Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To, że nie jestem już radnym nie oznacza, że można już sobie swobodnie spamować w Media Room.

Już pisałem. Jest mi o wiele łatwiej post usunąć, niż przenieść. 

Czy dla niektórych naciśnięcie szarego plusika w lewym dolnym rogu, przejście do innego tematu to aż taka trudna sztuka? Może jakiś korepetycji Wam potrzeba?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

To, że nie jestem już radnym nie oznacza, że można już sobie swobodnie spamować w Media Room.

Już pisałem. Jest mi o wiele łatwiej post usunąć, niż przenieść. 

Czy dla niektórych naciśnięcie szarego plusika w lewym dolnym rogu, przejście do innego tematu to aż taka trudna sztuka? Może jakiś korepetycji Wam potrzeba?

a co jest łatwiejsze, usunięcie posta i napisanie tysiecznego posta o tym ze łatwiej jest usunąć post niż go przenieść,czy przeniesienie posta? 

dobrze ze przypomniałeś ze nie jesteś Radnym, nie daj Boże od wczoraj już ktoś by o tym zdążył zapomnieć 🥺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a co jest łatwiejsze, usunięcie posta i napisanie tysiecznego posta o tym ze łatwiej jest usunąć post niż go przenieść,czy przeniesienie posta? 

dobrze ze przypomniałeś ze nie jesteś Radnym, nie daj Boże od wczoraj już ktoś by o tym zdążył zapomnieć 🥺

To drugie.

A do drugiego zdania nawet nie mam zamiaru się odnosić.

Następnym razem po prostu bez żadnego komentarza będę wywalał, bo Wy to się do wszystkiego potraficie przypi*****ić.

Człowiek robi coś pro bono aby w miarę przejrzyście było, ale c***, każdy powód dobry by się przywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Ale to noze potem bie pisze ile to ty tu niby robisz wymieniajac niby przenosze nie postow.

Przenosisz jakies wybrane, a userow ktorymi gardzisz jak mna, tylko usuwasz.

Bardzo slaba akcja po raz kolejny.

 

6 minut temu, Eld napisał:

Człowiek robi coś pro bono aby w miarę przejrzyście było, ale c***, każdy powód dobry by się przywalić.

Pro bono robisz cos dla siebie. Cos co robi prawie kazdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Ale to noze potem bie pisze ile to ty tu niby robisz wymieniajac niby przenosze nie postow.

Przetłumacz na język polski proszę.

1 minutę temu, mac napisał:

Przenosisz jakies wybrane, a userow ktorymi gardzisz jak mna, tylko usuwasz.

Masz jakieś dziwne urojenia.

Usuwam te, które nic nie wnoszą. Przenosze te, których aż szkoda usuwać.

2 minuty temu, mac napisał:

Bardzo slaba akcja po raz kolejny.

Z tego słynę, szczególnie w Wolves. Wyciągam wnioski, ale generalnie większość takich uwag koło pędzla mi lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

@Eld

Ale to noze potem bie pisze ile to ty tu niby robisz wymieniajac niby przenosze nie postow.

Przenosisz jakies wybrane, a userow ktorymi gardzisz jak mna, tylko usuwasz.

Bardzo slaba akcja po raz kolejny.

 

a wyobrażasz sobie jakby usunął post BMFa? 

to jakby Benedykt XVI nasikał na ołtarz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

😂😂 ja pi****le ej on serio nic nie kuma 😂 

Czego nie kuma? Że skasowałem dwa posty Maca i Qcina z Media Room zaczepiające Januarego?

Co w tym do kumania.

Weź już odpuść, bo z każdym komentowanym moim postem zbliżasz się do absurdu.

Teraz, Qcin_69 napisał:

a wyobrażasz sobie jakby usunął post BMFa? 

to jakby Benedykt XVI nasikał na ołtarz 

BMF wrzuca jeden post na rok do Media Room, więc nie bardzo jest co usuwać.

A poza tym nie chce mi się z Tobą gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

Przetłumacz na język polski proszę.

Ale to możę potem nie pisz ile to ty tu niby robisz wymieniajac niby przenoszenie postow.

Jeśli chodzi o moje posty to je usuwasz, nie przenosisz w 90% przypadków.

Bycie modem to przywilej, który z jakiegoś powodu ty otrzymałeś i jeszcze przedstawiasz się jako ktoś, kto niby robi to nie dla siebie.

Bardzo podobnie zachowują się politycy moim zdaniem.

