Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to ankieta nie była równoważna z powrotem Ronniego - tam jeszcze były bardzo długie negocjacje dotyczące formy powrotu i ja uważam, że Ronnie wrócił do gry faktycznie 11.08, bo wcześniej to było jeszcze bardzo dużo warunków stawianych Radzie :P No ale już, Dziewczyny, nie drapcie się. @RonnieArtestics, Ty sprzedasz Turnera dużo lepiej (sam chętnie bym porozmawiał tylko chyba już nie mam jak tego sklecić kontraktami), @Eld Ty masz gorszego gracza ale przynajmniej masz pewność że faktycznie do Ciebie trafi bez dram (no chyba, że Nurkić jest uwzględniony w dealu i nie wybierze opcji z s'n't) - wszyscy będą szczęsliwi ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

Nie. Nie jestem zaskoczony, Z grubsza jestem tu już 4 rok. Wiem czego można się po kim spodziewać :).

Dla mnie deal Turnera upadł w momencie odejścia GM Pacers 2 Sierpnia. Miałem malutką nadzieję, że Rada może jeszcze jakoś to przełknie ale sam na ich miejscu też bym odmówił.

Zrobienie ankiety 8 Sierpnia nie równało się z jego powrotem. Non stop podpytywałem Radnych jak im z Ronniem idzie. Różnawe odpowiedzi były, ale raczej mało optymistyczne więc pora było nacisnąć przycisk "Plan B".

P.S. Fajną masz czapusie.

I ty naprawdę uważasz ze w porządku wobec mnie było nie poinformowanie mnie aż do dzisiaj o tym planie B ? Przecież ja do dzisiaj żyłem w przekonaniu ze mamy ten deal. Nawet nie raczyłeś poinformować mnie ze negocjujesz w razie czego inne deale a co dopiero ze już to zrobiłeś : ) 

ale spoko, Jesli tak uważasz to ja sobie uważam ze powinienem dużo gorsze inwektywy w stosunku do ciebie kierować w prywatnej rozmowie : ) koniec tematu jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Ale byłeś.

Nie przypominam sobie, żebym pisał, że nie chcę cię w radzie

Skrzywdziłeś mnie.

Najpierw zabrałeś mi dostęp do arkusza gdzie tylko dwie osoby w tej grze potrafią sprawnie wprowadzać wymiany. Ty i ja. Później powiedziałeś, że mi odblokujesz jedną zakładkę abym mógł sobie choć jedną tabeleczkę zrobić na listę graczy z trade kickerem po czym sam ją zrobiłeś :(

To boli.

giphy.gif?cid=ecf05e47r8epy7txtuouyd5jo9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Skrzywdziłeś mnie.

Najpierw zabrałeś mi dostęp do arkusza gdzie tylko dwie osoby w tej grze potrafią sprawnie wprowadzać wymiany. Ty i ja. Później powiedziałeś, że mi odblokujesz jedną zakładkę abym mógł sobie choć jedną tabeleczkę zrobić na listę graczy z trade kickerem po czym sam ją zrobiłeś :(

To boli.

giphy.gif?cid=ecf05e47r8epy7txtuouyd5jo9

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

I ty naprawdę uważasz ze w porządku wobec mnie było nie poinformowanie mnie aż do dzisiaj o tym planie B ? Przecież ja do dzisiaj żyłem w przekonaniu ze mamy ten deal. Nawet nie raczyłeś poinformować mnie ze negocjujesz w razie czego inne deale a co dopiero ze już to zrobiłeś : ) 

A od kiedy ja muszę się komukolwiek spowiadać, że z kimś negocjuje? @karpik jest coś takiego w CBA? 

Twoja stabilność emocjonalna sprawiła, że mój zdrowy rozsądek kazał mi szukać planu B, a że przeciągałeś rozmowy z Radą to już nie moja wina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A od kiedy ja muszę się komukolwiek spowiadać, że z kimś negocjuje? @karpik jest coś takiego w CBA? 

Twoja stabilność emocjonalna sprawiła, że mój zdrowy rozsądek kazał mi szukać planu B, a że przeciągałeś rozmowy z Radą to już nie moja wina. 

To może inaczej.
 

 Do dzisiaj nie powiedziałes mi ze ten deal upadł : ) takim jesteś dżentenelfem : ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

I ty naprawdę uważasz ze w porządku wobec mnie było nie poinformowanie mnie aż do dzisiaj o tym planie B ? Przecież ja do dzisiaj żyłem w przekonaniu ze mamy ten deal. Nawet nie raczyłeś poinformować mnie ze negocjujesz w razie czego inne deale a co dopiero ze już to zrobiłeś : ) 

ale spoko, Jesli tak uważasz to ja sobie uważam ze powinienem dużo gorsze inwektywy w stosunku do ciebie kierować w prywatnej rozmowie : ) koniec tematu jak dla mnie. 

Właśnie miałem pytać co robiliście przez ostatni tydzień:) 

9 minut temu, Eld napisał:

A od kiedy ja muszę się komukolwiek spowiadać, że z kimś negocjuje? @karpik jest coś takiego w CBA? 

Ty tak na serio teraz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Też na miejscu Pacers to zamiast handlować Turnerem to bym jego extension rozważył i w zupełnie inną stronę szedł;)

Picku nie ma, jest CP3.

