Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Eld napisał:

Z II etapu weryfikacji wymian po drafcie który to od niedawna widnieje  regulaminie skorzystało 7 osób. 

A później do kogo będą pretensje? 

Zgadnijmy...

Ja już kilkukrotnie zaznaczyłem na forum, że moje dwa deale są niewprowadzone, ale mogę dopisać to i do tego arkusza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ja już kilkukrotnie zaznaczyłem na forum, że moje dwa deale są niewprowadzone, ale mogę dopisać to i do tego arkusza :P

Przecież jesteś Radnym więc wprowadzisz je sobie sam. Zresztą i tak teraz nie można robić wymian. Dopiero między okienkami. Na życzenie Rady mogę ustawić automatyczne otwarcie i zamknięcie tematu Wymian aby terminy się zgadzały.

Teraz, karpik napisał:

Ja już około 5 razy klikałem tam z prośbą o dostęp. Z telefonu mam tylko do odczytu.

Zostało masowo odblokowane wszystkim jak skończył się draft, czyli poniekąd okres wymian. Widocznie nie sprawdzałeś później. Dopiero go w tej chwili zamknąłem przeciągając 72h.

Ale skoro zgłaszasz mi takie coś to daj mi 5 minut i Ci to odblokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Przecież jesteś Radnym więc wprowadzisz je sobie sam. Zresztą i tak teraz nie można robić wymian. Dopiero między okienkami. Na życzenie Rady mogę ustawić automatyczne otwarcie i zamknięcie tematu Wymian aby terminy się zgadzały.

Nie wprowadzę, nie tykam arkusza :)

A co do wymian, to czy była dla Ciebie dobra, czy zła to jednak wymiana przeprowadzona po przynajmniej jednej mojej (a może i po obu, nie pamiętam) została przez Ciebie wprowadzona, dlatego mimo wszystko wpiszę to do arkusza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 prośba o ustalenie skąd w tym dealu wziął się pick 2nd DEN 22'. Nigdzie nie widzę skąd go dostałeś a oddałeś go do Spurs.

Cytat

Spurs 76ers

 

76ers in

 

Maker

1st Den/mil 2021 ( lepszy ze swapu)

 

76ers out:

 

 

WCS

2nd 2024 gorszy z PHI/BOS

4 mln cash

 

Spurs in

WCS

2nd 2024 gorszy z PHI/BOS

4 mln cash

 

Spurs out

 

Maker

1st Den/Mil 2021 ( lepszy ze swapu)

 

Kolejna wymiana

 

Spurs Minnesota Wizzards

 

SAS in; Jordan Clarkson, 2 rundy ( DEN 22 i 24, CHI21 i CLE 23, Alex Len

SAS out: G.Dragic, 2 nd DEN2019 plus 2 nd NY 2019

 

MIN in: Dragic

MIN out: , Clarkson, Andrew Bynum, 2 rundy ( DEN 22 i 24, CHI21 i CLE 23,

 

WAS: in Bynum,2 nd DEN2019, 2 nd NY 2019

WAS out: Alex Len

Nie mogę cytować tematu wymian bo jest zamknięty, ale jest to strona #73, 1.01.2019.

02.09.2019 dostałeś dopiero ten pick od Nuggets w tej wymianie ze strony 85:

Cytat

Suns-Knicks-Nuggets-Jazz-Wolves

Suns out-D.Booker, E.Okobo, 1st 21’MIA ,2nd 22’ CHA

Suns in:O.Porter,B.Bogdanovic, HOU/IND 22’ better 1st

Knicks out: B.Bogdanovic , 2,45 mln $ cash, 2nd 23 (56-60)NYK, 2nd 24’ NYK

Knicks in:M.Plumlee,I.Anikbogu, prawa do J.Cartera,MIA 21’ 1st

Knicks out: B.Bogdanovic

Nuggets out: I.Anikbogu, M.Plumlee, DEN 22’ 2nd

Nuggets in: S.Curry, 2nd MIN 26’

Jazz out:S.Curry, prawa do J.Cartera 

Jazz in: E.Okobo 2,450 mln $cash, Knicks 2024 2nd, CHA 22’ 2nd, NYK 23’ (56-60) 2nd

Wolves out: O.Porter, HOU/IND better 22’ 1st

Wolves in:D.Booker, DEN 22’ 2nd

Proszę Cię o sprawdzenie, czy handlując tym pickiem do Ignazza, byłeś w jego posiadaniu. Jeśli nie, oznaczać to będzie że oddałeś pick którego nawet nigdy wcześniej nie posiadałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

@Qcin_69 prośba o ustalenie skąd w tym dealu wziął się pick 2nd DEN 22'. Nigdzie nie widzę skąd go dostałeś a oddałeś go do Spurs.

Nie mogę cytować tematu wymian bo jest zamknięty, ale jest to strona #73, 1.01.2019.

02.09.2019 dostałeś dopiero ten pick od Nuggets w tej wymianie ze strony 85:

Proszę Cię o sprawdzenie, czy handlując tym pickiem do Ignazza, byłeś w jego posiadaniu. Jeśli nie, oznaczać to będzie że oddałeś pick którego nawet nigdy wcześniej nie posiadałeś.

ten pick był w Denver cały czas, później u mnie, a teraz jest u prawowitego właściciela czy jak? czy jest w dwóch miejscach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

ten pick był w Denver cały czas, później u mnie, a teraz jest u prawowitego właściciela czy jak? czy jest w dwóch miejscach? 

