Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Eld napisał:

Dzień z hakiem do końca głosowania, a brakuje 6 głosów jeszcze. 

Temat zamyka się jutro sam automatycznie o 23:59.

--------------------------

@MMM2121 zgadnij co?

220px-USPS_Post_office_boxes_1.jpg

-----------------------------

Z tych co nie zagłosowali to na pewno @LeweBiodroSmoka@Regis, @RonnieArtestics, @BMF, @eMeS i chyba @Pablo81.

Haha wybacz. 
 czekam na wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że obiecałem wspierać Radę w działaniach moderacyjnych będę ustawiał automatyczne daty otwarcia i zamknięcia tematów tak jak to robiłem jak byłem radnym. Co za tym idzie - jutro, 19 Sierpnia o godzinie 23:59 zamknie się temat z wymianami bo 20 Sierpnia zaczyna się II tura.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę komentował tego co Ronnie wrzucił właśnie na TB.

GA padło przed zadymą z LMA, odszedł 2 Sierpnia, wraca 11 i zdziwiony, że ja mam dograne inne deale już. Fakt.8 napisałem mu wracaj i dopinamy, ale od 8 do 11 to są 4 dni gdzie też mogłem coś negocjować i dopiąć, a że jasnowidzem nie jestem i nie wiedziałem czy wróci czy nie to dopinałem dalej.

Więc tak, to ja jestem tym niesłownym GMem który nie dotrzymuje Gentelman Agreement.

I radzę Ci tego Ronnie nie komentować bo jak użyjesz choć by jednego epitetu z całej palety jaką dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność czytać na facebooku to wiesz jak to się skończy. 

KAŻDE obrażanie i wyzywanie publiczne ma się kończyć banem. Taki mam przykaz od Borysa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Nawet nie będę komentował tego co Ronnie wrzucił właśnie na TB.

GA padło przed zadymą z LMA, odszedł 2 Sierpnia, wraca 11 i zdziwiony, że ja mam dograne inne deale już. Fakt.8 napisałem mu wracaj i dopinamy, ale od 8 do 11 to są 4 dni gdzie też mogłem coś negocjować i dopiąć, a że jasnowidzem nie jestem i nie wiedziałem czy wróci czy nie to dopinałem dalej.

Więc tak, to ja jestem tym niesłownym GMem który nie dotrzymuje Gentelman Agreement.

I radzę Ci tego Ronnie nie komentować bo jak użyjesz choć by jednego epitetu z całej palety jaką dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność czytać na facebooku to wiesz jak to się skończy. 

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale czy Ty przypadkiem:

1) nie informowales publicznie że masz ogarniętego Turnera? 

2) nie uzywales argumentu o tym że go pozyskujesz podczas 1 tury fa? 

Tzn ja głosując byłem przekonany że myles Turner w Thunder to zaklepany deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale czy Ty przypadkiem:

1) nie informowales publicznie że masz ogarniętego Turnera? 

2) nie uzywales argumentu o tym że go pozyskujesz podczas 1 tury fa? 

Tzn ja głosując byłem przekonany że myles Turner w Thunder to zaklepany deal. 

Eld chyba nie podawał nazwiska, a ktoś pisał że Allen tam trafia, ale początkowo też myślałem że Turner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Eld chyba nie podawał nazwiska, a ktoś pisał że Allen tam trafia, ale początkowo też myślałem że Turner.

No jak nie podawał jak przy głosowaniu na player option na nurkica informował o tym dealu żebyśmy głosowali na nie. 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Ale potem pisał, ze jednak z Turnerem nie wiadomo. 
Nawet poruszałem ten wątek w jakieś dyskusji

Potem jak już zagłosowaliśmy że nurkic odrzuca po bo ma obiecana większą kasę od pacers w dealu za Turnera i teraz tego dealu nie ma i kasa nurkica jest gdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MMM2121 napisał:

Tego już bronić nie będę 😛 

To pokazuje kolejny raz, że nie ma co wierzyć na słowo, bo no z tym bywa różnie, z różnych powodów. Jak nie ma czegoś formalnie to nie powinniśmy tego brać pod uwagę.

Ja tam np z Jarenem czekam czy i co dostanie w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

No jak nie podawał jak przy głosowaniu na player option na nurkica informował o tym dealu żebyśmy głosowali na nie. 

Pomijając resztę dyskusji to Nurkić raczej i tak by odrzucił 10mln w tym roku, bo wątpię żeby dostał mniej teraz niż 1+1PO full MLE? A ma sporą szansę na więcej od np @eMeS, który może sobie z nim zaryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę wszystko jak wróce do domu, ale generalnie @Lucas jak masz gentelman agreemant z kimś, a później ten GM obrażając wszystkich na około włącznie z Tobą odchodzi to czyja jest wina, że GA nie zostało dotrzymane? I co ja mam robić w takim przypadku? Czekać z założonymi rękami w nadzeji "a może wróci?" 

Nigdy nie złamałem GA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Opiszę wszystko jak wróce do domu, ale generalnie @Lucas jak masz gentelman agreemant z kimś, a później ten GM obrażając wszystkich na około włącznie z Tobą odchodzi to czyja jest wina, że GA nie zostało dotrzymane? I co ja mam robić w takim przypadku? Czekać z założonymi rękami w nadzeji "a może wróci?" 

Nigdy nie złamałem GA.

Gdzieś napisałem że coś złamałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

Nie napisałeś, ale chodzi mi o to, że można nie można wierzyć na słowo. Ten przypadek akurat jest złym przykładem.

Jest bardzo dobrym przykładem, bo Nurkić miał zrobić X z powodu Y, a tej kontynuacji nie ma :P I z perspektywy zawodnika tylko to sie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.