Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To tylko moja opinia, mam Do Niej prawo. 

Naturalnie. 

Szkoda tylko, że przeczy faktom.

Ale słusznie napisałeś - masz do niej prawo.

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to jest wiadomo czemu @LeweBiodroSmoka nie dał oferty Jrue?

To jest bardzo dobre pytanie. Wiedząc, że przynajmniej dwie drużyny mają lukę na tej pozycji i będą na niego polować mógł mu spokojnie rzucić "troszkę więcej", a później go z zyskiem sprzedać. Tym bardziej, że hard cap go nie trzymał. 

No ale to przeze mnie nie złożył oferty Jrue...

 

2 godziny temu, january napisał:

Los Angeles Lakers vs wszyscy

Taaa...szczególnie w III turze 2021.

 

----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Elf Co to znaczy przeczy faktom ? 
 

Moja Opinia ze nie Polecam tego Allegrowicza to Fakt. Taką mam opinię. 

To, że Twoja opinia którą nazywasz "faktem" nie jest prawdą.

Ja mogę napisać, że mam o Tobie opinię spokojnego i wyważonego człowieka - nazwać to swoją opinią czyli wg. Ciebie faktem ale wiemy, że tak nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

 

@Regis - jesteś ekspertem. Jak mam to odebrać? 

Nie mów, że to chociaż się otarło o bana. 

I źle się wyraziłem - jako mod pewnie robisz wiele dobrego, ale z takimi rzeczami jak bany czy usuwanie postów daj sobie spokój. To powinno być stosowane w skrajnych przypadkach, a Ty przejmujesz się i bierzesz do siebie rzeczy, które większość (jak nie wszyscy) mieliby głęboko w d.... 

3 godziny temu, Eld napisał:

Oczywiście, że nie. Co innego zwykła pyskówka, co innego wyzywanie które jest ogólnie zabronione w regulaminie forum. Jak napiszesz, że jestem słabym GMem to nie wiem za co miał byś dostać bana? Za swoje własne zdanie? Ale jak byś mnie nazwał matkoj***cą lubiącym brać w kichę to to już się pod bana nadaje.

A czym się różni nazwanie Cię słabym GM od nazwania człowiekiem niemającym własnego zdania. Jedno i drugie jest opinią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Regis napisał:

Nie mów, że to chociaż się otarło o bana. 

Nie otarło się, ale szczytem kultury chyba tego nie nazwiesz?

 

5 minut temu, Regis napisał:

I źle się wyraziłem - jako mod pewnie robisz wiele dobrego, ale z takimi rzeczami jak bany czy usuwanie postów daj sobie spokój. To powinno być stosowane w skrajnych przypadkach, a Ty przejmujesz się i bierzesz do siebie rzeczy, które większość (jak nie wszyscy) mieliby głęboko w d.... 

Poza swoimi jakimiś źle napisanymi postami nie usunąłem żadnego cudzego od ponad 1.5 roku jak mnie raz Jasiek opierdzielił. A banów od momentu kiedy jestem modem dałem 5. Z czego cztery w temacie 'polska scena polityczna ( 2x Deltuś, 1x Altran, 1x Józek ), a tylko jednego ( nie licząc dzisiejszego 15 minutowego dla CM ) w beGM dla Ronniego jak wyzywał wszystkich kto raczył cokolwiek napisać na forum. Dostał wtedy 72h ale, że obiecał być grzeczny skróciłem mu to o połowę, a chyba nawet więcej.

 

10 minut temu, Regis napisał:

A czym się różni nazwanie Cię słabym GM od nazwania człowiekiem niemającym własnego zdania. Jedno i drugie jest opinią. 

Zgadzam się w 100%.

Dwie osoby próbowały zgadnąć którą drużynę w to offseason uważam za najgorzej zarządzaną. Knicks. To jest opinia. Ale jak bym napisał ostrzej z inwektywami a la Ronnie ( tylko kilka korków bym musiał od niego wcześniej wziąć ) aby bardziej to dosadnie wyrazić to spokojnie by się nadawało pod bana.

