Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja tu nie chce atakować niepotrzebnie @Sylvinho., ktorego lubie i szanuje, niemniej

tu zapowiada sie 3 sezon Duranta i Hardena w ktorym de facto przez ograniczenia finansowe o nic nie walcza. jak na moje wielkie prawdopdoobienstwo, ze jesli nic w trakcie sezonu sie nie zmieniu, z ich strony pojdzie trade request.

Poddaje pod dyskusje jak sie na to zaopatrujecie, interesuje mnei takze opinia samego gm'a.

bez zbendych atakow, bez zbednych docinek ku knicks itd. temat to wizards

imo 2 graczy z top10 traci swoje najlepsze ostatnie lata. rzecz niespotykana

widzialbym tu w szczegolnosci brooklyn @kolader , Clippers @Braveheart22, bulls @Pablo81 walczacych byc moze o dwoch zawodnik razem do klubu. assety sa. dla sylvinho z kolei moze czas na koleny rozdzial i ostatnia szansa na spieniezenie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden i Durant nie znaleźli się w PO w ubiegłym sezonie właściwie głównie z powodu własnych absencji, więc jak chcą szukać winnych to powinni patrzeć raczej na siebie. Przecież w Nets podczas RS liderem był Irving z mocnym wsparciem od Joe Harrisa. 

Oczywiście Wizards nie ustrzegli się wielu błędów. Chora umowa dla Craiga. A zamiast minimum dla Reggie Jacksona czy przykładowo Bazemore celowano w Tony Bradleye i Sampsony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Panowie, ja tu nie chce atakować niepotrzebnie @Sylvinho., ktorego lubie i szanuje, niemniej

tu zapowiada sie 3 sezon Duranta i Hardena w ktorym de facto przez ograniczenia finansowe o nic nie walcza. jak na moje wielkie prawdopdoobienstwo, ze jesli nic w trakcie sezonu sie nie zmieniu, z ich strony pojdzie trade request.

Poddaje pod dyskusje jak sie na to zaopatrujecie, interesuje mnei takze opinia samego gm'a.

bez zbendych atakow, bez zbednych docinek ku knicks itd. temat to wizards

imo 2 graczy z top10 traci swoje najlepsze ostatnie lata. rzecz niespotykana

widzialbym tu w szczegolnosci brooklyn @kolader , Clippers @Braveheart22, bulls @Pablo81 walczacych byc moze o dwoch zawodnik razem do klubu. assety sa. dla sylvinho z kolei moze czas na koleny rozdzial i ostatnia szansa na spieniezenie

Rozważałem różne scenariusze w te lato ale na ten moment ta dwójka jest u mnie. Także jeśli chcesz któregoś z nich to złóż uczciwą ofertę wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sylvinho. napisał:

Rozważałem różne scenariusze w te lato ale na ten moment ta dwójka jest u mnie. Także jeśli chcesz któregoś z nich to złóż uczciwą ofertę wymiany.

sęk w tym, że nba to nie gra gm'ow, tylko graczy, a scislej rzecz ujmujac gwiazd.

wiec poruszany przeze mnie problem nie tyczyl sie twoich preferencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

sęk w tym, że nba to nie gra gm'ow, tylko graczy, a scislej rzecz ujmujac gwiazd.

wiec poruszany przeze mnie problem nie tyczyl sie twoich preferencji 

Spoko, możesz zawsze złożyć trade request dla jakiegoś z tych zawodników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Wasz nieoceniony Wojnar doszedł do zapisków rozmów i anonimowego źródła, które kompromituje dwóch gm'ow i ukazuja ich zmowe co do glosowan.

Jako patriota ligi i w pelni etyczny dziennikarz, ktoremu dobro ligi lezy na sercu wpierw ze stosownymi informacjami zwroce sie do rady. Jesli nie nastapi oczekiwana reakcja, zapiski ujrza swiatlo dzienne.

Nieoceniony Wojnar, żeby wysłać coś do Rady, to najpierw musiałby wiedzieć kto w niej jest xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucono moje 3 Extensions jako gm-a hornets. 

Kennarda który był u mnie od rookie sezonu

Warrena który grał u mnie 4 lata i ogarnąłem mu pierwszy poważny kontrakt kiedy śmiano się tu że mnie ze przeplacam

Kuzmy którego fioletowe minimum odrzucilem żeby zarobił więcej. 

