Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, january napisał:

No wiadomo, że Lakers biorą wlasciwie teraz kogo tylko chcą xd 

Ale Knicks coś tam może z drugiego, trzeciego  szeregu zbiorą razem z Melo (tego nie chce, choć też bym im to zabrał jakbym zechciał :d)

Rzuć minimum a Melon idzie do ziomka Brona po tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie na małe porządki w regulaminie. Spokojnie, nic nie zmieniam ani nie usuwam, a jedynie robię tak aby był bardziej czytelny.

Mam nadzieję, że Rada nie ma nic przeciwko.

Jedyną rzeczą jaką musiałem usunąć to dwuetapowa kontrola trade'ów gdyż plik który to kontrolował jest u mnie na koncie google, a ja nie mam narzędzi ( nie jestem Radnym ) aby to egzekwować. 

Póki co zrobiłem część ( lecę od dołu, ale pewnie w parę dni skończę całość ). Przy okazji może wyłapię jakieś kwiatki.

Pierwsza moja sugestia to 5.33c aby go rozszerzyć na cały regulamin - jeśli GM znajdzie jaką dziurę w regulaminie Rada ma prawo jego ofertę czy korzyść płynącą z tejże dziury wstrzymać oraz nałożyć karę. Jakoś tak bym to widział, ale to zadanie dla Rady: @LONGER01, @cvbe, @ozzy110, @Ashigaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

O co chodzi z tym, że mam się zajmować TPE? Nigdy mnie nikt nie pytał o to czy mam ochotę to robić, nie mam dostępu do arkusza, więc czemu ja jestem do tego wyznaczony w oficjalnym regulaminie? :)

@Eld @january

 

Już Ci tłumaczyłem, że i tak robisz to mimowolnie i do tego sprawdzasz Ozziego, a w zasadzie Ty go tego nauczyłeś. Nikt Ci nie każe, ale i tak wszyscy wiemy, że to robisz :).

-----------------------------

Co do regulaminu:

  • dodałem spis treści
  • poprawiłem go estetycznie
  • scaliłem porozbijane punkty
  • poprawiłem gdzie zauważyłem interpunkcję

Jutro się zajmę postami zmieniającymi brzmienie konkretnych punktów. Przed ich skasowaniem muszę być pewien czy zostały wprowadzone w regulamin.

Mam nadzieje, że teraz się bardziej podoba i że jest bardziej przejrzyste. Nic nie zostało skasowane/zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

 

@Eld podepnij temat i wyślij szablon 2 tury i 2 turą do Archiwum

Dzięki

Oj Ozzy, Ozzy.

Najpierw wychodzisz bez przeczytania mojego postu z rozmowy PM, nie odczytujesz moich wiadomości. Nie przystoi Radnemu takie zachowanie.

Ale dobra - ostatecznie zakopujemy ten topór wojenny o tego bana. 

Już to podpinam, choć mógł bym nie mszcząc się za lekceważenie mnie ;).

Graba na zgodę.

‐-----------------------------

A no i dlaczego oferta Wolves jest poddawania głosowaniu jak nie dopisali z jakiego warunku to idzie?

Kolega pyta :p.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Oj Ozzy, Ozzy.

Najpierw wychodzisz bez przeczytania mojego postu z rozmowy PM, nie odczytujesz moich wiadomości. Nie przystoi Radnemu takie zachowanie.

Ale dobra - ostatecznie zakopujemy ten topór wojenny o tego bana. 

Już to podpinam, choć mógł bym nie mszcząc się za lekceważenie mnie ;).

Graba na zgodę.

‐-----------------------------

A no i dlaczego oferta Wolves jest poddawania głosowaniu jak nie dopisali z jakiego warunku to idzie?

Kolega pyta :p.

 

A to muszę sprawdzić wszystkie oferty a zrobię to dopiero wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Orlando nie wymienili przypadkiem zellera? :)

Patrz ja myślałem ze on cały czas w Magic. Zagłosowałem na nich bo nie chciałem czytać rozprawki.183.019 na temat kultury organizacji. Zmieniam na Hornets. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.