28 minut temu, Eld napisał:

Usuwam te, które nic nie wnoszą.

Gdyby tak było, to byś usuwał większość swoich postów.

28 minut temu, Eld napisał:

Wyciągam wnioski, ale generalnie większość takich uwag koło pędzla mi lata.

No skoro opinia jakiś osób ci lata koło pędzla, to myślę że śmiało można to określić, że nimi gardzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mac napisał:

Ale to możę potem nie pisz ile to ty tu niby robisz wymieniajac niby przenoszenie postow.

Jeśli chodzi o moje posty to je usuwasz, nie przenosisz w 90% przypadków.

Bycie modem to przywilej, który z jakiegoś powodu ty otrzymałeś i jeszcze przedstawiasz się jako ktoś, kto niby robi to nie dla siebie.

Bardzo podobnie zachowują się politycy moim zdaniem.

Gdyby tak było, to byś usuwał większość swoich postów.

No skoro opinia jakiś osób ci lata koło pędzla, to myślę że śmiało można to określić, że nimi gardzisz.

Po pierwsze to nie mów mi co mogę pisać, a czego nie. To forum jest publiczne, więc z łaski swojej nie sugeruj mi co mogę, a czego nie. Po drugie, jesteś wybitnym statystykiem - policz i wtedy nam wszystkim udowodnisz moje uprzedzenie do Ciebie. 

Skoro zostałem modem to oznacza, że spełniałem pewne warunki właściciela e-nba.pl. Jakie? Jego pytaj. I nie wiem co tu polityka ma do tego.

Przedostatnie zdanie brzmi trochę nie ładnie ale, że ostatnimi czasy ze strony Wolves płynie ich całkiem sporo to już się przyzwyczaiłem, więc nawet żadną ripostą nie zamierzam reagować.

Jeśli natomiast chodzi o "opinie" które rzeczywiście mogą okazać się trafne, staram się je wdrażać. Jeśli ktoś jest złośliwy, chamski, obraża mnie to trudno aby mi to koło pędzla nie latało.

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Regis napisał:

Ale te akurat wniosły całkiem sporo. Ja, na przykład, dzięki nim wiem już, że na Dannego Greena w Lakers nie zagłosuję. 

To dlaczego nie pojawiły się w temacie o Free Agency, a w Media Room jak to w zwyczaju ( między innymi Ty ) robicie? Plusik i przenoszę. Dziwnym trafem jest malutkie grono osób które robią to notorycznie - czytaj - spamują w Media Roomie, a później mają jeszcze do mnie o to pretensje, że post wyleciał.

---------------------------------

W sumie to śmieszy mnie trochę. Widzę zaczepki na Jaśka w niewłaściwym temacie, robię z nimi porządek i już chwila później pojawiają się hieny z jednym klakierem krytykujące to co zrobiłem. Sprawiacie wrażenie, szczególnie, klakier, że nie ważne o co by się tu przypi*****ić - ważne, żeby się przypi*****ić. 

Sami zaogniacie sytuacje na prawdę nie wiem w jakim celu.

----------------------------------

Dla zamknięcia zbędnej jak dla mnie dyskusji posty przywrócę, przeniosę do właściwego tematu, a osoby które mają w zwyczaju spamować w Media Room zwracam się do nich z ponowną prośbą ( i pewnie nie tylko ja ) - szary plusik w lewym dolnym rogu. Z góry dziękuję.

11 minut temu, mac napisał:

dziękuję, czyli jednak ktoś chociaż mój przeczytał ❤️

Teraz przeczyta je każdy kto będzie chciał. Oba posty przywróciłem i przeniosłem do tematy Free Agency gdzie powinny znaleźć się od początku.

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Regis napisał:

Hieny, klakierzy .... @Eld po co te bluzgi? :) Człowiek się grzecznie zapytał tylko:) 

Nie zaliczam tego do kategorii bluzgów. Ogólnie przyjęte słowa zupełnie jak 'przedszkolak' użyte w poście poniżej.

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

😂😂 ja pi****le ej on serio nic nie kuma 😂 

 

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Elfie Miałeś już trzy szanse w ciągu trzech ostatnich dni żeby się dowiedzieć, ale z tobą jak z przedszkolakiem ;)

Zapytam drugi raz - dowiem się o co Ci chodzi? Wpadasz do tematu 'bo o, jadą na Elda to się przyłącze', rzucasz jakimiś dwoma postami więc rozwiń proszę swoje myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.