Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

jol prosze o przedluzenie okienka do 6 stycznia

jol za 2h wylatuje, 6 stycznia wracam. neta brak i wazniejsze sprawy na glowie

mam sporo transferow wykonanych, ktoruych nie bede mial w tym czaasie jak potwierdzic, a i wiele w negocjacji

6 stycznia akurat święto, wszystkim bedzie latwiej negocjowac cos jeszczde. mysle, ze dzionek nikogo nie zbawi.

tera dpiero ogarnalem, ze w terminarzu niby do 5 transfery

pozdr

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Wrzuciłem punkty karne za opisy i głosowania + kary, które już się pojawiły.

Niestety jest dość dramatycznie (20/29 głosów, 18/29 opisów w terminie), martwi zwłaszcza zerowa aktywność kilku GMów...

Ja jakby co lece na dwa etaty aktualnie i nie miałem czasu w ogóle na NBA. W następnym okienku powinno być już spoko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ozzy110 napisał:

Komunikat 57:

Od 6 stycznia do 7 stycznia będzie czas na oferowanie kontraktów wolnym agentom

8 - 12 stycznia głosowanie

 

 

W dniu 2.01.2022 o 00:53, człowiek...morza napisał:

jol prosze o przedluzenie okienka do 6 stycznia

jol za 2h wylatuje, 6 stycznia wracam. neta brak i wazniejsze sprawy na glowie

mam sporo transferow wykonanych, ktoruych nie bede mial w tym czaasie jak potwierdzic, a i wiele w negocjacji

6 stycznia akurat święto, wszystkim bedzie latwiej negocjowac cos jeszczde. mysle, ze dzionek nikogo nie zbawi.

tera dpiero ogarnalem, ze w terminarzu niby do 5 transfery

pozdr

Cudownie...

‐--------------------------------------------

To ktoś jest wstanie rozpisać daty do kiedy są transfery, czy przedłużenie o 24h to aby nie za mało? Co z FA, TW.

---------------

Jak Rada czegoś nie wymyśli to mój deal po Wooda, Karpia po Davisa leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

 

Cudownie...

‐--------------------------------------------

To ktoś jest wstanie rozpisać daty do kiedy są transfery, czy przedłużenie o 24h to aby nie za mało? Co z FA, TW.

---------------

Jak Rada czegoś nie wymyśli to mój deal po Wooda, Karpia po Davisa leżą.

CM 2h temu był na forum, spokojnie mogliście to ogarnąć - poza wydłużeniem terminu głosowania (kary za spóźnienie zostają @Szulim), reszta pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

CM 2h temu był na forum, spokojnie mogliście to ogarnąć - poza wydłużeniem terminu głosowania (kary za spóźnienie zostają @Szulim), reszta pozostaje bez zmian.

spoko, generalnie myślę że nikt się nie obrazi jak termin okienka będzie do 6.01 - 3dni to nie jest jakoś dużo, a ten 6.01 akurat wolny dzień można na spokojnie podobijać deale ;) 

może jako Rada jednak przychylicie się do tej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Szulim napisał:

Swoją droga biorąc pod uwagę ze to weekend noworoczny, imprezy, spotkania, kac itp - może Rada przesunie termin do jutra na zamknięcie głosowania? 
ludzie jutro w pracy może ogarną i będzie więcej niż te 20glosow bo to trochę mało…

@cvbe @ozzy110?

 

4 minuty temu, Szulim napisał:

spoko, generalnie myślę że nikt się nie obrazi jak termin okienka będzie do 6.01 - 3dni to nie jest jakoś dużo, a ten 6.01 akurat wolny dzień można na spokojnie podobijać deale ;) 

może jako Rada jednak przychylicie się do tej zmiany?

Przedłużcie bo w dni wolne nikt nie ma do tego głowy:)

Przedłużcie bo będzie wolne to każdy będzie miał czas:)

Można ustawić dowolny termin i zawsze będzie grupa robiących na ostatnią chwilę, która będzie potrzebowała dnia dłużej. Ludzie handlują już graczami, którzy rozegrali 10 spotkań w 2 trymestrze, bo tak rozciągamy terminy wszystkiego, a 1/3 i tak się nie wyrabia. Przedłużanie terminów w niczym nie pomoże, tylko pogłębi problem, bo skończy się to mniej więcej tak: PRZECIEŻ OSTATNIO PRZEDŁUŻYLIŚCIE I NIE BYŁO PUNKTÓW KARNYCH, DLACZEGO SIĘ UWZIĘLIŚCIE NA MÓJ TEAM, DLACZEGO UWZIĘLIŚCIE SIĘ NA MNIE, JESTEŚCIE BEZNADZIEJNĄ RADĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu tylko staram się aby beGM nie umarło za pół roku ;) jeśli @człowiek...morza zgłosił zawczasu że ma wyjazd służbowy i online będzie bardziej w czwartek to czemu nie dać tego dnia? 

mi to wisi, bo jak mam z nim jeden deal, który jak nie wejdzie to mam alternatywnie przygotowaną drugą opcję, ale taki @karpik czy @Eld co z nim negocjowali dość długo to już chyba bardziej poszkodowani bedą niż ja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.