Nie masz się co martwić. Wiem gdzie leży granica, ale skoro wysunąłeś wniosek, że "nie wiesz kto komuś takiemu jak ja dał moda" to Ci odpowiem - Borys. Więc jak uważasz, że źle to robię, przeginam, nadużywam - proszę - pisz do niego. Ja jak pisałem - do szczęścia mi to nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

To, że Twoja opinia którą nazywasz "faktem" nie jest prawdą.

Ja mogę napisać, że mam o Tobie opinię spokojnego i wyważonego człowieka - nazwać to swoją opinią czyli wg. Ciebie faktem ale wiemy, że tak nie jest. 

Ale ja nie napisałem przecież dlaczego cie nie polecam, po prostu napisalem że Ciebie nie polecam. Czyli  nie napisalem ( w mojej opinii ) nic niezgodnego z faktami jak to ująłeś.

 

idz tam lepiej przypnij se jakiś temat albo daj bana komuś dla odstresowania się, to Ci dobrze idzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

idz tam lepiej przypnij se jakiś temat albo daj bana komuś dla odstresowania się, to Ci dobrze idzie..

Za to Tobie źle idzie odbijanie piłeczki :).

Kurde - żaden post krytykujący mnie, związany z czymkolwiek złym czy to dotyczący Elda, czy OKC nie obył się bez Twojego lajka od około miesiąca czasu :D. Się narozdawałeś tego.

Z ciekawości - jest jakiś dzienny limit dawania lajków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Eld napisał:

Za to Tobie źle idzie odbijanie piłeczki :).

Kurde - żaden post krytykujący mnie, związany z czymkolwiek złym czy to dotyczący Elda, czy OKC nie obył się bez Twojego lajka od około miesiąca czasu :D. Się narozdawałeś tego.

Z ciekawości - jest jakiś dzienny limit dawania lajków?

Powiedz mi Co cie boli ? 

Ty masz ponad trzydzieści lat a zachowujesz się jak trzynastolatka z tymi laikami swoimi …

Skoro twierdzisz ze codziennie daje lajki pod postami krytykującymi ciebie może czas na jakąś refleksje, może czas zacząć robić tak żeby nie było codziennie postów krytykujących ciebie?  
 

Godzinę temu, Eld napisał:

Poza swoimi jakimiś źle napisanymi postami nie usunąłem żadnego cudzego od ponad 1.5 roku jak mnie raz Jasiek opierdzielił. A banów od momentu kiedy jestem modem dałem 5. Z czego cztery w temacie 'polska scena polityczna ( 2x Deltuś, 1x Altran, 1x Józek ), a tylko jednego ( nie licząc dzisiejszego 15 minutowego dla CM ) w beGM dla Ronniego jak wyzywał wszystkich kto raczył cokolwiek napisać na forum. Dostał wtedy 72h ale, że obiecał być grzeczny skróciłem mu to o połowę, a chyba nawet więcej.

 

Skrociles mi bana o piec godzin czy osiem, łaskawco, widzę że będę ci musiał znów za to dziękować do końca życia chyba.. :) ? Ale tak właśnie pięknie wszystko pamiętasz co piszesz i robisz i dałeś temu kolejny przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Powiedz mi Co cie boli ? 

Mam naderwane ścięgno mięśnia dwugłowego bicepsa. Dziękuję, że pytasz.

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ty masz ponad trzydzieści lat a zachowujesz się jak trzynastolatka z tymi laikami swoimi …

Chciał bym mówić 'ponad' 30 lat. Mnie już 40 w kark puka. Wtedy to dopiero będę nie do wytrzymania!

A lalkami się nie bawię, za to gram w gry komputerowe. Liczy się?

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Skoro twierdzisz ze codziennie daje lajki pod postami krytykującymi ciebie może czas na jakąś refleksje, może czas zacząć robić tak żeby nie było codziennie postów krytykujących ciebie?  

