Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Psuje ci to plany, które masz od kilku miesięcy? Trudno takie rzeczy się dzieją i to życie. Trzeba się przegrupować i napi...ać dalej.

Ile razy padały mi plany w BeGM i musiałem zaczynać od nowa.

Jakbym tankował i miał cap space to bym ci nawet tego LMA zabrał żebyś przestał marudzić, ale nie mam więc nie pomogę. Więc zamiast narzekać szukaj rozwiązania

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics mieliśmy wielokrotnie świetne dyskusje i chyba podobnie patrzymy na niektóre aspekty NBA ale z twoich wpisów jedyne co bije po oczach to konieczne uniknięcie tych 25 baniek. 
niezależnie od przesłanek przepisów i wydarzeń na boisku. 
Taka kwota potrafi przewrócić zespół z większymi przychodami niż mid market Indiana i tu kłopot jest potężny ale moim zdaniem trzeba założyć dwie rzeczy

ze musisz być przygotowany na ten strzał 25 $ bo w takiej wyczekującej pozycji są zawsze te kluby NBA z realu 

liczyc na to ze lma po rozmowie z rodzina gdy tylko poczuje pierwsze ukłucie w sercu da sobie spokój 

@Eld totalnie nie widzę powodów twojego odejścia bo nikt Ciebie o nic nie oskarża a podsmiehoojki pojawiają się tylko jak się czasem zamotasz w drobnostkach 

nie rozumiem dlaczego gra miałaby być rozwalona z powodu mega losowego wydarzenia jakim może być z dupy powrót lma gdzie przez to musieliśmy się mocniej nachylić nad CBA 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

liczyc na to ze lma po rozmowie z rodzina gdy tylko poczuje pierwsze ukłucie w sercu da sobie spokój 

 

Tylko jego powrot nie ma nic do rzeczy jak wyszlo ;) Choć wyszlo przy dyskusji o jego powrocie, ot niefortunny dla Indiany zbieg zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Tylko jego powrot nie ma nic do rzeczy jak wyszlo ;) Choć wyszlo przy dyskusji o jego powrocie, ot niefortunny dla Indiany zbieg zdarzeń.

Ja np. nie wiedziałem, że LMA sam sobie zdecydował zakończyć karierę tylko myślałem, że dostał czerwone światło od lekarzy

A, że sytuacja z nim w rl nba jest odrobinę inna bo jego wielki kontrakt już się skończył z końcem sezonu 20-21 to inna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Ja np. nie wiedziałem, że LMA sam sobie zdecydował zakończyć karierę tylko myślałem, że dostał czerwone światło od lekarzy

No generalnie my wiemy mniej niz kluby z NBA o zawodnikach, bo opieramy sie tylko na doniesieniach medialnych, stad trzeba byc gotowym na to, ze nagle cos takiego wyskoczy.

Biorac Bol Bola w loterii draftu tez wiedzialem o nim mniej niz kluby z NBA, a w mockach wtedy w lotto chodził, ale to tylko moj problem ;) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli znaleźliście już kozła ofiarnego, pasuje. 

 

Panowie żeby nie tracić więcej czasu: ja oficjalnie składam rezygnacje z begm i róbcie co chcecie. Pozdrawiam.

 

jak nie rozumiecie prostej rzeczy to się nie dogadamy i tyle. Zrobiłem już deal z ashigaru, którego nie dokończę dzięki tej wpadce WSZYSTKICH.  musielibyście cofnąć cały draft teraz. 
 

a ja nie mam zamiaru ślęczęc nad CBA i uczyć się go na pamięć, bo aldridge skończył sobie karierę. Tyle ode mnie dziękuje, miłych wakacji. 
 

 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

ok, czyli znaleźliście już kozła ofiarnego, pasuje. 

 

Sytuacja dotyczy Twojego klubu i Twojego zawodnika, więc co z tym dziwnego ze to Pacers musza poniesc konsekwencje tego zamieszania? To Ty próbowałeś wszystko zrzucić na Radę lub innych graczy, bo ktoś nie doczytał, potem było ze nie doczytaliśmy wszyscy etc.

To jest problem przede wszystkim dla Pacers i pech Pacers, ze w takiej sytuacji to wyszlo teraz, ale lepiej teraz niz w trakcie sezonu w marcu, bo byloby jeszcze wieksze zamieszanie.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wciąż nie mamy dokładnego info czy LMA wróci czy jednak za miesiąc okaże się, że jednak nie pozwolą mu. Saga z Boshem trwała długo. 

Wciąż nie wiem po co głosowaliście by LMA wziął opcję zawodnika, choć nie chciał grać. 

Nie byłoby kłopotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Sytuacja dotyczy Twojego klubu i Twojego zawodnika, więc co z tym dziwnego ze to Pacers musza poniesc konsekwencje tego zamieszania? To Ty próbowałeś wszystko zrzucić na Radę lub innych graczy, bo ktoś nie doczytał, potem było ze nie doczytaliśmy wszyscy etc.

To jest problem przede wszystkim dla Pacers i pech Pacers, ze w takiej sytuacji to wyszlo teraz, ale lepiej teraz niz w trakcie sezonu w marcu, bo byloby jeszcze wieksze zamieszanie.

czemu pacers maja płacić za to ze ktoś ich wprowadzil w blad ? 
A Grizzlies czemu nie zapłacili jak ich ktoś wprowadził w błąd ? Są równi i równiejsi jak widać u nas..

