Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Harden grał 2/3 trymestru, Durant 1/3 trymestru, a spadli do poziomu moich Pelikanów.

Nawet bez Nich obu mamy Joseph - Shamet - Miles Bridges - Gallo - Robinson i z ławki Martin, Iggy, Howard.

Daleko tu do tego co było rok temu, gdy często ósmym nazwiskiem do gry byli jacyś garbage playerzy, a wciąż dwóch superstarów przed kontuzją by jakieś winy dodali. To nie jest tak słaby roster jak ten Nets.

Tu niestety trudno uniknąć konfliktu na linii KD-JH, Harden nawet jak grał, to miał wyjebane, także ten zespół posypał się od środka, stąd dałem taki a nie inny bilans.

9 minut temu, Alonzo napisał:

@karpik

16-11 to KAT zrobił z rl Sotą w 2T

xD

 

Tylko Sota w real nie musiała 8 razy grać bez Edwardsa i D'Angelo naraz. To 8 gier, gdy startujesz Temple i Mannem. Zamiast Lowry i Mitchell. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

@karpik

16-11 to KAT zrobił z rl Sotą w 2T

xD

 

Weź się czasem nie popłacz. miałeś tyle nieobecności w s5 ze i tak za dużo dostałeś.
 

Moge sobie odbić tak samo piłeczkę jak Ty, VanVleet zrobił z raptors w meczach w których grał 16-6 w II trymestrze. A w pacers ma o wiele lepszy support w s5 i ławek rezerwowych nawet chyba nie ma co porównywać. I co mi na to powiesz Alfonso? Dasz mi 22-5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jazz 4-23

Kultura Jazz nie pozwoliłaby na najgorszy bilans ligi, nawet jak szli po Jabariego Parkera to skończyli z Exumem

nie znam tej historii - jakiś poprzednik był fan boyem Parkera i tankując po niego został z exumem? 

można by powiedzieć że z deszczu pod rynnę :D 

a szkoda, bo akurat jabari miał całkiem niezłe papiery na NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

nie znam tej historii - jakiś poprzednik był fan boyem Parkera i tankując po niego został z exumem? 

można by powiedzieć że z deszczu pod rynnę :D 

a szkoda, bo akurat jabari miał całkiem niezłe papiery na NBA

rl Jazz, poszli w tank i nawet to spierdolili xd raz w historii tylko wylosowali top3 pick, tylko ze akurat go nie mieli, lol

 

(typ pickiem był… Magic Johnson xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

 

Tylko Sota w real nie musiała 8 razy grać bez Edwardsa i D'Angelo naraz. To 8 gier, gdy startujesz Temple i Mannem. Zamiast Lowry i Mitchell. 

Edwards nie grał w 6 a Russell w 9 + z tego co Sote oglądałem Edwards w 2 kolejnych schodził do szatni. + w kilku po prostu znikną w ofensywie w którymś momencie a Russell w 1 nie wyszedł na 2 połowę.

Russell nie grał praktycznie tyle co Mitchell czy Lowry

Wypisałem w opisie nieobecności gdzie Mitchella i Lowrego nie było równocześnie - a dochodzą tam mecze z Bulls czy Pels.

Quickley robił w on/off kosmiczne plusy - fajnie że tradycyjnie u mnie nie bierze siępozytywów tylko dorabia jak zawsze teorie..

Nie pisałbym tego gdybym nie miał rozłożonego tego trymestru na czynniki proste.

Temple gra po 20min. a Mann przecież grał świetnie w walecznych rl Clippers. No i tradycyjnie oleeasz mój frontcourt i silną defensywę.

Nie mam problemów z ofensywą - po prostu mam niemedialnych ale bardzo dobrych i dopadowanych do siebie pod moją koncepcję graczy.

Po Tobie się Karpik takiej fuszerki nie spodziewałem.. ale spoko, jak tam uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Edwards nie grał w 6 a Russell w 9 + z tego co Sote oglądałem Edwards w 2 kolejnych schodził do szatni. + w kilku po prostu znikną w ofensywie w którymś momencie a Russell w 1 nie wyszedł na 2 połowę.

Russell nie grał praktycznie tyle co Mitchell czy Lowry

Wypisałem w opisie nieobecności gdzie Mitchella i Lowrego nie było równocześnie - a dochodzą tam mecze z Bulls czy Pels.

Quickley robił w on/off kosmiczne plusy - fajnie że tradycyjnie u mnie nie bierze siępozytywów tylko dorabia jak zawsze teorie..

Nie pisałbym tego gdybym nie miał rozłożonego tego trymestru na czynniki proste.

