Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Alonzo napisał:

 

ja dostałem za coś za co user pisał otwarcie na forum

@Eld proponuje żeby Alonzo wysłał Ci na priv screen z forum gdzie publicznie podawałem kto jest moim pracodawca i jakie mam wykształcenie. Jeżeli znajdzie takowy to cofniesz mu punkt karny, jak nie znajdzie to będziesz mu wlepial 10 punktów karnych za każda wypowiedź w której kłamie na mój temat i mnie oczernia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Czytałeś wczorajsze jego texty i wcześniejsze. Tam nie ma merytoryki tylko wycieczki personalne - nie mój poziom Eld. 

ja dostałem za coś za co user pisał otwarcie na forum, a Ronnie mnie obraża o czym wszyscy tu doskonale wiedzą. Do czasu info o banie dla niego lub jakichs punktach karnych nic już w BeGM nie napiszę - najwyżej poszukacie sobie nowego GMa. Są pewne granice, których Eld tolerował nie będę. Wasza decyzja. 

Nie. Nie czytałem. Raz, że nie miałem na to czasu, dwa - ochoty, trzy - wolę wolny czas poświęcać na Wiedźmina 3 którego kupiłem 2 lata temu, gdzie nie pojmuję jakim cudem można mieć spędzone w grze 262 godziny i zaliczone dopiero 38% gry...

Ktoś Cię obraża - zgłaszaj. Będziesz notorycznie nękany przez tą osobę, nazwijmy to beGMowym mobbingiem wtedy jest podstawa do bana, Dzień, tydzień, miesiąc...każdy z Was ma do tego prawo.

Odejdź od komputera, idź pobiegaj i przemyśl sobie. Czy go ( ich ) ignorować, czy jego posty ( ich ) ignorować? A może by tak użyć w końcu przycisku "ignore"? Masz i trzecie wyjście - zgłaszać co Cię razi. Jeśli uzbiera się tego jakaś ilość, wtedy mam podstawę aby takiemu Userowi który sobie na za dużo pozwala i znalazł sobie worek treningowy w Twojej osobie dać bana. Jak dostanie takiego bana na czas opisów i głosowań to dwa razy się następnym razem zastanowi czy jazda po Tobie mu się opłaca.

A o odejściu, odejściach nie chcę nic słyszeć. Masz tu kilka dobrych dusz z którymi masz świetne relacje. Głęboko wierzę, że nie chcesz ich zerwać, czy zepsuć bo to właśnie przy okazji beGM najwięcej się na priv dyskutuję. Ja z Koladerem mamy nabite chyba z 300 stron. Jak z 50 z tego jest o beGM to max.

 

22 minuty temu, fluber napisał:

@Eld proponuje żeby Alonzo wysłał Ci na priv screen z forum gdzie publicznie podawałem kto jest moim pracodawca i jakie mam wykształcenie. Jeżeli znajdzie takowy to cofniesz mu punkt karny, jak nie znajdzie to będziesz mu wlepial 10 punktów karnych za każda wypowiedź w której kłamie na mój temat i mnie oczernia. 

Wybacz Fluber, ale nie zamierzam wnikać w Wasze prywatne obrzucanie się piaskiem. Macie narzędzia ku temu:

  1. Olewać użytkownika.
  2. Opcja ignore.
  3. Zgłoszenia do Moderatora

A ten punkt karny i tak mu zniknie za 3 miesiące.

 

15 minut temu, julekstep napisał:

ahahahahahhah ❤️❤️❤️ 

Capsa zapomniałeś.

 

--------------------------------------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

. Jak dostanie takiego bana na czas opisów i głosowań to dwa razy się następnym razem zastanowi czy jazda po Tobie mu się opłaca.

 

Eld nie chce dla niego bana na czas głosowań bo nie rozumuję jak on, chcę reakcji adminów na TERAZ.

Zgłosiłem już kilka kolejnych jego postów.

jbc niech @ely3 podejmie decyzje - moje stanowisko znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Eld nie chce dla niego bana na czas głosowań bo nie rozumuję jak on, chcę reakcji adminów na TERAZ.

Zgłosiłem już kilka kolejnych jego postów.

jbc niech @ely3 podejmie decyzje - moje stanowisko znacie.

Może być mały problem, bo niestety od jakiegoś tygodnia jedynym aktywnym administratorem jestem ja. Już udowodniłem swoją obiektywność wobec @RonnieArtestics. Zajmę się tym najlepiej jak potrafię.