Paul-Mitchell-Keldon-X-Turner, tu naprawdę się aż prosi o zrzutkę capholdów, ew. transfer Campazzo i uderzenie po Warrena/DeRozana i klasyczną walkę Pacers o wynik:)

Tak wiem, ale Obiecałem Ashigaru ze dokończę ten deal z nim, i w przeciwieństwie do elda dotrzymam jakos tej umowy..  
 

… pomimo tego ze wszyscy robią mi pod górkę całe offseason : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Właśnie miałem pytać co robiliście przez ostatni tydzień:) 

Ty tak na serio teraz? :)

 

Ja jestem na wakacjach a Eld robił biznesy jak widać : ) 

 

a wgl dowiedziałem się o tym tylko dlatego ze spytałem czy zmieści się jeszcze Campazzo za Reida do naszego dealu a Elf na to ze jaki deal xDD jakbym nie spytał to bym w II turze przy ogłoszeniu ofert dostał zonka po prostu : ))) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

GM Pacers odszedł. Nie było z kim podpisać papierów, więc wątpię czy jest.

Nie no, serio, kiedy zamierzales ronniemu powiedzieć że wasz dogadany deal już nie istnieje? :)

z @BMF miałem dogadany deal że 2 miesiące temu i wyszła ta drama z ronniem i z hc i z Radą i nie przyszło mi do głowy że w którymś momencie cos się może spi*****ić, więc te tłumaczenia to takie strasznie słabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie no Eld to to już jest grubszy lol serio :P 

Jasiek - chcesz całą rozmowę? Bo mi się nie chce fragment po fragmencie tłumaczyć jak naprawdę było.

Ja takich numerów nie odpierdalam. Gentelman agreemant jest święte dla mnie, ale jak GM Pacers odszedł przestało być wiążące dla mnie. To, że 8 Sierpnia mu mówiłem, że dalej jestem zainteresowany to w zasadzie nic nie znaczyło bo on dalej nie był GM Pacers. Sprawa się przeciągała, II tura się zbliżała, poszedł plan B. Tyle. 

Jak by wraz z wrzuceniem ankiety Rada potwierdziła, że GM Pacers zostaje Ronnie to kilku ostatnich stron by nie było. 

Zresztą. Dajcie mi chwilę. Coś odgrzebię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Eld napisał:

Jasiek - chcesz całą rozmowę? Bo mi się nie chce fragment po fragmencie tłumaczyć jak naprawdę było.

Ja takich numerów nie odpierdalam. Gentelman agreemant jest święte dla mnie, ale jak GM Pacers odszedł przestało być wiążące dla mnie. To, że 8 Sierpnia mu mówiłem, że dalej jestem zainteresowany to w zasadzie nic nie znaczyło bo on dalej nie był GM Pacers. Sprawa się przeciągała, II tura się zbliżała, poszedł plan B. Tyle. 

Jak by wraz z wrzuceniem ankiety Rada potwierdziła, że GM Pacers zostaje Ronnie to kilku ostatnich stron by nie było. 

Zresztą. Dajcie mi chwilę. Coś odgrzebię.

Ziomek.
 

Jak wrzuciłem Campazzo na block napisałeś do mnie ze może mógłbyś mi dać reida za niego. Zgodziłem się ale zapytałem czy to się tak da 1za1 bo nie chciałbym mieszać tego z naszym sign and trade które zależy od głosujących, ze chciałbym mieć pewność ze ten Campazzo spadnie mi. Ty zapomniałeś mi wtedy powiedzieć ze nie ma już dealu z Turnerem : ) 

pozniej powiedziałes ze Campazzo jednak nie zmieścisz 1za1 bo się tak nie da (szukałeś chyba threeway?). Po czym wczoraj wieczorem zapytałem czy da się jednak zrobić jeden deal a ty mnie uprzejmie poinformowałeś ze turnera nie bierzesz bo masz inne deale i nie chcesz wchodzić w podatek. 

nie pierwszy i nie ostatni raz się tutaj w beGM zaplątałes. Jesteś nieogarnięty i tyle. Nie pracuj tyle może albo nie wiem, zapisuj sobie co komu obiecujesz. Bo jesteś roztrzepany jak moje pierwsze seicento. 
 

jak coś tam sobie odgrzebujesz to tylko nie wyciągaj nic z kontekstu ale wrzuć proszę całość naszej konwersacji od ósmego sierpnia do dzisiaj : ) ja już cie zablokowałem na fb i zarchiwizowalem :  ) wrzuć tez fragmenty jak blagales o głos na SGA w zamian za to ze stałeś po mojej stronie i prosisz żeby zachować to w tajemnicy : ) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

ósmego sierpnia do dzisiaj : ) ja już cie zablokowałem na fb i zarchiwizowalem :  ) 

Nie liczy się tylko to co się działo od 8 Sierpnia. Liczy się wszystko od momentu Twojego odejścia. Po raz kolejny udowadniasz jak wybiórczo myślisz.

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak wrzuciłem Campazzo na block napisałeś do mnie ze może mógłbyś mi dać reida za niego.

Parę minut później napisałem, że nie przejdzie bo za duża różnica kontraktów.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.