No, tylko jak sam January ostatnio publicznie napisał, że nie podobały mu się zaczepki i prowokacje niektórych wobec mnie, a i od niektórych osób usłyszałem aby klakierami się nie przejmować.

I owszem, może coś nad tym pomyślę, ale nie na pewno za radą klakiera który lajkuje wszystko co jest antyEld i nie widzi w niczym winy w sobie.

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Skrociles mi bana o piec godzin czy osiem, łaskawco, widzę że będę ci musiał znów za to dziękować do końca życia chyba.. :) ? Ale tak właśnie pięknie wszystko pamiętasz co piszesz i robisz i dałeś temu kolejny przykład. 

Nie jest istotą o ile, a że to zrobiłem z dobrej woli, jak i Twój list otwarty wklejony przez Ciebie. 

Nie oczekuję podziękowań, ale Ty tylko napiepiepszasz na mnie, ale tego jak Ci transfer CP3 ratowałem + powyższe, chyba wypadało by zrozumieć: choy stało się jak się stało. Jest po równo, żyjemy dalej, a nie podsycać to dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Mam naderwane ścięgno mięśnia dwugłowego bicepsa. Dziękuję, że pytasz.

Chciał bym mówić 'ponad' 30 lat. Mnie już 40 w kark puka. Wtedy to dopiero będę nie do wytrzymania!

A lalkami się nie bawię, za to gram w gry komputerowe. Liczy się?

No, tylko jak sam January ostatnio publicznie napisał, że nie podobały mu się zaczepki i prowokacje niektórych wobec mnie, a i od niektórych osób usłyszałem aby klakierami się nie przejmować.

I owszem, może coś nad tym pomyślę, ale nie na pewno za radą klakiera który lajkuje wszystko co jest antyEld i nie widzi w niczym winy w sobie.

Nie jest istotą o ile, a że to zrobiłem z dobrej woli, jak i Twój list otwarty wklejony przez Ciebie. 

Nie oczekuję podziękowań, ale Ty tylko napiepiepszasz na mnie, ale tego jak Ci transfer CP3 ratowałem + powyższe, chyba wypadało by zrozumieć: choy stało się jak się stało. Jest po równo, żyjemy dalej, a nie podsycać to dalej.

Istotne jest chyba to że myślisz że muszę Ci za to podziękować. Może zatem nie podziękuje, żebyś za jakieś pół roku czy rok przy okazji kolejnej dyskusji znowu przypomniał mi o tym!

Klakier? To powiedz może Kto mi niby płaci za te lajki ? 
 

Elf powiedz mi wprost: czy ja mam do końca życia jakiś dług wdzięczności u Ciebie że mi kurde dwa lata temu pomogłeś coś z transferem paula ? Czy za inne sprawy? Bo takie mam cały czas odczucie że masz żal do mnie za jakiś brak wdzięczności, w sumie nie do mnie a do wszystkich. Przynamniej tak odczytuje te codzienne posty z listą rzeczy które zrobiłeś. 
 

zreszta dopiero wczoraj Ci zwróciłem uwagę że ludzi (mam przynajmniej takie wrazenie ze nie tylko mnie ) ta twoja codzienna potrzeba atencji irytuje, a tu pyk: 

2 godziny temu, Eld napisał:

Podpięte.


Dzięki za te informacje ! Nie wiedziałbym przecież bez tego, że to właśnie Ty łaskawie podpiąłeś temat ! Chwała tobie za to! 

 

 


 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Istotne jest chyba to że myślisz że muszę Ci za to podziękować. Może zatem nie podziękuje, żebyś za jakieś pół roku czy rok przy okazji kolejnej dyskusji znowu przypomniał mi o tym!

Klakier? To powiedz może Kto mi niby płaci za te lajki ? 
 