Temple gra po 20min. a Mann przecież grał świetnie w walecznych rl Clippers. No i tradycyjnie oleeasz mój frontcourt i silną defensywę.

Nie mam problemów z ofensywą - po prostu mam niemedialnych ale bardzo dobrych i dopadowanych do siebie pod moją koncepcję graczy.

Po Tobie się Karpik takiej fuszerki nie spodziewałem.. ale spoko, jak tam uważasz

Ty zarzucasz ludziom brak czytania ze zrozumieniem a sam nie umisz ….

 

karpik napisał ze grałeś 8’meczy JEDNOCZEŚNIE bez Lowry i Mitchella. 
D’Angelo i Edwards nie grali JEDNOCZEŚNIE w dwóch spotkaniach: 33 i 34. Czujesz różnicę czy nie ? 
 

ani temple ani mann nie ma prawa funkcjonować dobrze jako podstawowy ballhandler w s5, o tym wie każdy, ale nie Ty jak zwykle. Znajdz ze prawdziwego back-up Pg zamiast płakać o bilanse w trymestrze gdzie twoje s5 opuściło prawie 1/3 meczy łącznie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to ogłosić, ale w meczach 34i35 pomyliłem się, zamiast Reggiego Jacksona, który miał covid, powinien być Jalen Brunson.

Z tym błędem miał średnią minut 35.27, a powinien mieć 36, jaka wyszła.

Ciężko mi więc rozumieć argument Karpika, że kimś gram zamiast nim.

Wydaje mi się odpowiednia ilość minut.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Wyjątkowo surowo ocenione muszę przyznać Thunder, którzy mają pewnie TOP3 największą głębie w lidze i niewiele kontuzji.

A tu poziom Kings bez Rubio, Joe Harrisa i połowy trymestru Goberta.

Dziękuję.

Nie chce mi się nawet komentować głosów Karpika i Ignazza którzy widzą tylko czterecg graczy w moim składzie. SGA, Capelę, Wooda i Randle. Nie patrzą na głębię składu gdzie w zasadzie nie licząc Robiego każdy dostaje regularne minuty w RL. Nie rozpisywałem minut poza centrami ponieważ jestem GMem, a nie trenerem. Jeśli trener by zauważył, że coś w guardach źle funkcjonuje to na pewno by zareagował. Nie mniej duo Mills-SGA to połączenie trójki ( Mills ) z wjazdami i ISO SGA. SGA taki se? Przecież on punktowo zanotował jeden z najlepszych trymestrów. Mało tego nie zwracają uwagi na fakt, że Wood gra sporo, a są mecze gdzie startuje i rozciąga mi grę. Okej, sam pisałem, że terminarz nie jest łatwy ale na litość Boską jest OG który jest w gazie, jest naprawdę imponująca ławka z rewelacyjnym Powellem i paroma trójkowiczami. Sam Powell ma TS na poziomie prawie 60% i bije się spokojnie w naszej lidze o six man of the year dostając luźno ~30 minut. Luke Kennrad to samo: TS 59,5%. Skrzydła mam potężnie obsadzone, centra również, topową zbiórkę w lidze głównie właśnie dzięki "słabym" Randle i Capeli którzy we dwóch zgarniają z tablic +21 zbiórek. Za brak SGA nie dostać przynajmniej .500? Nawet nie chce mi się tego komentować...

A za plecami są jeszcze Bradley, Naz Reid, Payne, Burks. Ci dwaj ostatni to przecież guardzi którzy spokojnie ( szczególnie Bradley ) mogą mi łatać 7 ostatnich meczów bez SGA. Nawiążmy jeszcze do SGA, że był "słaby". TS 53,8% to jest słabo? To, że ma ciulowy +/- nie wynika z tego, że gra "słabo", a z tego, że gra w tankerze. 

Nie dopisałem do terminarza jednej bardzo istotnej rzeczy która powinna działać na korzyć OKC. Mam tylko 4 b2b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze jedną rzecz.

Zarzuca się OKC kontuzje. Wytnijcie z arkusza Robiego ( 24 ) i two-waya Alize Johnsona ( skąd on się tam wziął z 21 nieobecnościami? ) którymi kompletnie nie gram i wychodzi, że mam najmniej kontuzji w całej beGM. Jeśli dodać do tego, że Damian Jones ( 4 w arkuszu ) też macha ręcznikiem to jako jedyny w lidze schodzę poniżej 100 meczy opuszczonych przez kluczowych graczy. Mało tego. Ktoś dopisał mi 27 nieobecności z komentarzem "brak". Roby cały czas był zdrowy, ale po prostu nie grał. 

Sam Karpik ma ich 199....ja bez "braku", two-waya i Robiego który był zdrów ale nie grał mam....67.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.