 

zachowujecie się jak stado ***** i tyle. ********************************************** dajcie mi teraz proszę bana,  bo nie chce się w tym szambie k**** kąpać ani chwili więcej. 

 

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics to nie jest postawa godna sportowcy GM czy kolegi z forum 

taka sensacja może spotkać każdego w tej grze 

w twoim przypadku straszne jest to jak się zawiesiłes na jedynym słusznym według Ciebie scenariuszy ze nie możesz przyjąć 25$ bo przecież zrobiłeś już cześć wymian

spojrz w tabelkę i zacznij myśleć jak wyjść z tego kryzysu gdzie nieistotne jest kto ile zawinił a nie pogłębiasz kryzys rzucając robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ozzy110 napisał:

Jakbym tankował i miał cap space to bym ci nawet tego LMA zabrał żebyś przestał marudzić, ale nie mam więc nie pomogę. Więc zamiast narzekać szukaj rozwiązania

Niektórzy pamiętają to cały czas jak z klasa wziąłeś na siebie chociażby tego Justina Robinsona od C_M :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

czemu pacers maja płacić za to ze ktoś ich wprowadzil w blad ? 
A Grizzlies czemu nie zapłacili jak ich ktoś wprowadził w błąd ? Są równi i równiejsi jak widać u nas..

 

zachowujecie się jak stado sępów i tyle. Pierdolcie się wszyscy, a ty Lucas jesteś głupi jak but, dajcie mi teraz proszę bana,  bo nie chce się w tym szambie k**** kąpać ani chwili więcej. 

 

 

 

 

Bo to Ty masz LMA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie możemy zrobić z Indiana jak w RL NBA?

lma zrezygnował sam, sam zrezygnował w kontraktu j zdecydował się na emeryturę 

czy możemy zrobić np głosowania ze LMA chce zrezygnowac z hajsu z powodów medycznych i jego ewentualny powrót będzie jako FA? Ja byłbym za tym - generalnie pamiętając przypadek Bosha, to wcale nie na pewności ze wróci - to tylko pogłoski a jeszcze musi zdać wszelkie badania medyczne konieczne do powrotu z emerytury, które jak czytam są k wiele cięższe w NBA niż zwykle medyczne przy transferach 

takze cała ta drama za mc może się okazać niepotrzebna bo LMA dostanie bana na granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Skasuj proszę ten ostatni wpis do Lucasa bo wychodzi coś niemiłego z tego 

No daj spokój, Ronnie chce niezgodnie z zasadami wykasować z salary 25 mln, ale my jesteśmy sepami w tej sytuacji.

Szkoda że znów w BeGM zamiast normalnej dyskusji mamy głównie emocje i jakies szantaże. I żeby nie było też w tej grze święty nie jestem i czasem pewnie pisałem coś głupiego i emocjonalnego, ale nie przypominam sobie żebym kogoś wyzywał, zwłaszcza gdy ten ktoś miał rację względem regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

@RonnieArtestics to nie jest postawa godna sportowcy GM czy kolegi z forum 

taka sensacja może spotkać każdego w tej grze 

w twoim przypadku straszne jest to jak się zawiesiłes na jedynym słusznym według Ciebie scenariuszy ze nie możesz przyjąć 25$ bo przecież zrobiłeś już cześć wymian

spojrz w tabelkę i zacznij myśleć jak wyjść z tego kryzysu gdzie nieistotne jest kto ile zawinił a nie pogłębiasz kryzys rzucając robotę 

Ja nic nie będę robił człowieku, no chyba cie ********! 

 

chronologia raz jeszcze :w kwietniu czy kiedy to było pytam się  czy mogę skasować aldridge na początku sezonu? - tak możesz, spoko. - robie milion ruchów, mysle ustalam taktykę przez trzy miesiace - sorry ronnie lma musi wrocic bo wprowadziliśmy cie w błąd ..

jesli uważasz ze to jest w porządku to ok, weź se pacers teraz i se szukaj rozwiązania sam. Ja nie zamierzam na tą gowniana grę w której jest samowolka co chwile tracić czasu. Ani chwili więcej. Rozumiesz ? To miała być zabawa a jest to dla mnie tylko stres. Wiec ******************* ale beze mnie.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics a z innej beczki pytanie

Obecnie Schroder jest bez kontraktu bo zapewne posłuchał błędnej podpowiedzi swojego agenta jak ma to rozegrać. Myślisz kogo ostatecznie spotyka niemiła konsekwencja?

plus pytanie extra: myślisz ze gracz teraz napierdala agenta, pisze maile, dzwoni o te 82 miliony czy kombinuje jak znaleźć się w nowej bezgotówkowej okoliczności?

wedlug Ciebie to rozumiem rzuca buty w kat i krzyczy NIE GRAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

A czemu nie możemy zrobić z Indiana jak w RL NBA?

lma zrezygnował sam, sam zrezygnował w kontraktu j zdecydował się na emeryturę

LMA RL kończył sie kontrakt po sezonie 20-21, a u nas głosowanie już było i podjął opcje na sezon 21-22.

I @Szulimjak się cofniesz parę stron w dyskusji to gra LMA nie ma nic do rzeczy w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

zachowujecie się jak stado sępów i tyle. Pierdolcie się wszyscy, a ty Lucas jesteś głupi jak but, dajcie mi teraz proszę bana,  bo nie chce się w tym szambie k**** kąpać ani chwili więcej. 

Boże, nic tak nie oddaje sedna tego czym jest beGM jak ten cytat. XD

January robi doktorat z psychologii, a my jesteśmy grupą eksperymentalną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.