Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

😂😂 ja pi****le ej on serio nic nie kuma 😂 

 

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Elfie Miałeś już trzy szanse w ciągu trzech ostatnich dni żeby się dowiedzieć, ale z tobą jak z przedszkolakiem ;)

 

 

2 godziny temu, Eld napisał:

Czego nie kuma? Że skasowałem dwa posty Maca i Qcina z Media Room zaczepiające Januarego?

Co w tym do kumania.

 

2 godziny temu, Eld napisał:

No czego nie kumam klakierze? Dowiem się?

 

1 godzinę temu, Eld napisał:

Zapytam drugi raz - dowiem się o co Ci chodzi? Wpadasz do tematu 'bo o, jadą na Elda to się przyłącze', rzucasz jakimiś dwoma postami więc rozwiń proszę swoje myśli.

No chyba się raczej nie dowiem o co mu chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Grizzlies mogą licząc z podpisaniem Fultza mieć 20 mln capspace nawet. Jest jeszcze kogo za to zbierać.

oby teraz wysłali dobre oferty graczom których na celowniku maja Knicks

16 minut temu, Eld napisał:

 

 

 

 

No chyba się raczej nie dowiem o co mu chodziło.

raczej nie i to jest bardzo śmieszne. zapewniam

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czy mógłbyś swoj post usunąć i dać sobie ostrzeżenie jakieś  ? ( nie wnosi nic do tematu i jest to Kolejny twój taki post !) 

A Twoje coś wniosły? Bo wygląda na to, że chyba sam nie wiesz po co je napisałeś.

Przypomnę, że były pierwsze i się dopytuje trzy razy o co Ci chodziło, a odpowiedzi nadal się nie doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Eld napisał:

No chyba się raczej nie dowiem o co mu chodziło.

pisałeś chyba, że i tak masz to gdzieś?

Wydaje mi się, że w sytuacji gdzie dyskusja sprowadza się to dowolnej interpretacji języki polskiego, a więc języka, w którym chociażby wystepuje taki przykład:

Nigdy się nie spóźniam.

Ma raczej inną wartość niż jakby do niego podejść logicznie:

Nigdy się nie spóżniam ~ Nigdy (się nie spóźniam) ~ Nigdy (estem punktualnie) ~ Zawsze sie spóźniam.

Negating the verb without negating the pronoun (or vice versa), while syntactically correct, may result in a very unusual meaning or make no sense at all. Saying "I saw nobody" in Polish (widziałem nikogo) instead of the more usual "I did not see nobody" (Nikogo nie widziałem) might mean "I saw an instance of nobody" or "I saw Mr Nobody" but it would not have its plain English meaning.

 

Wydaje mi się, że w takim wypadku na prawdę potrzeba sporo czasu by się jakkolwiek skomunikować, a co dopiero zrozumieć. Chyba nie warto.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eld napisał:

A Twoje coś wniosły? Bo wygląda na to, że chyba sam nie wiesz po co je napisałeś.

Przypomnę, że były pierwsze i się dopytuje trzy razy o co Ci chodziło, a odpowiedzi nadal się nie doczekałem.

Poglówkuj sam o co mogło mi chodzić a jak wieczorem nadal nie będziesz wiedział to Ci odpowiem. :D 

 

ty tez mi btw od dwóch dni nie odpisałeś kto mi niby płaci za lajki, że jestem teraz klakierem? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Poglówkuj sam o co mogło mi chodzić a jak wieczorem nadal nie będziesz wiedział to Ci odpowiem. :D 

Mam lepsze rzeczy do roboty niż zastanawianie się co osoba Twojego pokroju miała na myśli i szczerze powiedziawszy to już nawet odpowiedź mnie nie obchodzi.

1 godzinę temu, mac napisał:

Chyba nie warto.

Zdecydowanie, więc pora włączyć tryb "ignore" ( oczywiście nie na Ciebie ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Grizzlies mogą licząc z podpisaniem Fultza mieć 20 mln capspace nawet. Jest jeszcze kogo za to zbierać.

