Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Eld napisał:

Postaram się w jak najbardziej prosty sposób zadać Ci pytanie aby Ci było łatwo odpowiedzieć.

Co się stało pierwsze?

  1. Odszedłeś z beGM
  2. Upadł transfer

 

Proszę wracaj i powiedz ze deal nie upadnie.

 

jak wrócę na pewno nie upadnie.

 

to Walcz o lma i wracaj!! 
 

(A ja ide robić sobie inne deale z innymi w tym czasie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Proszę wracaj i powiedz ze deal nie upadnie.

 

jak wrócę na pewno nie upadnie.

 

to Walcz o lma i wracaj!! 
 

(A ja ide robić sobie inne deale z innymi w tym czasie) 

 

A później minął cały 8 Sierpnia, cały 9 Sierpnia, cały 10 Sierpnia i dalej nic. Żadnych przecieków. Tzn. z Rady miałem, że jesteście dalej niż bliżej xD. więc wdrożyłem plan B.

5 minut temu, BMF napisał:

a robię sobie na razie lasagne do dramy.

A ja dzisiaj jadłem polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym na puree ziemniaczanym podane ze szparagami na nie swój koszt bo stawiający myśli, że kawałkiem mięska przekona mnie do współpracy :P.

A drama jest tylko z jednej strony. Ja się świetnie bawię! 

4 minuty temu, julekstep napisał:

@Eld nie wiesz co Ronnie na Ciebie pisal na PMach!

..........

@RonnieArtestics fajne rzeczy o Tobie Eld na FB wypisuje!

 

chwilo trwaj! ❤️

Ej my mamy raptem parę zdań na FB wymienionych tylko :P.

Tylko na tym profilowym coś za szczupło wyglądasz...pamiętam Cię innego. Trochę więcej Julka widziałem na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Eld napisał:

Niestety nie wchodzi to w grę.

Po tym co dzisiaj przeczytałem o sobie na facebooku nie mam na to najmniejszej ochoty.

Nie chce mówić "a nie mówiłem" ale polecam przeczytać mój post spod ankiety Ronniego. 

1. Sam zachecasz go do powrotu. 

2.Sam wrzucasz jego tlumaczenia.

3.W tych tłumaczeniach Ronnie wprost pisze ze będzie dalej wyzywał innych gm-ow bo taki po prostu jest

4. Robisz coś, co obiektywnie mogłoby wkurwić każdego gm-a

5. Jesteś wyzywany

6. Jesteś zaskoczony

Ja jestem zaskoczony tylko tym że stało się tak szybko:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Nie chce mówić "a nie mówiłem" ale polecam przeczytać mój post spod ankiety Ronniego. 

1. Sam zachecasz go do powrotu. 

2.Sam wrzucasz jego tlumaczenia.

3.W tych tłumaczeniach Ronnie wprost pisze ze będzie dalej wyzywał innych gm-ow bo taki po prostu jest

4. Robisz coś, co obiektywnie mogłoby wkurwić każdego gm-a

5. Jesteś wyzywany

6. Jesteś zaskoczony

Ja jestem zaskoczony tylko tym że stało się tak szybko:) 

No i najlepsza część:

,,Musimy dogadać się z Ronniem, żeby dogadane deale nie upadły!!'' --> Ronnie napisał, że chce wrócić i zrobił ankietę --> Eld dogadał nowy deal. xD

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Nie chce mówić "a nie mówiłem" ale polecam przeczytać mój post spod ankiety Ronniego. 

1. Sam zachecasz go do powrotu. 

2.Sam wrzucasz jego tlumaczenia.

3.W tych tłumaczeniach Ronnie wprost pisze ze będzie dalej wyzywał innych gm-ow bo taki po prostu jest

4. Robisz coś, co obiektywnie mogłoby wkurwić każdego gm-a

5. Jesteś wyzywany

6. Jesteś zaskoczony

Ja jestem zaskoczony tylko tym że stało się tak szybko:) 

Nie. Nie jestem zaskoczony, Z grubsza jestem tu już 4 rok. Wiem czego można się po kim spodziewać :).

Dla mnie deal Turnera upadł w momencie odejścia GM Pacers 2 Sierpnia. Miałem malutką nadzieję, że Rada może jeszcze jakoś to przełknie ale sam na ich miejscu też bym odmówił.

6 minut temu, BMF napisał:

No i najlepsza część:

,,Musimy dogadać się z Ronniem, żeby dogadane deale nie upadły!!'' --> Ronnie napisał, że chce wrócić i zrobił ankietę --> Eld dogadał nowy deal. xD

giphy.gif

Zrobienie ankiety 8 Sierpnia nie równało się z jego powrotem. Non stop podpytywałem Radnych jak im z Ronniem idzie. Różnawe odpowiedzi były, ale raczej mało optymistyczne więc pora było nacisnąć przycisk "Plan B".

P.S. Fajną masz czapusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Nie. Nie jestem zaskoczony, Z grubsza jestem tu już 4 rok. Wiem czego można się po kim spodziewać :).

Dla mnie deal Turnera upadł w momencie odejścia GM Pacers 2 Sierpnia. Miałem malutką nadzieję, że Rada może jeszcze jakoś to przełknie ale sam na ich miejscu też bym odmówił.

Zrobienie ankiety 8 Sierpnia nie równało się z jego powrotem. Non stop podpytywałem Radnych jak im z Ronniem idzie. Różnawe odpowiedzi były, ale raczej mało optymistyczne więc pora było nacisnąć przycisk "Plan B".

P.S. Fajną masz czapusie.

Potwierdzam. 11 sierpnia wyszło info o powrocie a prawda jest taka, że nadal nie było 100% pewności czy dojdzie do skutku bo nie dało się z Ronniem dogadać.

@RonnieArtestics @Eld obaj macie coś za uszami więc polecam się po prostu przymknąć i grać dalej. Albo nie grać. Róbta co chceta.

A i dodatkowo:

Ronnie gdy dowiedział, że Eld miał dogadany zapasowy deal a on nie.

Reszta BeGM:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Potwierdzam. 11 sierpnia wyszło info o powrocie a prawda jest taka, że nadal nie było 100% pewności czy dojdzie do skutku bo nie dało się z Ronniem dogadać.

@Eld obaj macie coś za uszami więc polecam się po prostu przymknąć i grać dalej. Albo nie grać. Róbta co chceta.

Przepraszam, co mam za uszami? To, że nie miałem ochoty czekać na zmartwychwstanie GM Pacers?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.