Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Tu akurat się zgodzę z argumentacja i na pewno zabiorę lakers 3 zwycięstwa.

 

O ile młodzi się lubią pokazać wbrew gm to Affalo potulnie będzie skupiał się na obronie i punktów zabraknie.

 

Choć jest pare ekip które z w ograbie okrutnie.

Btw

 

Pop właśnie w po pokazał ze punkt ciężkości w ataku nie może być tylko w Leonardzie.

 

W wygranym g2 Leonard jednak wrócił do bardziej dbałem D I pop wymyślił sobie Parkera jako ofensywne drugie żądło.

 

I właśnie tak robię z Dragiczem.

 

Stad dostaje swoją grę i Leonard choć opoka i mvp spurs więcej jednak przykłada się do obrony.

 

Tragicznego manu już nie mam a Wade owi nie grozi takie przechodzenie obok meczu.

 

Ta ekipa gra o tytuł i walczy o hca z gsw.

 

Imo ustawiłem skład na tu i teraz i plus 1 mnie nie satysfakcjonuje.

Szkoda ze w realnym NBA nie ma dragica zamiast parkera. Wadea zamiast tragicznego manu.

SzcEgolnie teraz przy kontuzji parkera.

 

W miami by sobie odpoczywał a tak operacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie będzie blisko ale wiadomo że z potworem GSW cięzko wygrać 

 

Co do mojego Orlando to chyba przecieniacie parę Gordona - Noela, niby jak oni bez 3 mają funkcjonować w obecnej NBA. Poza tym na obwodzie także będą ich karać. W sumie to taki był plan ale nie będę siękłócił o jednego Wina więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komórki, więc nieporadnie:

Po ASG gram Payton-Richardson-Covington. Richardson i Covington sporo opuścili, czyli gra za nich James Webb III ;) lub Stauskas.

Kto tu punkty będzie zdobywał ? ;)

A mimo wszystko mnie typujecie 11,12 zwyciestw a Lakers 4,5 ;)

Taka dygresja tylko, typujcie mnie jak najwyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komórki, więc nieporadnie:

Po ASG gram Payton-Richardson-Covington. Richardson i Covington sporo opuścili, czyli gra za nich James Webb III ;) lub Stauskas.

Kto tu punkty będzie zdobywał ? ;)

A mimo wszystko mnie typujecie 11,12 zwyciestw a Lakers 4,5 ;)

Taka dygresja tylko, typujcie mnie jak najwyżej ;)

 

Richardson w końcówce był zdrowy ;) ale i tak mnie przekonałeś - dałem Ci 2 wygrane mniej po edycji ;) te wygrane wręczyłem Knicksom (bo wydaje mi się, że za mało W im dałem) oraz C's (wszyscy dostawali bonus +1 za tankerów, więc i oni go mają ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że masz rację, mój froncourt jest mocny nawet bez Embiida.

W dygresji chodziło tylko o to, że Ty przy analizie swojego składu ominąłes wysokich by pokazać, że nie ma kto zdobywać punktów i zrobiłem dokładnie tak jak Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma jakieś znaczenie przy proponowaniu kontraktów dla wolnych agentów, że komuś dam jedynkę, a np. konkurent wskażę go z drugim numerem? Nie mam tu na myśli klubu mającego prawa Birda. Ale powiedzmy daję maksa Joelowi Anthony i wskazuje go z pierwszym numerem, a GSW z trzecim. Czy mam jakiś handicap z tego?

 

I drugie pytanie. Czy jak zaproponuje komuś kontrakt i nikt inny nie da oferty to gracz jest mój i notuje kontraktowego steala czy mimo to gracz może odmówić lub np. inny klub się włączyć z ofertą w późniejszym terminie.

 

Swoje głosy postaram się umieścić do niedzieli, bo potem wyjeżdżam na 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 19tego, czyli do jutra z tego co pisał January.

 

Tak a propo głosowania. Dobrze rozumiem, że w całym sezonie drużyny łącznie mają 1230 zwycięstw (41x30) a po zsumowaniu do ASB razem 849. Czyli zostało do rozdzielenia 381 zwycięstw jako suma kontrolna czy podczas głosowania nam się zgadza. Jakiś błąd popełniłem?

 

Ja wychodziłem z takiego założenia. Czy jest w tym jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że przy kalkulowaniu bilansów po zmianach nie mam się martwić tym, że suma zwycięstw i suma porażek wszystkich drużyn powinna być równa?

Fajnie by było gdyby ilość W i L była równa, ale jak nie będzie to wydaje mi się, że świat się nie zawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głosowania i liczenia wyników.

Proponuję przy liczeniu, odrzucanie głosów krancowych, czyli najlepszego i najgorszego. Unikniemy tym samym takich głosów, które zniekształcają obraz. Coś jak w skokach. Potrzebne takie zabezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głosowania i liczenia wyników.

Proponuję przy liczeniu, odrzucanie głosów krancowych, czyli najlepszego i najgorszego. Unikniemy tym samym takich głosów, które zniekształcają obraz. Coś jak w skokach. Potrzebne takie zabezpieczenie?

W skokach sumujesz oceny, tutaj wystarczy wyciągnąć średnią, także te skrajne głosy i tak się raczej wmnieszają w tłum. Jak dla mnie to dodawanie sobie dodatkowej roboty, która niewiele wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy suma czy średnia mają taki sam wpływ na kolejność. Chodzi mi o sytuację gdy reszta daje przykładowo 15 zwyciestw a ktoś da 5, bo tak. Nawet przy 30 głosach ma to wpływ na -1/3 zwyciestwa. Sporo a głosów nie będzie 30, może max 20. Nic na siłę.

Czy January głosuje za wolne druzyny? Chyba nie?

Co z rekrutacją? Dobrze byłoby przed draftem mieć komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevcu bezkompromisowo ;)

Lakers - Ingram, DAR, Zubac, Randle, Young, Green i jeszcze kilku niezłych ten sam bilans co

Orlando - Noel, Gordon i w sumie nic ;)

A mój team, za co dziękuję w kontekscie tanku, tylko jedno zwycięstwo wiecej niz ta zbieranina w Orlando ;)

Absolutnie się nie czepiam, tylko komentuję ;)

Jak tak dalej pójdzie to Lakers bez wzmocnień w przyszlym sezonie max 25 zwyciestw skoro teraz typuje się im bilans 16 do 20 zwyciestw a wszyscy zdrowi.

Czekamy na następne głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.