Dałem im łącznie kontrakty startujące od 42 milionów dolarów w 1 roku

Wszyscy odrzucili i zebrali na fa kontrakty startujące od 33 milionów w 1 roku. 

Jak mi ktoś racjonalnie wytłumaczy dlaczego 80 milionów dla Warrena, 48 dla kuzmy i 40 dla kennarda to było za mało w obliczu tego co się dzieje na fa to będę bardzo wdzięczny. Może ja czegoś w tej grze nie rozumiem?

Dillon Brooks zebrał tu więcej głosów na tak przy gorszym Extension ( moje było z po) niż Kuźma. Czy Kuźma jest lepszym graczem niż Brooks, czy mnie po prostu nie lubicie czy jakie jest wyjaśnienie??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Jak mi ktoś racjonalnie wytłumaczy dlaczego 80 milionów dla Warrena, 48 dla kuzmy i 40 dla kennarda to było za mało w obliczu tego co się dzieje na fa to będę bardzo wdzięczny. Może ja czegoś w tej grze nie rozumiem?

A kiedy zaoferowałeś 80 baniek Warrenowi? Być może czegoś nie pamiętam.

Kuzma zamiast za 48 mln, podpisał za 60 :)

No i Kennard się jako jedyny przejechał, bo ludzie za bardzo się sugerują kontraktami z reala przy podpisywaniu extensions, u nas rynek rolesów jest taki, że niedługo większość będzie grać w okolicach minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

A kiedy zaoferowałeś 80 baniek Warrenowi? Być może czegoś nie pamiętam.

Kuzma zamiast za 48 mln, podpisał za 60 :)

No i Kennard się jako jedyny przejechał, bo ludzie za bardzo się sugerują kontraktami z reala przy podpisywaniu extensions, u nas rynek rolesów jest taki, że niedługo większość będzie grać w okolicach minimum.

Kuźma miał też ofertę na 36/2+po. I podpisywał kontrakt rok wcześniej niż whity i brooksy bo byłem fair wobec zawodnika. 

Warrena oferta była nielegalną ale i tak została odrzucona. Może coś pomyliłem ale na pewno teraz wziął mniej niż miał wtedy na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

, u nas rynek rolesów jest taki, że niedługo większość będzie grać w okolicach minimum.

no ten rok na FA zdecydowanie najciekawszy pod tym katem. gorsi gracze podpisuja za wyzsze pieniadze. zero logiki. thj, robinson za 10 mln, fournier za 5 itd. batum na minimum, ingles za 12. noel za 5, adams za 8.  mcconnell ta sama cena co reggie jackson. w zasadzie zniknela klasa srednia.

w zeszlych latach nie bylo az tylu "steali".  ja sie jaralem przykladowo podpisem beasley'a. czy taki olynyk by podpisal taka umowe jak.2 lata temu np?  nie ma szans

i patrzac po wydatkach niektorych druzyn i krotkich kontraktach, zapowiada sie, ze bedzie podobnie w przyszlym sezonie.

ciekawe ogolnie

@fluber teraz te twoje umowy na luzie by przeszly 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Kuźma miał też ofertę na 36/2+po. I podpisywał kontrakt rok wcześniej niż whity i brooksy bo byłem fair wobec zawodnika. 

No byłeś fair, ale Kuzma lepiej wyszedł na tym, że nie podpisał. Choć, tak jak c_m pisze, w to offseason już by tyle nie dostał i gdyby dziś był dostępny do extension, to takie 48 by brał i uciekał. Nie zmienia to tego, że nie rozumiem o co masz tu pretensje.

4 minuty temu, fluber napisał:

Warrena oferta była nielegalną ale i tak została odrzucona. Może coś pomyliłem ale na pewno teraz wziął mniej niż miał wtedy na stole

Warrenowi dać chciałeś 72/4, ale nie mogłeś tyle dać, więc on nic nie miał na stole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

i co sadzisz o swoim zachowaniu?

uważam że jest takie innych tylko ja nie udaje kogoś kim nie jestem.

Jest wiele równych zespołów na wschodzie by móc przewidzieć, że ewentualna seria z twoimi obecnymi nyk nie bedzie w zaden sposob na twoja gigantyczna korzysc.

stad moge sobie takie cos zaryzykowac nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.