Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie mam za co. Dajesz kogokolwiek do dobrego systemu i składu i robi robotę. Smith też dobrze wygląda

Ostatnio odnoszę wrażenie, ze otworze lodówkę i nawet z niej wyskoczysz. 

Ale Dobrze, ze nas olśniles. 

Ps. Niemniej poruszyłeś istotny problem, a o którym często pisałem. Rozumiem, ze Knicks w zeszłych latach mieli zły system, skoro zarzucano im krotka kadrę? System wokół paru gwiazd gdzie łatwiej wdrożyć graczy z mniejszym talentem. Gdzie wtedy byłeś? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ostatnio odnoszę wrażenie, ze otworze lodówkę i nawet z niej wyskoczysz. 

Ale Dobrze, ze nas olśniles. 

Ps. Niemniej poruszyłeś istotny problem, a o którym często pisałem. Rozumiem, ze Knicks w zeszłych latach mieli zły system, skoro zarzucano im krotka kadrę? System wokół paru gwiazd gdzie łatwiej wdrożyć graczy z mniejszym talentem. Gdzie wtedy byłeś? 

A wiesz, że już nie pamiętam. Na pewno nie byłem w bandwagonie twoich Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ozzy110 napisał:

A wiesz, że już nie pamiętam. Na pewno nie byłem w bandwagonie twoich Knicks

No i to pokazuje ile warte są te twoje mądrości, czy aktualne bicie w wolves i sugerowanie im chinowego bilansu, gdzie jak wrzucisz jakiś kasztanów na 10day centract to i tak powinno chulac, z kolei równowaga w przyrodzie i doświadczenie życiowe sugeruje, ze stawianie socie zarzutu a propo spacingu to zwykle pi****lenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

No i to pokazuje ile warte są te twoje mądrości, czy aktualne bicie w wolves i sugerowanie im chinowego bilansu, gdzie jak wrzucisz jakiś kasztanów na 10day centract to i tak powinno chulac, z kolei równowaga w przyrodzie i doświadczenie życiowe sugeruje, ze stawianie socie zarzutu a propo spacingu to zwykle pi****lenie. 

goat przemówił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, człowiek...morza napisał:

No i to pokazuje ile warte są te twoje mądrości, czy aktualne bicie w wolves i sugerowanie im chinowego bilansu, gdzie jak wrzucisz jakiś kasztanów na 10day centract to i tak powinno chulac, z kolei równowaga w przyrodzie i doświadczenie życiowe sugeruje, ze stawianie socie zarzutu a propo spacingu to zwykle pi****lenie. 

Już wyciągnij tą rękę spod stołu wolves bo ci zesztywnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LAF napisał:

Idąc Twoim tokiem myślenia jeśli starter będzie ceglił a gracz z ławki wejdzie w mecz 2/2 za 3 1/1 za 2 i 4/4 FT to trener w końcówce będzie grał starterem bo jest starterem tak ?

 

Jaki rozgłos ? Jest trzech mega grajków i teraz DB prezentuje najlepszą formę z tych 3.

Odnosiłem się do tego: "Ależ oczywiście pewnie chodzi Ci o Tatuma. U nas ma inna role niż w Bostonie i raczej nie będzie odpalał tyle rzutów za trzy. A po za tym jego inne atuty bardziej u nas się przydadzą i jakby odjąć te rzuty za trzy to skuteczność zdecydowanie lepsza od Butlera. " Żaden Tatum, George, Harden, Irving, Doncic czy inny Beal nie przestanie próbować rzucać za 3 gdy zacznie spotkanie od 0/6 w tym elemencie tylko będzie starać się przełamać. I żaden trener nie przekona go by przestał rzucać bo mu nie siedzi. A z twojego postu właśnie to wynika.

Co do 2 kwestii to czytałem już że ktoś inny jest opcją A u was.

23 godziny temu, january napisał:

So? Butler to nie jest shooter i znając swoje zalety i wady nie podpala się jak Tatum, który musi sobie mecz po meczu poceglić, tylko atakuje kosz, więc finalnie Jimmy mimo jak dotąd słabszego trymestru i tak jest znacznie bardziej efektywnym (bodajże 55>52 ts) graczem. O pozostałych aspektach (defensywa, playmaking) nie wspominając.

