Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Tak myślałem ;] finalistę konferencji to by wziął, a zespołu środka ni ch* :) 

zespół srodka już raz dostałem, zrobiłem z niego mistrza, teraz nie mam tyle czasu co

kiedys, wiec wole coś powiększeń wartości na starcie, poza tym jest to słabszy zespół niż rok temu bo kilku graczy stracił :) 

po prostu wole mieć w zespole gracza którego lubię i którego nie wymienię jak Mitchella, w Cavs o żadnym tak powiedzieć nie mogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Teraz skończyła się już wolna amerykanka przy wymianach, to wiesz, że c***a byś zrobił po prostu i tyle :) 

wolna amerykanka była nim dołączyłem do gry, nigdy nie byłeś nawet w połowie tak dobry jak ja i nawet tu się boisz ze w rok przekształcę ten cyrk Alonzo w coś for real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jestem przynajmniej 4 razy lepszy :P 

Po prostu widzę, że cykasz przed wyzwaniem tylko chcesz iść na gotowe;)

No, ale w Radzie nie jestem, nie do mnie zgłoszenie :) 

 

lol, w tym roku chętnie ci skopie dupe w finałach, 

dawaj @Szulim bo pierwsze wymiany chce już ogłaszać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Ogólnie to extension dla Hardena jest jednak nielegalne. Ten sam punkt CBA, przez który nie mogłem dać dobrego extension rok temu Kurze.

 

(95 punkt CBA)

Since an extend-and-trade has greater limits than a regular extension (three seasons2 and 5% raises vs. four seasons2 and 8% raises) the rules restrict teams from extending and trading the player in separate transactions in order to circumvent these limits. If a team extends a player beyond the limits of an extend-and-trade (for example, if they sign a player to a four-year extension), they can't trade the player for six months. Conversely, a team cannot extend a player it receives in trade for six months, if the extension exceeds the limits of an extend-and-trade3.

 

No tak, ale mówiliśmy, że u nas nie można dawać extension w trakcie sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

 

 

Zespół Mentoringu i Wsparcia nowych GM

 

 

czyli dwoch gm'ow ktorzy w sposob niedostateczny (pierwszy) i dopuszczajacy (drugi) prowadzili swoje organizacje.

najs

to takie rozsadne prosic o rade tych, co nic nie osiagneli, a wrecz przeciwnie 😂

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie weryfikuję wymian pod katem finansowym;) reszta sie zgadza.

jak nie, jak i tak to często robisz na równi z karpikiem ;) chodzi tylko o dodatkową kontrolę - nic poza tym 

jak ktoś sam zawali to jego sprawa - ale drugie oko jest istotne, a twoje szybko ogarnia finanse ;) 

btw - przypniesz temat?

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

 

sam pisałeś o Camby jako jednym z niewielu GM, którzy nigdy nie sprzedali swoich wartości - więc zasugerowałem się tym kryterium jako rzetelnej osoby do pomocy nowym GM ;)

plus doświadczenie bycia w Radzie + mieszkanka z fluberem i tango powinna być naprawdę solidną burzą mózgów  

ufam, że sobie poradzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

sam pisałeś o Camby jako jednym z niewielu GM, którzy nigdy nie sprzedali swoich wartości - więc zasugerowałem się tym kryterium jako rzetelnej osoby do pomocy nowym GM ;)

plus doświadczenie bycia w Radzie + mieszkanka z fluberem i tango powinna być naprawdę solidną burzą mózgów  

ufam, że sobie poradzą

kryterium miala byc merytoryka

jak twoja wartoscia jest szorowanie dna/przecietniactwo to nie jest to wartosc, ktorej szukaja ownerzy klubow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

kryterium miala byc merytoryka

i też była - merytoryka prowadzona przez ostatnie dwa lata na tematy związane z zawodnikami, ich oceną i RL NBA przez wiele stron na priv

jeśli będą jakieś inne kontrowersje - będziemy robić usprawnienia - na ten moment to jest najsolidniejsze rozwiązanie, które udało się wypracować

ba, nawet fluber z marcusem zakopali topór wojenny dla dobra współpracy - jak widać - można ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

i też była - merytoryka prowadzona przez ostatnie dwa lata na tematy związane z zawodnikami, ich oceną i RL NBA przez wiele stron na priv

jeśli będą jakieś inne kontrowersje - będziemy robić usprawnienia - na ten moment to jest najsolidniejsze rozwiązanie, które udało się wypracować

ba, nawet fluber z marcusem zakopali topór wojenny dla dobra współpracy - jak widać - można ;) 

spoko, dla mnie temat skonczony, bo nie ma co walkowac w nieskonczosc.

oby staneli na wysokosci zadania, choc to modły o niemozliwe.

w pomocy mlodym nie powinno chodzic tylko o ocene deali bez kontekstu.

chodzi takze o roztoczenie wizji w jakim kierunku moze isc organizacja, wszelkie za i przeciw tego scenariusza badz innego.

jakie wizje beda roztaczac marcus i fluber, skoro nigdy nie posypali głowy popiolem i uwazaja, ze wszystko zrobili dobrze? 

in tangiers we trust

koniec tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

i też była - merytoryka prowadzona przez ostatnie dwa lata na tematy związane z zawodnikami, ich oceną i RL NBA przez wiele stron na priv

jeśli będą jakieś inne kontrowersje - będziemy robić usprawnienia - na ten moment to jest najsolidniejsze rozwiązanie, które udało się wypracować

ba, nawet fluber z marcusem zakopali topór wojenny dla dobra współpracy - jak widać - można ;) 

Nie wiem po co się tłumaczysz i dajesz atencję frustratowi. 

Cieszę się że udało się pogodzić z Marcusem i przyjął moje przeprosiny, postaramy się spełniać swoją rolę jak najlepiej. Dobrze że więcej osób zaangażuje się w opiekę nad gra i odciazy trochę radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tecu napisał:

Korpo 😀

trochę tak, choć nigdy w życiu nie pracowałem w korpo i od 19roku życia prowadzę własną działalność :D

ale organizacja fakt - przypomina trochę korpo XD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gwoli ścisłości - wszystkie oferty trade do weryfikacji wysyłają:

@LAF i @kuba2419 - do końca tego offseason

@bogans2 , @Reikai i @Eryko - do końca T1

jeśli Zespół Mentoringu uzna inaczej - termin może być wydłużony lub skrócony

@MarcusCamby @fluber @tangiers

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, bez obrazy ale skład Rady Weryfikacyjnej powinien być lepszy, kto to wybierał i dlaczego nie dano szansy @człowiek...morza ?

6 godzin temu, fluber napisał:

Nie wiem po co się tłumaczysz i dajesz atencję frustratow

może dlatego, że absolutnie się do tego nie nadajesz i byłbyś ostatnim kandydatem tutaj gdyby odbyło się głosowanie 

bardzo mi się nie podoba, że Rada otacza się osobami, które są im na rękę i nie konsultuje tego z resztą ligi 

cm w temacie z pytaniemi przedstawił konkretną i spójną wizję, która podchwyciliście by potem go olać. brawo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.