Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

15 zawodników że składu Charlotte Hornets wychodziło w tym sezonie w s5 swoich teamow. Ktoś to przebije? :)

Przy tym co się działo w NBA to myślę że kilka zespołów na luzie ma podobnie. Ja od trzech tygodni mam 15 zawodników którzy zagrali w S5 - 14/14 na umowach + Metu z 2way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że GMowie w real NBA mają sobie takie forum (może mają) i jadą po sobie 🙂

Padają teksty o pucowaniu się, spółdzielniach, złodzieje, ja z Tobą żadnego dealu nie zrobię, chwalenie się, nabijanie się z innych, ksywy z goatem w nazwie, oskarżenia, megalomania, jazgot. Co jakiś czas któryś z nich wypada, potem wraca, wpadają nowi, w niektórych nie wiadomo kto jest odpowiedzialny itd, itp. 

Wyobraźcie to sobie. Ja wyobraziłem i mam uśmiech na twarzy, czego i Wam życzę 🙂

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tecu napisał:

Wyobraźcie sobie, że GMowie w real NBA mają sobie takie forum (może mają) i jadą po sobie 🙂

Padają teksty o pucowaniu się, spółdzielniach, złodzieje, ja z Tobą żadnego dealu nie zrobię, chwalenie się, nabijanie się z innych, ksywy z goatem w nazwie, oskarżenia, megalomania, jazgot. Co jakiś czas któryś z nich wypada, potem wraca, wpadają nowi, w niektórych nie wiadomo kto jest odpowiedzialny itd, itp. 

Wyobraźcie to sobie. Ja wyobraziłem i mam uśmiech na twarzy, czego i Wam życzę 🙂

Albo takich Tartuffe jak ty.

Też mnie bawi.

Czego i Tobie życzę!

I wszystkim oczywiście cudownego dzionka i smacznej kawusi!

Pokój na świecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

  

Nah, ja ze swojej strony nie chcę korzystać na zmianie z niezrozumiałych powodów wprowadzonej w trakcie sezonu.

 

8 minut temu, Tecu napisał:

Odnośnie ostatniego komunikatu ligi.

Nie mam problemu z konkretnie Jonesem i Reavesem mam jednak jakiś problem ze zmienianiem wstecznym przepisów. 

Zdaję sobie sprawę, że nic nie zmienię, nie chcę żadnej awantury, wyrażam tylko swoje skromne zdanie. 

Rok temu po 1T podpisywałem na 2way Immanuela Quickleya i Ashtona Hagansa. Tu mieliśmy teraz po prostu do czynienia z nieporozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.