Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Jest bardzo dobrym przykładem, bo Nurkić miał zrobić X z powodu Y, a tej kontynuacji nie ma :P I z perspektywy zawodnika tylko to sie liczy.

Z perspektywy zawodnika jak najbardziej tak. Powinien być wku**ony jak jasna cholera no ale to nie moja wina, że druga strona po GA postanowiła rzucić papierami i wyjść kopem z drzwiami i wymiana upadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Z perspektywy zawodnika jak najbardziej tak. Powinien być wku**ony jak jasna cholera no ale to nie moja wina, że druga strona po GA postanowiła rzucić papierami i wyjść kopem z drzwiami i wymiana upadła. 

Ja nigdzie nie napisałem czyja to wina, bo tego się nie podejmują i nawet nie chce mi się drążyć, pisałem tylko o perspektywie zawodnika, a przy obietnicach na FA to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie no kurczę, 8go to przecież właśnie Ronnie dopiero założył temat z głosowaniem czy może wrócić, dziwne, że w tym samym czasie dopinałeś alternatywny deal.

A Ty byś nie robił planu B na wszelki wypadek? Tylko tak szczerze stawiając się w mojej sytuacji, gdzie zostałem z ch*em w ręku bo ktoś nie doczytał czegoś w CBA jak ja ostatnio z Jrue.

GM Pacers tamtego pamiętnego dnia gdzie zwyzywał pół GM stał się dla mnie mocno niepewnym partnerem. Chyba miałem prawo mieć obawy, czyż nie? Poza tym 8 Sierpnia on nie był GM Pacers. Wrócił 11.

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja nigdzie nie napisałem czyja to wina, bo tego się nie podejmują i nawet nie chce mi się drążyć, pisałem tylko o perspektywie zawodnika, a przy obietnicach na FA to jest najważniejsze.

Bardzo się cieszę, że nie chcesz tego drążyć. Jestem jak najbardziej "za".

Natomiast co do obietnic na FA. W regulaminie jest punkt, że po otwarciu kopert jest zakaz składania obietnic. Przed - nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja nie mowie tu o regulaminie, a o tym jak powaznie mamy to traktowac :P Choc akruat Nurkic te 10 mln gdzies powinien znaleźć.

Lucas jak byś miał wyczyszczoną skrzynkę to bym Ci coś napisał co Cię powinno zainteresować. 

1 minutę temu, january napisał:

Z tego co piszesz, to miałeś dogadany deal z Pacers, który przez chwilę byl w zawieszeniu, 8go Ronnie założył temat "z powrotem", który był głosowany (co chwilę zajęło), a Ty między 8, a 11 sierpnia dogadałeś deal inny, rezygnując z tego dealu z Pacers. No, dziwnie to wygląda i tyle.

Co dziwnie wygląda? Że GM Pacers zrezygnował 2 Sierpnia, wrócił do 11 gdzie nikt nie miał pewności czy w ogóle wróci ( ta ankieta na mnie wrażenia nie zrobiła po akcji z wyzwiskami ) i według Ciebie miałem czekać z założonymi rękami i zrobić jakiś ołtarzyk w intencji powrotu GMa?

Zadam Ci parę pytań:

  1. Mamy dograny deal, ale odchodzę z beGM, czyli deal nie przechodzi. Tak czy nie?
  2. Chcesz koniecznie ( może akurat nie ten przypadek 1:1, ale coś na czym Ci zależy ). Szukasz alternatyw? Tak/nie?
  3. Wracam jednak do beGM po 9-10 dniach, ale Ty już zdążyłeś coś sobie dograć. Obowiązuje Cię pierwotne GA, gdzie nie miałeś cienia wątpliwości czy wrócę? Tak/nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

 

Myślę, że dogadywałbym deale na zasadzie "ale jak X nie wróci".

 

Po tym jak wyzywał pół forum byłem pewien, że nie wróci.

