Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LAF napisał:

Co jest takiego spoko ? Przecież on tam się dusi to raz a dwa

Widzisz gdzieś to w opisie ? Bo ja nie a skoro nie zostało to napisane to się dopytuje jak on widzi biegającego Herro na PG skoro traci wtedy część swoich atrybutów

Ja nie napisałem, że DDR jest pierwszą opcją z piłką. To znaczy że jak ustawiłem go na SF to stoi w kornerze tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby 

,, by nie musieć się okłamywać dalej, że Robert to wciąż wartościowy roles."

Do bilansu się nie odniosę, ale jak ktoś atakuje mojego RoCo i przy okazji zarzuca mi kłamstwo to nie odpuszczę 🙂

Ilu znasz nie wartościowych rolesów, którzy robią 2 stl (top5 w lidze), 1,5 BLK (top10 w lidze) na mecz przy top5 w lidze w deflections i jednocześnie 1,7 trafionej 3ki na przyzwoitym% - 34,2? 

A teraz trudniejsze pytanie - ilu znasz takich wartościowych rolesów? 

Myślałem, że fan Bismacka nie patrzy tylko na ilość punktów. 

Nie potrzebuję 15 pkt od niego, potrzebuję to co mi daje, czyli świetny defense, zwłaszcza team defense i piękne hustle oraz okazjonalną trójeczkę co przy Embiidzie, Irvingu, Klayu, Duncanie będzie miał zdecydowanie bardziej uproszczone. Do tego veteran presence i doświadczenie, bo jesteśmy razem od samego początku. 

Dla mnie to świetny rolesów, który zna swoje miejsce i dający bardzo wiele zwłaszcza w obronie, choć w ataku faktycznie jego repertuar jest niewielki oprócz niezłej trójki. 

Padło też o rotacji dalszej za RoCo. Brandon Clarke, Jaden McDaniels to w mnie bardzo udany zestaw rezerwowych PF, zwłaszcza, że zupełnie odmiennych i dających mi mnóstwo wariantów w zależności od potrzeby. 

@january wspomniał o niepasującym do Embiida Clarke. Pozwolę sobie nie zgodzić. Joel operuje nie tylko pod koszem, teraz paradoksalnie coraz dalej od kosza na ISO, jumperkach (pięknych) i miejsca do rolowania pod kosz jest sporo zwłaszcza przy spacingu od Klaya, Duncana, Irvinga. Clarke to też nie jest gracz, który siedzi pod koszem. 

Clarke gra bardzo dobrze z JJJ co raczej dobrze pokazuje, że spokojnie może grać z Joelem, zwłaszcza, że nie ma Simmonsa, więc ograniczona trójka Clarke zupełnie nie przeszkadza. 

Zestaw RoCo, Clarke, McDaniels daje mi mnóstwo możliwości, bo każdy z nich jest inny, ale łączy ich bardzo dobry defense. Ba, to jest zestaw, który mógłby spokojnie zagrać razem na parkiecie i fajnie by się uzupełniał. 

A RoCo to Ty @MarcusCamby szanuj, zwłaszcza, że nawet pół takiego nie masz 😉

CBDO.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

Wątpliwe, aktualnie będzie zajmować nr 1 seed, nadal ma niezły team, CP3 i nurk wrócą pod koniec wiec pewnie 3 trymestr zakończy w okolicach .500 co pozwoli pozostać w top6 

choc zobaczymy czy jakieś ruchy się nie zdarzą teraz w okienku 

no to nawet 18pick to można jakiegoś Giannisa wziąć, i jak ktoś chce, to my z @Qcin_69 i @LAF jak zwykle po koleżeńsku wymienimy ten pick na przyszłoroczny.

A zatem, przyjmiemy jakiś pewnie top 26-30 pick z przyszłości sami dająć pick 15-18 z tego roku.

Jak dla mnie easy deal dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez @mac wiesz sam ze pewienruch bedzie jeszcze wykonany w tym okienku wiec o co kaman, wyluzuj 

pacers będą mogli dać się wykazać nowemu nabytkowi przynajmniej :)

mac jako jedyny wie o czym czego nie wiecie i was nabiera, znowu Minnesota chce głupka znaleźć:) 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przeciez @mac wiesz sam ze pewienruch bedzie jeszcze wykonany w tym okienku wiec o co kaman, wyluzuj 

pacers będą mogli dać się wykazać nowemu nabytkowi przynajmniej :)

mac jako jedyny wie o czym czego nie wiecie i was nabiera, znowu Minnesota chce głupka znaleźć:)

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak ze trzy na początek.
A sąsiad na to:
- Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży.
OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:
- Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.
Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy:
- A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto...
A Kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: (a także moja odpowiedź na Twój post)
- Cśśś, spie*dalaj, bo mi sępy spłoszysz!!!

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przeciez @mac wiesz sam ze pewienruch bedzie jeszcze wykonany w tym okienku wiec o co kaman, wyluzuj 

pacers będą mogli dać się wykazać nowemu nabytkowi przynajmniej :)

mac jako jedyny wie o czym czego nie wiecie i was nabiera, znowu Minnesota chce głupka znaleźć:) 

 

 

eee nas jest trzech, myślisz ze Bóg Ojciec nie wiedział ze Maryja ma dziecko z Duchem Świętym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.