Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Najrozsadniejsza opcja to usredniac a nie pisać mecz po meczu kto i kiedy nie gra. Chyba juz dawno to ustaliliśmy? :)

Wydaje mi się, że nie ma możliwości ustalić kto jak i na jakiej podstawie głosuje, bo nie ma możliwości tego egzekwowania.

Jak ktoś chce z terminarza i rozpisywać sobie mecze to ja to szanuję, bo widać, że włożył w to sporo pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Czyli ta metodologia. Faktycznie w dniu 4.02 Dallas rozgrywało 53ci mecz a Phila 52gi.

Dziękuję za odpowiedź. 

To oczywiście są niuanse, ale co byś zrobił gdyby 52gi Phila rozgrywała 3.02 a 53ci 5.02? 

Czyli dla jasności kontuzje liczysz nie kalendarzowo a meczowo danego gracza przekładając na mecze drużyny z BeGM? 

 

Tak, biorę pod uwagę numer meczu, nie datę.

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@karpik od kiedy ty jesteś za takim powoływaniem się za terminarz? Zawsze byłeś rozsądny w tej kwestii.

Aż taka bieda w Mavs, że trzeba takie cuda wymyślać, by złapać win czy dwa więcej?

Zawsze wypisuję swój terminarz i zawsze go biorę pod uwagę. Nic się nie zmieniło poza tym, że to był szczególny trymestr pod względem absencji i w niektórych przypadkach zarówno w real jak i u nas, jedyną rzeczą jaką dany zespół miał wspólnego z NBA, to logo na koszulce.

50 minut temu, january napisał:

Oczywiście że tak. 

I też podawanie minut 'w idealnym świecie' zamiast faktycznych przy kontuzjach to mocno PR zabieg pod tytułem 'nie chcę pokazać, iz beznadziejny Facu średnio musi grać ponad 20mpg u mnie w tym trymestrze' Kiepsko takie coś wygląda.

Masz misiaczku napisane ile Facu gra, tylko trzeba przeczytać ze zrozumieniem. On nigdy nie gra równocześnie z Trae, więc te ponad 20 mpg, to może być prawdą jedynie kiedy Young nie gra (czyli 5 razy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 16:52, karpik napisał:

Szczegółowo absencje przedstawiają się tak: (o – znaczy, że grał, x – znaczy, że był zdrowy, ale zaliczył DNP, | - znaczy kontuzja/protokoły/odpoczynek).

Cześć, chciałbym zrobić te same zestawienie i mam tylko pytanie, czy opierałeś się na danych z BR?

Jeśli tak, to widzę tam takie możliwe wartości przy nieobecnościach:
Did Not Play - to rozumiem liczysz jako X, a resztę  poniżej jako '|' ?
Inactive
Did Not Dress
Not With Team
Player Suspended

Ma to też wady, bo np Yurt7 nie był ani trochę kontuzjowany, a ma Inactive, mimo, że mogł spokojnie grać. Ale chyba lepszej metody nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie mógł, był wtedy 3 mecze w protokołach covid jak coś, więc w tej metodzie akurat pasuje mocno

o super, dzięki za info.

I tak zamierzałem zrobić jak karpik właśnie i teraz ta metoda mi się podoba.

Chociaż ona w przypadku bolków się nie sprawdza, ale oni chyba nie robią mam nadzieję za dużej różnicy i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo edytowałeś, ale było tam personalnie do mnie, więc odpowiem. 

Nie wydaje mi się, że pisałem o konkretnych graczach tylko o tym, że jak Two way gra dobrze to dostaje regularny kontrakt. Z tego wynika, że jak ktoś go nie dostaje to bardzo prawdopodobne jest to, że na to nie zasłużył. Nie zasłużył, czyli prawdopodobnie nie gra za dobrze.

Nie przypominam sobie kogoś kto oszczędza na kasie i miejscu w składzie przez dwa lata a jednocześnie pisze jakiego to dobrego ma gracza, który gra grube minuty. 