1 minutę temu, january napisał:

Cóż, nie ma co ciągnąć tematu, ale wstępnie sam jesteś przegranym, bo Thunder biorąc Allena zamiast Turnera to tak półeczka w dół;)

Tak, jestem przegranym ale nie ze swojej winy. I nie ma pół logicznego argumentu aby mi to zarzucić. 

Ale jakoś z tego powodu nie płaczę, bo to nadal tylko gra i nie straszę odejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld napisał do mnie 8. Sierpnia słowo w słowo powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadnie! 

napisalem : jak wracam to na pewno nie upadnie ale jeszcze nie wiem czy wracam bo rada nie chce się ugiąć z LMA. 

wróciłem oficjalnie chyba dzień później jak przeglosowaliscie ze mogę wrócić.

 

eld dzisiaj ubzdurał sobie ze ten deal został odwołany bo w czasie kiedy miałem bana rada przejęła mój zespół. 
 

(to co napisał do mnie było już po tym moim założeniu ankiety z prośba o wasze głosy. )

 

podejrzewam ze dograł inne deale w Czasie kiedy miałem bana - a i tak napisał do mnie ze deal ma nie upaść po tym jak chciałem wrocic.

 

ocencie sobie to sami xDD ja już tego komentował nie będę, mam sporo propozycji za turnera od samego początku. Ale tak się kurde nie robi. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Eld napisał do mnie 8. Sierpnia słowo w słowo powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadnie! 

napisalem : jak wracam to na pewno nie upadnie ale jeszcze nie wiem czy wracam bo rada nie chce się ugiąć z LMA. 

wróciłem oficjalnie chyba dzień później jak przeglosowaliscie ze mogę wrócić.

 

eld dzisiaj ubzdurał sobie ze ten deal został odwołany.

 

ocencie sobie sami xDDD

 

W dniu 11.08.2021 o 23:40, ozzy110 napisał:

Komunikat 49:

---------------------------

Przywrócona zostaje kontrola GMa RonnieArtestics nad zespołem Indiana Pacers. Wszelkie propozycje wymian prosimy kierować do obecnego zarządcy zespołu.

Może jestem ślepy ale Ozzy jako członek Rady oficjalnie ogłosił powrót Ronniego 11 Sierpnia ( widać na górnym pasku datę postu ), a nie "następnego dnia" jak piszę GM Pacers.

Zresztą jak ktoś odchodzi z beGM po daniu gentelman agreemant, ja się dodatkowo pytam Rady czy mi to puści mimo odejścia GM Pacers ( odp: nie ) to kto sobie coś ubzdurał?

Więc z jednym się na pewno zgodzę - oceńcie sobie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Eld napisał do mnie 8. Sierpnia słowo w słowo powiedz ze wracasz i nasz deal nie upadnie! 

napisalem : jak wracam to na pewno nie upadnie ale jeszcze nie wiem czy wracam bo rada nie chce się ugiąć z LMA. 

wróciłem oficjalnie chyba dzień później jak przeglosowaliscie ze mogę wrócić.

 

eld dzisiaj ubzdurał sobie ze ten deal został odwołany.

 

ocencie sobie sami xDDD

Odwalałeś kaszanę roku i się nie dziwie innemu gm ze poszedł w druga stronę. Ale to jest małe Micky do tego ze teraz wdajesz się w tego typu przepychanki gdzie wcześniej nie najlepiej się zaprezentowałeś. Możesz oczywiście teraz podnieść larum ze każdemu się zdarza gorszy dzień i ze nie znaczy ze masz się teraz nie odzywać ale szczerze średnio podoba mi się ten ostatni temat i mimo wszystko gril na Elda. Nawet dobór słów „ubzdurał” w twoim wyjątkowym przypadku raczej nie powinien być użyty. Jeszcze kurz nie opadł a już znowu puszczasz baka w ciasnej sali. Ostatnio ktoś się nieładnie zesral na środek sali to nie dziw się ze jakis czas ludzie będą najpierw patrzyli w twoim kierunku. I aby było lekko i zwiewnie zobacz ze nie pisze ze to twoja wina ze śmierdzi. Po prostu bym się ciut wyciszył. Dalej jest sierpień i ta data 8 czy 11 tego to nie taka odległa sprawa. W tym czasie padł Kabul ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

 

Może jestem ślepy ale Ozzy jako członek Rady oficjalnie ogłosił powrót Ronniego 11 Sierpnia ( widać na górnym pasku datę postu ), a nie "następnego dnia" jak piszę GM Pacers.

