Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, cvbe napisał:

? Przecież już ustaliliśmy że odeślesz rekompensatę bo 2x sprzedałeś ten sam pick Qcinowi w przeciągu 8 miesięcy a on go 2x puścił dalej.

pick nie został usunięty z arkuszu i pewnie stąd ten błąd, jeśli myślisz, że nie mam co robić tylko dublować gówniane second roundery aby domykać deale, to radzę się nad sobą zastanowić, zwykly ludzki niezamierzony błąd a Ty tu piszesz o jakiś fackupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

pick nie został usunięty z arkuszu i pewnie stąd ten błąd, jeśli myślisz, że nie mam co robić tylko dublować gówniane second roundery aby domykać deale, to radzę się nad sobą zastanowić, zwykly ludzki niezamierzony błąd a Ty tu piszesz o jakiś fackupach

No dobrze, ale czy to ja mam odpowiadać za Twój błąd czy Ty? Ja nie szukam tu kozłów ofiarnych i jakichś odsetek. Poprosiłem Cię o dowolny unprotected 2nd, sam nawet możesz go wybrać z tych które masz, potwierdziłeś że mi to wyrównasz a teraz nagle piszesz, że nie? Specjalnie nie kręciłem afer tylko uznałem, że sam poszukam kto zawinił, pomógł mi w tym @LONGER01, doszukaliśmy się że sprzedałeś 2x ten sam pick, ustaliliśmy że ten, który ma teraz Longer sprzedałeś pierwszy, więc on zostaje z tym a ja dostanę to co mi tam wybierzesz. Teraz się okazuje że powinienem jednak kręcić aferę tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No dobrze, ale czy to ja mam odpowiadać za Twój błąd czy Ty? Ja nie szukam tu kozłów ofiarnych i jakichś odsetek. Poprosiłem Cię o dowolny unprotected 2nd, sam nawet możesz go wybrać z tych które masz, potwierdziłeś że mi to wyrównasz a teraz nagle piszesz, że nie? Specjalnie nie kręciłem afer tylko uznałem, że sam poszukam kto zawinił, pomógł mi w tym @LONGER01, doszukaliśmy się że sprzedałeś 2x ten sam pick, ustaliliśmy że ten, który ma teraz Longer sprzedałeś pierwszy, więc on zostaje z tym a ja dostanę to co mi tam wybierzesz. Teraz się okazuje że powinienem jednak kręcić aferę tutaj?

człowieku, straciłem Holidaya bo typ, który siedzi w Radzie i z nosem w CBA od lat nie potrafił skleic poprawnej oferty, a Ty mi łaskawie piszesz, że nie chciałeś kręcić afery, choć się przed chwilą i tak sprułeś

nie wiesz co to afera chyba

naprawde wielce miłościwy jesteś, za 1sta pewnie byś nasłał Rutkowski Patrol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

człowieku, straciłem Holidaya bo typ, który siedzi w Radzie i z nosem w CBA od lat nie potrafił skleic poprawnej oferty

Straciłeś Holidaya, bo mu nie złożyłeś oferty, a Thunder nie byli lepszą opcją dla niego niż Mavs. 

A w zasadzie złożyłeś, ale tylko SnT. Normalna oferta z Twojej strony to byłby pewniak w przypadku Jrue. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

człowieku, straciłem Holidaya bo typ, który siedzi w Radzie i z nosem w CBA od lat nie potrafił skleic poprawnej oferty, a Ty mi łaskawie piszesz, że nie chciałeś kręcić afery, choć się przed chwilą i tak sprułeś

nie wiesz co to afera chyba

naprawde wielce miłościwy jesteś, za 1sta pewnie byś nasłał Rutkowski Patrol

 

Hmm... No to niesamowita historia, ale co mnie to obchodzi i co to ma wspólnego? Czyli nie oddasz mi należnego 2nda bo Eld nie umie sklecić oferty? Teraz też bym o tym nie wspomniał, gdyby Karpik tego nie wynalazł, tylko bym zaczekał do końca FA, tak jak zostało to ustalone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skąd to możesz wiedzieć skoro ostateczna oferta s&t nawet nie została poddana pod głosowanie i zawodnik z klucza trafił do Mavs?

Przecież to były praktycznie takie same oferty, a Mavs dawali po prostu lepsze perspektywy czy też byli po prostu większym graczem na tym FA. Zresztą zanim okazało się, że SnT jest nieważne to sporo osób już mówiło, że Jrue w Mavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Hmm... No to niesamowita historia, ale co mnie to obchodzi i co to ma wspólnego? Czyli nie oddasz mi należnego 2nda bo Eld nie umie sklecić oferty? Teraz też bym o tym nie wspomniał, gdyby Karpik tego nie wynalazł, tylko bym zaczekał do końca FA, tak jak zostało to ustalone :)

wystarczyłoby odpisać, że czekasz na pick do końca FA, ale wolałeś dodać coś od siebie, na co zareagowałem, bo dla mnie żadnego dramatu nie ma, a tak jak piszesz sprawę sobie wyjaśniliśmy, przynajmniej tak myślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wystarczyłoby odpisać, że czekasz na pick do końca FA, ale wolałeś dodać coś od siebie, na co zareagowałem, bo dla mnie żadnego dramatu nie ma, a tak jak piszesz sprawę sobie wyjaśniliśmy, przynajmniej tak myślałem

Dla mnie też dramatu nie ma, dla mnie stwierdzenie "fuck up" nie jest mocne - często go na codzień używam w lekkich okolicznościach. Jeśli to to Cię uraziło to przepraszam, nie miałem na myśli nic choćby minimalnie agresywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Przecież to były praktycznie takie same oferty, a Mavs dawali po prostu lepsze perspektywy czy też byli po prostu większym graczem na tym FA. Zresztą zanim okazało się, że SnT jest nieważne to sporo osób już mówiło, że Jrue w Mavs. 

nie doszło nawet do głosowania, więc pisanie o tym jako sprawie przesądzonej jest nie na miejscu, zwłaszcza, że Eld pisał mi na fb, że ma ok 10 głosujących po swojej stronie, czy kłmał czy nie to już mnie nie interesuje, ale no... nie było nam dane się przekonać

takie oferty powinne być jakoś zabezpieczane, zbyt ważne są to ruchy by ludzki błąd wszystko niweczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

takie oferty powinne być jakoś zabezpieczane, zbyt ważne są to ruchy by ludzki błąd wszystko niweczył

To akurat racja, możnaby nad tym pomyśleć na przyszłość. 

Ale tak czy siak, nawet jeśli Thunder mieli jakieś szanse wygrać Jrue, to imho Mavs mieli większe i bardzo duże ryzyko podjąłeś, mając (a w zasadzie mogąc mieć) tak naprawdę wszystko w swoich rękach ;)

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Eld pisał mi na fb, że ma ok 10 głosujących po swojej stronie

A to ciekawe, bo na forum nie pamiętam, żeby się aż tylu deklarowało za Thunder. Ale nie ma co wracać do tematu lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty mi łaskawie piszesz, że nie chciałeś kręcić afery, choć się przed chwilą i tak sprułeś

Odzyskanie tego co mu się należy to nie jest sprucie :P 

Co do Holidaya to Thunder i tak nie byli sportowo lepszą opcją ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ja tylko 1 raz badalem glosujacych przy FA i to po raz ostatni.

Bo potem pisali że jaja sobie że mnie robili tylko (case Butlera).

TAKŻE NIE POLECAM.

Ja też nie polecam, bo ja tylko nowicjuszom pomagam a doświadczonym mówię zawsze że oferta rywala lepsza xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.