Pisałeś o kombinowanym innych a prawda jest prosta. Każdy kombinuje by było dla niego jak najlepiej, tylko, że u Ciebie zawsze wszystko jest ok, bo musiałeś, bo nie było kasy, nie rotujesz składem, bo kultura organizacji a jak handlujesz to musiałeś itd. 

Jak ktoś inny robi to samo, albo nawet mniej to jest zło i żadnych argumentów na to nie ma, bo nie może mieć. Mimo, że to są najczęściej takie same argumenty jak Twoje, ale w drugą stronę to nie działa. Bo nie może. 

Przerabialiśmy to już wiele razy, nie obraź się, po prostu stwierdzam fakty. 

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUTRO KONIEC OPISÓW!

Mamy tylko 12 opisów, 18 GMów nadal nie pokusiło się o swoje :)

Zwłaszcza @człowiek...morza może się zainteresujesz, żeby nie dokładać już kolejnych kar do tego co już masz:

przesunięcie obu wyborów w wężyku two-way na miejsce 59 i 60 + minus 1 oferta na każdą turę kolejnym FA i offseason + 500k$ odejmowane na koniec sezonu 21/22 od bilansu finansowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Skandal

Widzę jak zwykle chcecie podrzucać kłody pod nogi Goatowi

Goat nie potrzebuje kłód bo od dawna potyka się o własne nogi :D

2 minuty temu, ignazz napisał:

A jaki to biznes? 

Chyba ze nie zrozumiałem pytania? 

Daję tegoroczny 1st za jakikolwiek future, bez wybrzydzania że słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele świetnych opisów wjechało. Dopiero nadrobiłem ale jeżeli ktoś będzie edytował ( co pare osób zapowiadało ) dajcie znać. 
Porównując to co wjechało na stół to szczerze zaskoczyli mnie GM wschodu bo przez cały czas mieliśmy przepychanki na linii topu zachodu a po opisach jak patrzę ( bardzo pozytywnie ) na Cavs I w sumie 4 inne to tak sobie pomyślałem o tym powiedzeniu o krowach muczeniu i ilości mleka. Prosty przykład kolejny to 76ers. Świetna robota… btw 
@Tecu White gra obecnie w BOS gdzie dostał identyczna role jak u Ciebie wiec w opisie odnośnik do spurs traci myszka ;) 

Chłopak lata obecny BOS i z marszu poprawił jakość dystrybucji piłki plus D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Wiele świetnych opisów wjechało. Dopiero nadrobiłem ale jeżeli ktoś będzie edytował ( co pare osób zapowiadało ) dajcie znać. 
Porównując to co wjechało na stół to szczerze zaskoczyli mnie GM wschodu bo przez cały czas mieliśmy przepychanki na linii topu zachodu a po opisach jak patrzę ( bardzo pozytywnie ) na Cavs I w sumie 4 inne to tak sobie pomyślałem o tym powiedzeniu o krowach muczeniu i ilości mleka. Prosty przykład kolejny to 76ers. Świetna robota… btw 
@Tecu White gra obecnie w BOS gdzie dostał identyczna role jak u Ciebie wiec w opisie odnośnik do spurs traci myszka ;) 

Chłopak lata obecny BOS i z marszu poprawił jakość dystrybucji piłki plus D 

To chyba tez do mnie, bo dostałem lajka!! Dzięki, ja np uznałem ze w tym trymestrze nie muszę się uciekać do kopania innych drużyn, jak co niektórzy, bo wystarczy po prostu śledzić NBA żeby wiedzieć jak mocni są Pacers beGM w tym sezonie wiec skupiłem się na swoich i to się samo obroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Teraz się skup jak obronisz brak CP3 przez 6-8 tygodni. 

Mam( moim zdaniem) najlepszego back-up PG w lidze wiec się nie ma czym martwić. Ucieka mi Pewnke jedynie szansa na najlepszy bilans na wschodzie ale HCA dalej powinienem mieć w 1st round.

 

Tyus Jones w s5 w tym sezonie : 31min  12,1/3,5/6,2 i 1,2to i jego Drużyna ma bilans 12-2 (25-14 gdy gra z ławki) 

damy se radę

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.