 

6 godzin temu, fluber napisał:

Może chcą zostawić sobie kasę na to, żeby poratować Lakers przed bankructwem w maju???

BMF wysłał oferty radzie czyt. mi swoje oferty jakiś tydzień temu ze względu na natłok obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Dobra, chyba mi się udało utrzymać @Ashigaru aby nie usnął i wrzucił oferty za chwile. Potrzebowałem do tego trochę gifów z boobies

Możesz mi podrzucić? Mam kolegę co też ma kłopoty z nie zaśnięciem, zwłaszcza na mega nudnych callach teamsowych i takie coś może by mu pomogło.

4 minuty temu, Eld napisał:

zwierzątkami i takie tam.

Jak koty to w sumie też, bo ten kolega je też lubi w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Możesz mi podrzucić? Mam kolegę co też ma kłopoty z nie zaśnięciem, zwłaszcza na mega nudnych callach teamsowych i takie coś może by mu pomogło.

Spoko, ale na priv. Na ogólne to się nie nadaje ;).

6 minut temu, mac napisał:

Jak koty to w sumie też, bo ten kolega je też lubi w sumie.

Koty żądzą! To znaczy żądzą nami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://basketball.realgm.com/wiretap/264200/Lakers-Likely-To-Start-Anthony-Davis-At-Center

Cytat

The Los Angeles Lakers are unlikely to start a conventional center this season, leaving the position for Anthony Davis. While Davis is most effective at center, he has historically been reluctant to play the position full time.

O k**** ALE JAK TO DAVIS NA CENTRZE?

GDZIE JESTESCIE. FRAJERZY CO PIERDOLILI TE SWOJE KOCOPALY O TYM JAK TO NIE MZOE TAM GRAC? XD LOKCIA SIE BAL MIECZAK

NIC POZA BRAKIEM SZACUNKU WOBEC WAS I UDUPIENIA KNICKS 🤷‍♂️

PSY SZCZEKAJA KARAWANA JEDZIE DALEJ 🙅‍♂️

PS. ZNAFFFCY

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

https://basketball.realgm.com/wiretap/264200/Lakers-Likely-To-Start-Anthony-Davis-At-Center

O k**** ALE JAK TO DAVIS NA CENTRZE?

GDZIE JESTESCIE. FRAJERZY CO PIERDOLILI TE SWOJE KOCOPALY O TYM JAK TO NIE MZOE TAM GRAC? XD LOKCIA SIE BAL MIECZAK

NIC POZA BRAKIEM SZACUNKU WOBEC WAS I UDUPIENIA KNICKS 🤷‍♂️

PSY SZCZEKAJA KARAWANA JEDZIE DALEJ 🙅‍♂️

PS. ZNAFFFCY

Troszkę też niedoceniane aspekt pozyskania Bena Simmonsa, że będzie mógł podzielić się insiderami na temat Embiida i dzięki temu usprawni obronę 1na1 Anthonego Davisa na Joelu Embidzie, co jest w sumie autorskim wręcz pomysłem GMa NYK.

nice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Troszkę też niedoceniane aspekt pozyskania Bena Simmonsa, że będzie mógł podzielić się insiderami na temat Embiida i dzięki temu usprawni obronę 1na1 Anthonego Davisa na Joelu Embidzie, co jest w sumie autorskim wręcz pomysłem GMa NYK.

nice

no simmons w ciagu dwoch lat bedzie top10 ligi.

zapiszcie sobie te slowa

bo jak widac moje tezy w przeciwienstwie do znaffcow z begm sie sprawdzja (beasley kiepski strzleec etc)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

no simmons w ciagu dwoch lat bedzie top10 ligi.

zapiszcie sobie te slowa

bo jak widac moje tezy w przeciwienstwie do znaffcow z begm sie sprawdzja (beasley kiepski strzleec etc)

Masz rację. Idealnie pasuje do NBL jako najlepszy zawodnik

Chociaż nie. Tylko te 2 lata bo przecież 120% estimated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.