Elf powiedz mi wprost: czy ja mam do końca życia jakiś dług wdzięczności u Ciebie że mi kurde dwa lata temu pomogłeś coś z transferem paula ? Czy za inne sprawy? Bo takie mam cały czas odczucie że masz żal do mnie za jakiś brak wdzięczności, w sumie nie do mnie a do wszystkich. Przynamniej tak odczytuje te codzienne posty z listą rzeczy które zrobiłeś. 
 

zreszta dopiero wczoraj Ci zwróciłem uwagę że ludzi (mam przynajmniej takie wrazenie ze nie tylko mnie ) ta twoja codzienna potrzeba atencji irytuje, a tu pyk: 


Dzięki za te informacje ! Nie wiedziałbym przecież bez tego, że to właśnie Ty łaskawie podpiąłeś temat ! Chwała tobie za to! 
 

eot

Nudne to już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 20:45, Pablo81 napisał:

Bulls - Celtics

Bulls in: Favors

Bulls out: Bertans, 1st  OKC/ORL/BOS - worst '22 

 

Celtics out: Favors

Celtics in: Bertans, 1st  OKC/ORL/BOS - worst '22 

@Principe

Nie żebym się czepiał, ale ten worst nie jest na 2022, a na 2023.

Pewnie zwykła literówka bo Panowie wrzucali to tuż przed zamknięciem tematu.

Rado - poprawić w temacie 'Wymiany' aby znów jakiejś dramy z pickami za rok nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Principe napisał:

Ten swap jest na 22. Wszystko jest ok przecież. 

No nie jest ok bo ja rozkładałem te picki. Macie napisane 2022, ja miałem 3x 1st w 2023. Best poleciał do Spurs, worst do Lakers ( za Bruce'a Browna ), a później jakimś sposobem do Bulls, a 2nd best trzymam ja ale to na 2023, a nie 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Eld napisał:

No nie jest ok bo ja rozkładałem te picki. Macie napisane 2022, ja miałem 3x 1st w 2023. Best poleciał do Spurs, worst do Lakers ( za Bruce'a Browna ), a później jakimś sposobem do Bulls, a 2nd best trzymam ja ale to na 2023, a nie 2022.

Nie wiem za bardzo Eld o co Ci chodzi tak szczerze mówiąc :D 

Przecież w wymianie jest pick z 22 roku. Najgorszy z OKC/ORL/BOS. OKC/ORL - best '22 jest w Spurs | BOS/ORL best po swapie OKC jest w Orlando | i najgorszy z nich jest u mnie :P

Ten Swap poleciał do Bulls w wymianie wcześniejszej po Allena ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Principe napisał:

 

Nie wiem za bardzo Eld o co Ci chodzi tak szczerze mówiąc :D 

Przecież w wymianie jest pick z 22 roku. Najgorszy z OKC/ORL/BOS. OKC/ORL - best '22 jest w Spurs | BOS/ORL best po swapie OKC jest w Orlando | i najgorszy z nich jest u mnie :P

Ten Swap poleciał do Bulls w wymianie wcześniejszej po Allena ode mnie 

Aaaaaa bo Wy dorzuciliście swapa na ten ORL/BOS'22, a nie ten rok później.

Dobra. Gra gitara. Myślałem, że operowaliście na tych z '23.

Pan Hilary znów zgubił okulary.

Nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Principe napisał:

 

Nie wiem za bardzo Eld o co Ci chodzi tak szczerze mówiąc :D 

Przecież w wymianie jest pick z 22 roku. Najgorszy z OKC/ORL/BOS. OKC/ORL - best '22 jest w Spurs | BOS/ORL best po swapie OKC jest w Orlando | i najgorszy z nich jest u mnie :P

Ten Swap poleciał do Bulls w wymianie wcześniejszej po Allena ode mnie 

Dokładnie to swap wygląda troche inaczej:

Orlando ma prawo swapu tego co zostanie z BOS/OKC. - skoro pick jest w Spurs, to dobrze, żeby @ignazz wiedział co ma :) 

.. czyli lepszy z BOS/OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.