Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szulim napisał:

ja tu tylko staram się aby beGM nie umarło za pół roku ;) jeśli @człowiek...morza zgłosił zawczasu że ma wyjazd służbowy i online będzie bardziej w czwartek to czemu nie dać tego dnia? 

mi to wisi, bo jak mam z nim jeden deal, który jak nie wejdzie to mam alternatywnie przygotowaną drugą opcję, ale taki @karpik czy @Eld co z nim negocjowali dość długo to już chyba bardziej poszkodowani bedą niż ja ;) 

wylot by polaskotac laski z cypryjskiego tindera to nie jest wyjazd służbowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Dzień przed to nie jest zawczasu. Reszta terminów pozostaje bez zmian.

well, skoro to taka decyzja ostateczna Rady to nie ma co się produkować ;) oby tylko się nie skończyło tym, że będziecie szukać większej ilości nowym GM a nie tylko do MEM ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

well, skoro to taka decyzja ostateczna Rady to nie ma co się produkować ;) oby tylko się nie skończyło tym, że będziecie szukać większej ilości nowym GM a nie tylko do MEM ;) 

CM w pół roku zarobił 6 punktów karnych (na pewnie jakieś 11/12 możliwych), nikt nie będzie go głaskał po główce bo potrzebuje dzień dłużej na coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Szulim nie można oddawać picków za prawdziwą kasę!

ale za whisky już można - co nie @ignazz ? :D 

a tak na serio, to po prostu jest reszta z deali które robiłem wcześniej, Ignazz zapomniał o tym picku, ale ja jestem honorowy i jak sobie przypomniałem to go wrzucam ;) u mnie słowo skała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

A nie możesz Ty wrzucić i jak wejdzie to potwierdzi?

Nie znam szczegółów jego ustaleń z Dallas, a ciul jeszcze jeden raczy wiedzieć kto tam się pojawia.

Wiem, że na lini WAS-NYK trwały ożywione rozmowy ale co z nimi to nie mam pojęcia.

Clowcina multiwaya tego nie przebije ale ja znam tylko swoją część i trochę z WIZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Nie znam szczegółów jego ustaleń z Dallas, a ciul jeszcze jeden raczy wiedzieć kto tam się pojawia.

Wiem, że na lini WAS-NYK trwały ożywione rozmowy ale co z nimi to nie mam pojęcia.

Clowcina multiwaya tego nie przebije ale ja znam tylko swoją część i trochę z WIZ.

No to niech Karpik wrzuci, pewnie zna ustalenia. Jeśli polegacie tylko na CMie w kwestii stworzenia multiwaya i wrzucenia go to cóż... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

No to niech Karpik wrzuci, pewnie zna ustalenia. Jeśli polegacie tylko na CMie w kwestii stworzenia multiwaya i wrzucenia go to cóż... :D

No, a później się okaże, że ktoś jeszcze miał być w dealu i macie kolejną aferę gotową.

Wracam się pakować. Módlcie się abym dotarł do celu przed północą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Nie wrzucę, ale jeśli on nie wrzuci do 16-17 to nie potwierdzę bo wyjeżdżam i ja na serio służbowo. 

Wieczorem potwierdze

Dziękuję. Za przerywanie urlopu dzwonieniem od jednego z userow, bo kolega chce się wydostać z trejdu xd 

18 minut temu, cvbe napisał:

No to niech Karpik wrzuci, pewnie zna ustalenia. Jeśli polegacie tylko na CMie w kwestii stworzenia multiwaya i wrzucenia go to cóż... :D

Jak ja tu majstrowalem muktiwaye to ty na chleb mówiłeś beb

Dziwnym trafem moje trejde zawsze przechodzily regulaminowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.