Co nie znaczy że czasami nie próbuje rzucać za 3 w meczu, np ostatnio 1/6 za 3 z Kings

4 godziny temu, fluber napisał:

U nas każdy ma system jak Memphis i Phoenix i nikt nie ma problemów jak Sacramento:) 

Przecież ja jestem Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Czasem nie ma wyjścia (late clock), odliczając takie rzuty to odpala średnio 1 trójkę na mecz. 

W sumie aż smutne i dziwne, że tak mocno zanikła mu trójka po przyjściu do Heat. No, ale jak cegli to lepiej niech nie rzuca.

Z dwojga złego lepiej jest nie rzucać niż ceglić nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

Partnerzy Tatuma (w RL Cs i w naszej Socie) rzucający powyżej 30% za 3 w 2 trymestrze, uszeregowani wedle skuteczności rzutów za 3. Wyboldowałem tych z naszych Wolves by się nie zgubili.

1. Josh Richardson 45,6
2. Dennis Schroeder 42,2
3. Payton Pritchard 40,6
4. Marcus Smart 37,7
5. Devin Booker 36,8
6. Grant Williams 36,7
7. Jaylen Brown 35,2
8. Jalen Brunson 34,0

Spróbuj jeszcze raz :) 

O fajny ten grajek na 1 miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Jakby ZION wrócił to przy takiej wymianie zdań u nas w finale zagrają DAL vs 76ers 

w sumie mignęła mi ikonka gdzie ostatnie 15 spotkań Embeeeed kręci kosmosy a @Tecu nawet nie uczestniczy w tym chwaleniu dnia powszedniego. 
a aż korci dać 35/12/4 czy ile on tam robi. 

Zakładam, że śledzicie NBA i widzicie, że Embiid gra być może najlepsze miesiące w swojej karierze i jest luźno top3 w tym okresie a wg mnie jest być może najlepszym graczem w tym okresie. 

Do elitarnej ofensywy dołożył w tym sezonie lepszą obronę niż rok temu i coraz lepszy passing. 

W tym trymestrze już nie musicie się zastanawiać jak gra Irving, który daje Embiidowi coś czego mu tak bardzo brakuje w realu na elitarnym poziomie. 

Do tego wrócił Klay, oczywiście zardzewiały jeszcze ciut, ale to ogromne wzmocnienie. 

Zdecydowana poprawa gry Covingtona, Clarke , Duncan trafia już 3,3 trójki na mecz na ponad 38%, pięknie gra Duarte, Maxey, fajnie White, bardzo pasujący do składu. McDaniels też pokazał swoje, piękne przebłyski Hylanda.

Mam szeroki skład, 12-13 prawdziwych graczy do grania, top3 grajek, świetny Robin, spacing, rolsi, obrona, clutch. Jest chyba wszystko. 

Omijają mnie na razie kontuzje dłuższe niż kwarantanna. 

To chyba widać, wierzę, że oglądacie, śledzicie a wrzucanie jakiegoś highlight gracza, który wcześniej grał piach, jest moim zdaniem, delikatnie mówiąc, nie dla mnie, choć oczywiście rozumiem jak rozpala duma z świetnego meczu. 

Byłaby to chyba parodia gdybym wrzucał Wam highlights Embiida, chyba bym Was obraził i Waszą wiedzę o koszykówce. 

Irving, White, Klay, RoCo, Embiid

Maxey, Duarte, Duncan, McDaniels, Clarke

Cole, Hyland, Drummond

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tecu napisał:

Zakładam, że śledzicie NBA i widzicie, że Embiid gra być może najlepsze miesiące w swojej karierze i jest luźno top3 w tym okresie a wg mnie jest być może najlepszym graczem w tym okresie. 

To prawda. Jedną z najbardziej irytujących rzeczy jest co chwilę wrzucenie highlightsów swoich zawodników. Wyróżniający się zawodnicy zawsze będą docenieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.