Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Tecu napisał:

@Alonzo @fluber

Nie znam szczegółów konfliktu, ale czy nie ma szans na jakieś zakopanie toporu wojennego? Jakieś przepraszam z którejś strony, jakieś odpuszczenie z drugiej? 

Już Cię zapoznaję. W dużym skrócie Alonzo odszedł, bo forum nie dało Ronniemu natychmiastowego bana na zawsze za to, że nazwał Alonzo hipokrytą. Mój wkład jest tutaj naprawdę niewielki, właściwie żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie starałem się bardzo mocno przekonywać @Alonzo do zmiany zdania, ale chyba mu się ulało po tych wszystkich bezsensownych kłótniach. 

Szkoda, bo bardzo cenie ludzi z którymi można na spokojnie i normalnie podyskutować w kwestiach NBA.

Mam nadzieję, że jego decyzja nie jest ostateczna i jak emocje opadną to wróci, co z przyjemnością myśle przyjmie zdecydowana większość tejże społeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 11:20, Alonzo napisał:

jbc niech @ely3 podejmie decyzje - moje stanowisko znacie.

Wiara nawet urodzin nie można celebrować bo dostaje jakieś sms .. Alonzo powiem tak .

To jest niszowe forum a BeGM jest na dodatek małą niszą . Nie wiem czemu niektórzy z Was traktują to tak jakby to miało decydować o Waszym życiu . Nie uważam by tu ktoś kogoś obraził. Raczej widzę niepotrzebne spinanie się z kilku stron. Nawet to o co obraził się Fluber nie nosi znamiom czynu zakazanego bo jednak podawałeś tyle już informacji na swój temat ,że można było wyciągnąć tego typu wnioski. Choć między Bogiem a prawdą to dziwne ,że komuś się to chciało wyciągać

To tylko zabawa i tak to traktujcie a jeśli ktoś nie potrafi oddzielić zabawy od pewnych emocji to może nadchodzący czas Świąt pozwoli mu odszukać równowage psychiczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ely3 napisał:

Nawet to o co obraził się Fluber nie nosi znamiom czynu zakazanego bo jednak podawałeś tyle już informacji na swój temat ,że można było wyciągnąć tego typu wnioski.

Tobie łatwo połączyć kropki, jak znasz wynik końcowy. Ale co innego to co Ci piszę na priv, a co innego to co ujawniam na forum. Być może nie jest to czyn zakazany, nie wiem. Nie zmienia to jednak faktu, co sądzę o tej konkretnej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Dla wierzących, doznania magii Bożego Narodzenia, zadumy, refleksji i rodzinnych Świąt. 

Dla niewierzących, miłego spotkania z rodziną, odpoczynku i zdrowego obżarstwa. 

A dla wszystkich

Pogo

Dyducha 🙂

 

pogo to juz nie te lata, choc czasem sie czlowiek jeszcze zapomni.

dolaczam sie do zyczen. kazdemu mistrzostwa i zbudowania rownie zajebistej organizacji jak knicks w begm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 19:10, MarcusCamby napisał:

Nie wygląda to najlepiej. Jako startera ustawiam będącego po za ligą weterana Biyombo. Nie jest to zagrywka pod tank, po prostu lepiej mi będzie się uzupełniał z ofensywnie usposobionym Bagleyem. Harrell tak jak w Wizards będzie pełnił rolę czołowego sixth mana ligi i tu też lepszy fit z defensywnym Looneyem.

Biyombo na wakajkach z drinkiem w ręce, słyszący że ma dzisiaj wyjść w S5:

say-what-did-you.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Kto jest teraz Gm-em Memphis? Czy rady słać do rady, ale kogo z rady? 

Do kogokolwiek z Rady.

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Plus ile Gm-ów aktualnie gra? Bo różne płoty się pojawiały 

Nie wiem, czy Alonzo gra dalej, ale jeśli gra to 30 bo tylko Memphis wolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.