skromności nie mówię tu o sobie. Miłego dnia! 

Nadmienię na koniec, ze jedyne co miałem i mam na sercu, to dobro nowych. Nic więcej. Zbyt dużo złych ruchów jest wykonywanych na początku. Zbyt dużo konsekwencji to rodzi. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Boli dupa co poniektórych widzę na pare słów gorzkiej prawdy i rzeczywistego sukcesu u innych xd spoko ja już temat odkładam na bok, bo mnie to az tak nie mierzi, choc dobór komisji niewątpliwie kontrowersyjny, gdy ta kontrowersja nie byla potrzebna. Wszak do wyboru było sporo zacnych gmow i w swej skromności nie mówię tu o sobie. Miłego dnia! 

Nadmienię na koniec, ze jedyne co miałem i mam na sercu, to dobro nowych. Nic więcej. Zbyt dużo złych ruchów jest wykonywanych na początku. Zbyt dużo konsekwencji to rodzi. 

Osobiście proponowałem że moja nominacja kontrowersyjna, chociaż z innych powodów niż chciałbyś widzieć, więc nie widzę powodów byś ewentualnie mnie zastąpił. 

Byłaby szansa, byś zmazał plamę najgorszego radnego w historii gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Osobiście proponowałem że moja nominacja kontrowersyjna, chociaż z innych powodów niż chciałbyś widzieć, więc nie widzę powodów byś ewentualnie mnie zastąpił. 

Byłaby szansa, byś zmazał plamę najgorszego radnego w historii gry. 

Marcus ja cię bardzo lubię i nie deprecjonuje twojej wiedzy, która jest i można z tobą w sposób merytoryczny pogadać. W żaden sposób nie czuje, żebym miał większa wiedzę od CIebie. Obaj jesteśmy jedynie laikami. Natomiast wiedza to nie wszystko i faktycznie zarządzanie Pelicans sumarycznie poszło Ci bardzo złe niestety. Teraz dodatkowo sam wprowadziłeś sie na mine idąc all-in gdzie szanse na to ze pójdzie po twojej myśli są nieproporcjonalne do kosztów. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Byłaby szansa, byś zmazał plamę najgorszego radnego w historii gry. 

najgorszym Radnym byłem zdecydowanie ja i też warto pamiętać, że byliśmy wybrani droga głosowania gdzie inni chyba sobie nie zdawali sprawy, łącznie z kandydatami, że 90% debat w Radzie to dyskusja nad CBA/Regulaminem, a to nie jest prosta sprawa jak się niczego nie wie, bo nigdy się tym nie interesowało, niemniej po kilku latach spokojnie można zauważyć kto się bardziej nadaje do oceniania wymian, osoby które znają się na CBA mogą karpia wesprzeć jeśli chcą ale to zupełnie co innego 

a Ty Marcus po prostu masz słabość do przeceniania wartości graczy i ich umiejętności, jeśli już tak bardzo chcesz żebym napisał co myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie wiem co na celu ma kandydatura twoja czy flubera, który na każdym kroku się chwali jaki to zajebisty jest, a jedyne co zrobił to ściągnął westbrooka którego nikt nie chciał, i 80 % umów z fa przepłacił. 

Historia mnie jako radnego, cóż. Byłem radnym nieobecnym. Natomiast ta powtarzana legenda, jak to wykorzystałem rade do swoich celów meczy me sumienie, bo tak nie było :) 

Proponowałem jedynie pomysły na bazie spostrzeżeń związanych z własnymi ruchami. Bo i u siebie byłem najbardziej aktywny; to logiczne ze przy i tym pojawiały sie jakieś pomysły.  A propo znajomosci CBA dziwnym trafem jakos nigdy nie zdarzyło się żeby trade mi nie przeszedł albo żebym złożył ofertę fa niezgodna z Cba :) a wykonałem ich milion. Przy okazji dziękuje aktualnie za pomoc innych, bo przyznaje - nie chce mi się sprawdzać przepisów, mam lenia. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

A to ciekawe. Przepraszam za te ciągle teksty o tym że jestem goatem. 

Widzisz tylko u mnie to wynika z przyjętej postaci i formuły na forum. Co oczywiście nie byłoby możliwe bez osiągnięć które niewątpliwie w tej grze mam. U ciebie zaś wynika to z próby udowodnienia innym jaki to c***owy jednak nie jesteś i podchodzisz do tego poważnie Ps. I byłbym wdzięczny jakbyś mnie nie cytował. Otwarcie mam Cię w dupie, od pół roku gdzieś przestałem reagować na twoje zaczepki, nie cytuje, nie odpowiadam. A Ty dalej swoje i nie ma tygodnia bez tego xd także panie moralizator poświęć ten czas może żonie,  mnie pozostaw w spokoju. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Widzisz tylko u mnie to wynika z przyjętej postaci i formuły na forum.

Przyjales sobie ze będziesz w internecie kreował postać która chwali sama siebie? Tak robią ludzie którzy mieli trudne dzieciństwo A nie poważni dorośli. 

36 minut temu, człowiek...morza napisał:

 U ciebie zaś wynika to z próby udowodnienia innym jaki to c***owy jednak nie jesteś i podchodzisz do tego poważnie 

To czy jestem c***owy czy nie, to nie wiem. Wiem jednak że do pomocy w Radzie się nadaję. Konstruktywna krytyka miłe widziana, hejt że strony twojego przydupasa jednak nią nie jest. 

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

Ps. I byłbym wdzięczny jakbyś mnie nie cytował. Otwarcie mam Cię w dupie, od pół roku gdzieś przestałem reagować na twoje zaczepki, nie cytuje, nie odpowiadam. 

W ciągu ostatniego pół roku wg wyszukiwarki uzyles sformułowania "fluber" w swoich postach 13 razy. Średnio raz na 2 tygodnie. Cytowań moich postów nawet nie liczę. 

Ogólnie to słodkie jak widzę jak bardzo potrzebujesz napisać o tym jak bardzo mnie masz gdzieś, żeby inni nie pomyśleli że się przejmujesz. Przecież to cię w ogóle nie rusza. 

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

 panie moralizator poświęć ten czas może żonie,  mnie pozostaw w spokoju. 

A nie ma lepszego domu na to jak się w środku gotujesz niż kolejna próba wyprowadzenia mnie z równowagi. W ogóle dziwne jak ciągle coś piszesz o żonie i jak bardzo Cię to boli. Chyba pisanie na klawiaturze o tym jakim jesteś goat nie jest jedynym dogadzaniem sobie ręką które praktykujesz. 

Podsumowując, będę cytował co chce, kiedy chce i jak chcę a tobie nic do tego. Możesz teraz zignorować to co napisałem żeby kolegom pokazać jak bardzo cię to nie rusza żeby sobie nie pomyśleli. Także pewnie eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.