NIEAKTUALNE

(Teraz jest w dwóch miejscach. U mnie i u @LONGER01. Ścieżki tego picku wyglądają tak:

1. Cavs <- Wizards <- Wolves <- Nuggets

I tu się wszystko by zgadzało, gdyby nie fakt, że jeszcze przed sprzedażą tego picku z Nuggets do Wolves (a więc 9 miesięcy zanim dostałeś ten pick w wymianie), sprzedałeś go do Spurs:

2. Raptors <- Grizzlies <- Spurs <- Wolves <- ???

Więc teraz pytanie - skąd miałeś ten pick sprzedając go do Spurs, bo nie mogę tego zlokalizować?)

@Qcin_69 udało się zlokalizować ten pick, był źle opisany w wymianie i dlatego go nie zauważyłem wcześniej.

@LeweBiodroSmoka sprzedał dwukrotnie ten sam pick (2x Tobie), a Ty dwukrotnie puściłeś go dalej. Ścieżka picku do @LONGER01 była jednak pierwsza, a co za tym idzie @LeweBiodroSmoka jest mi dłużny 2nd, gdyż to z Jego wyłącznej winy wynikło to zamieszanie.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 22:26, Eld napisał:

Przecież jesteś Radnym więc wprowadzisz je sobie sam. Zresztą i tak teraz nie można robić wymian. Dopiero między okienkami. Na życzenie Rady mogę ustawić automatyczne otwarcie i zamknięcie tematu Wymian aby terminy się zgadzały.

Zostało masowo odblokowane wszystkim jak skończył się draft, czyli poniekąd okres wymian. Widocznie nie sprawdzałeś później. Dopiero go w tej chwili zamknąłem przeciągając 72h.

Ale skoro zgłaszasz mi takie coś to daj mi 5 minut i Ci to odblokuje.

 

Otworzyłem specjalnie to: 

LINK DO WERYFIKACJI ARKUSZA PO WYMIANACH

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ORP0GhLWtwNs2OIRZ0-Q7PGUuHU1ZEpw0152Mpp7xHw/edit#gid=0

 

Jeszcze na 24h wczoraj. Z 7 osób uzupełniło...jedna więcej.

Jak tak dalej to będzie wyglądało to raz, nie będę tego prowadził dale, a dwa - -nikt nigdy nie będzie mógł sobie rościć pretensji do Rady o jakiekolwiek błędy w arkuszach skoro mu się nie chce na własną rękę sprawdzić czy jest ok.

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Jak masz więcej czasu to możesz złożyć szablon do głosowania

Nigdy tego nie robiłem. Nie należało to do moich obowiązków. Miałem inne i troszkę bardziej wciągające . A pytałem czy kłaść się już spać i rano odczytać, czy jednak poczekać jeszcze te kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

 

Otworzyłem specjalnie to: 

LINK DO WERYFIKACJI ARKUSZA PO WYMIANACH

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ORP0GhLWtwNs2OIRZ0-Q7PGUuHU1ZEpw0152Mpp7xHw/edit#gid=0

 

Jeszcze na 24h wczoraj. Z 7 osób uzupełniło...jedna więcej.

Jak tak dalej to będzie wyglądało to raz, nie będę tego prowadził dale, a dwa - -nikt nigdy nie będzie mógł sobie rościć pretensji do Rady o jakiekolwiek błędy w arkuszach skoro mu się nie chce na własną rękę sprawdzić czy jest ok.

Nigdy tego nie robiłem. Nie należało to do moich obowiązków. Miałem inne i troszkę bardziej wciągające . A pytałem czy kłaść się już spać i rano odczytać, czy jednak poczekać jeszcze te kilkanaście minut.

Do 00.05 na pewno będzie bo nikt więcej już chyba nie doślę a ja właśnie kończę pakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Eld napisał:

 

Otworzyłem specjalnie to: 

LINK DO WERYFIKACJI ARKUSZA PO WYMIANACH

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ORP0GhLWtwNs2OIRZ0-Q7PGUuHU1ZEpw0152Mpp7xHw/edit#gid=0

 

Jeszcze na 24h wczoraj. Z 7 osób uzupełniło...jedna więcej.

Jak tak dalej to będzie wyglądało to raz, nie będę tego prowadził dale, a dwa - -nikt nigdy nie będzie mógł sobie rościć pretensji do Rady o jakiekolwiek błędy w arkuszach skoro mu się nie chce na własną rękę sprawdzić czy jest ok.

Nigdy tego nie robiłem. Nie należało to do moich obowiązków. Miałem inne i troszkę bardziej wciągające . A pytałem czy kłaść się już spać i rano odczytać, czy jednak poczekać jeszcze te kilkanaście minut.

Ja mam jak coś  wywalone  w to - nawet jak można było wnosić pretensje to i tak nikt prócz mnie nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Najwyżej znowu se stracę jakiś pick jak rada się pomyli w wrzucaniu trade do arkusza. Tyle już straciłem ze jakis tam pick mi nie zrobi żadnej różnicy :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Ja mam jak coś  wywalone  w to - nawet jak można było wnosić pretensje to i tak nikt prócz mnie nie poniósł żadnej odpowiedzialności. Najwyżej znowu se stracę jakiś pick jak rada się pomyli w wrzucaniu trade do arkusza. Tyle już straciłem ze jakis tam pick mi nie zrobi żadnej różnicy :) 

Czyli generalnie masz wywalone nie na to, a na moją robotę bo jakąś określoną liczbę czasu kosztowało mnie wpisanie tego do regulaminu i zrobienie tabelki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Czyli generalnie masz wywalone nie na to, a na moją robotę bo jakąś określoną liczbę czasu kosztowało mnie wpisanie tego do regulaminu i zrobienie tabelki. 

No nic osobistego Eld, jak rada ma wywalone w trzy miesiace moich negocjacji i planów to ja mam wywalone w ten nowy wymóg :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.