Oficjalnie powrót był 11 ale 9 już miał wymagana większość głosów w ankiecie, stąd pewnie napisał o następnym dniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

szczerze średnio podoba mi się ten ostatni temat i mimo wszystko gril na Elda. Nawet dobór słów „ubzdurał” w twoim wyjątkowym przypadku raczej nie powinien być użyty. 

Gdyby mi się tylko chciało zmontować to co dzisiaj mi pisał na facebooku to ciekawe co byś wtedy napisał. Tyle tylko, że ja stałem po jego stronie przez cały konflikt, zdjąłem mu bana przed czasem, wkleiłem na forum o co mnie prosił no ale cóż...

3 minuty temu, fluber napisał:

Oficjalnie powrót był 11 ale 9 już miał wymagana większość głosów w ankiecie, stąd pewnie napisał o następnym dniu. 

Dla mnie wiążące są słowa Radnych, a nie człowieka co nazywa Cię "**********".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Gdyby mi się tylko chciało zmontować to co dzisiaj mi pisał na facebooku to ciekawe co byś wtedy napisał. Tyle tylko, że ja stałem po jego stronie przez cały konflikt, zdjąłem mu bana przed czasem, wkleiłem na forum o co mnie prosił no ale cóż...

Dla mnie wiążące są słowa Radnych, a nie człowieka co nazywa Cię "**********".

Wyluzujmy już wszyscy. Przy odejściach gm wymiany upadają i tyle. Jedni czekają a inni szybko lub za szybko podejmują alternatywne ruchy. Nie ma sensu wracać do tego a tym bardziej się przerzucać oskarżeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld probuje wam teraz wmówić ze deal upadł przez moje zrobienie dramy 2. sierpnia a sam napisał do mnie 8. Ze nie chce żeby ten deal upadł. I mu obiecałem ze nie upadnie jesli wrócę. ( chyba jasne ze dałem mu do zrozumienia ze ma czekać a a grał po prostu na dwa fronty w tym czasie) 

Przestań się gosciu wybielać bo najpierw mnie błagałes żebym wrócił i zrobił ten deal, napisałem ze zrobimy, później mnie przedwczoraj blagales o głos na SGA, a teraz w podziękowaniu za to wszystko dzisiaj rozwalasz jeszcze bardziej moje offseason i do tego przekręcasz kota ogonem. Wyślij se te screeny na policję xDDD

 

dla mnie end of story, nic bym na ten temat nie napisał tutaj gdybys nie zaczął sam swoim obrzydliwym postem z przekręcaniem wszystkiego. Zakręciłem się jak spirala w nagrzewaczu z tymi dealami i tyle. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld nie wchodź już w eskalację konfliktu wiec już tego fb nie ruszaj. 
 

 

Teraz, fluber napisał:

@Eld może warto rozważyć złożenie obu ofert snt podczas fa? Wtedy po prostu przez głosowanie byśmy zdecydowali co nurkic by wolał? W końcu to nie jest normalna wymiana tylko snt o którym decydują pozostali gm-owie? 

O to to to

konstruktywnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@Eld może warto rozważyć złożenie obu ofert snt podczas fa? Wtedy po prostu przez głosowanie byśmy zdecydowali co nurkic by wolał? W końcu to nie jest normalna wymiana tylko snt o którym decydują pozostali gm-owie? 

W ten sposób zmniejsza swoje szanse na snt o połowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.