Jak tylko sobie dymka puszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Może być mały problem, bo niestety od jakiegoś tygodnia jedynym aktywnym administratorem jestem ja. Już udowodniłem swoją obiektywność wobec @RonnieArtestics. Zajmę się tym najlepiej jak potrafię.

Jak tylko sobie dymka puszczę.

Borys mi pisał właśnie, że nic nie można zrobić, zatem dzięki za grę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

@BMF jest team do przejęcia! 

 

//

@Kucio wiadomość do wglądu!

Zupełnie serio: @Eryko, @MJ1, @Bogut, @ttr ( ale dla niego Memphis ). Ale wstrzymajcie się jeszcze z Orlando. 

Kiedyś wpadł mi do głowy, że @The Game 85 jako wielki fan RL New Orlean Pelicans mógł by ich przejąć, na co oczywiście @MarcusCamby musiał by wyrazić zgodę. Może Marcus potrzebuje nowego wyzwania i takie Memphis było by ciekawym projektem dla niego?

O i @Dnc ale musiał by być aktywniejszy.

--------------------------------------------------------------------

P.S: Posprzątałem temat Draft 2021 - jak mi ktoś tam narobi burdelu to idzie zrobić mi drugą kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Zupełnie serio: @Eryko, @MJ1, @Bogut, @ttr ( ale dla niego Memphis ). Ale wstrzymajcie się jeszcze z Orlando. 

Kiedyś wpadł mi do głowy, że @The Game 85 jako wielki fan RL New Orlean Pelicans mógł by ich przejąć, na co oczywiście @MarcusCamby musiał by wyrazić zgodę. Może Marcus potrzebuje nowego wyzwania i takie Memphis było by ciekawym projektem dla niego?

Camby nie powinien moc odejść z Pelicans przed mistrzostwem, w ogóle taki zapis mógłby być wpisany na stałe do Regulaminu :) nie ma tytułu = nie ma zmian klubu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Zupełnie serio: @Eryko, @MJ1, @Bogut, @ttr ( ale dla niego Memphis ). Ale wstrzymajcie się jeszcze z Orlando. 

Kiedyś wpadł mi do głowy, że @The Game 85 jako wielki fan RL New Orlean Pelicans mógł by ich przejąć, na co oczywiście @MarcusCamby musiał by wyrazić zgodę. Może Marcus potrzebuje nowego wyzwania i takie Memphis było by ciekawym projektem dla niego?

O i @Dnc ale musiał by być aktywniejszy.

--------------------------------------------------------------------

P.S: Posprzątałem temat Draft 2021 - jak mi ktoś tam narobi burdelu to idzie zrobić mi drugą kawę.

Coś przegapiłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfonso moja rada - wróć na forum jak będziesz gotów przyjąć jakakolwiek krytykę na klatę. Jeżeli ty serio uważasz ze nazwanie cie hipokryta bylo obrażaniem i wymagasz za takie słowa banow i oczekujesz ze ktoś cie w tym poprze, to grubo sobie odleciałes w tym Momencie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 12:05, january napisał:

A może się z @mac rozdzielicie? Sam byłbym ciekaw jak mac buduje własny team od zera.

Jak już wielokrtonie pisałem, nie zamierzam kiedykolwiek prowadzić tu sam ekipy czy też nawet innej niż Sota (a miałem i takie propsy jako padawan innej ekipy :o ).

Jeśli Wam i qcinowi nie przeszkadza, to nadal chętnie będę co-manago Minnesoty, lubię ten zespół, wydaje mi się też że mimo wielu hejtów (które jednak są jednak obecne także dla innych ekip tu), idzie nam całkiem dobrze.

 

Jak i qcin w beGM to jak lwy z tego filmiku:

Kto pełni rolę hien pozostawiam do interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo @fluber

Nie znam szczegółów konfliktu, ale czy nie ma szans na jakieś zakopanie toporu wojennego? Jakieś przepraszam z którejś strony, jakieś odpuszczenie z drugiej? 

@Alonzo szkoda, że odchodzisz, wielokrotnie się nie zgadzaliśmy w wielu sprawach, ale prowadziłeś Orlando z pasją jak mało kto, wydaje mi się, że będzie Ci tego brakowało,przemyśl to jeszcze, wielu powracało po przemyśleniu sprawy, to żadna ujma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.