Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Jak to nie ma najmniejszego znaczenia? Wraca grać pro bono?

 

Nawet Ronnie napisal w zasadzie, ze zgadza sie ze te 25 mln nie powinno byc kasowane i tak jednemu darujemy "25 mln" to moze i przy wymianach nie patrzmy na zgodnosc kontraktowa tylko chodzmy z duchem gry ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

No ale to czy LMA wroci, czy nie wroci nie ma najmniejszego znaczenia.

Najśmieszniejsze jest to ze dyskutowalismy zaraz po decyzji LMA co trzeba zrobic i ktoś wrzucił na forum to co wrzucił BMF, ale jedynie pierwszy akapit. Ten ktoś nie doczytal pozostałych, a rada na podstawie tego akapitu bez sprawdzania dała mi taką a nie inną odpowiedź. Nie wiem kto to był, nie ważne jest to, odpowiedzialność powinna być zbiorowa bo każdy z nas mógłby wtedy to doczytać

 

 Ja nie dopuszcze raczej natomiast żebym ja za tą wtopę zapłacił. Wiec jak chcecie tak bardzo mnie udupic to cofajmy Draft. Ale Ja na pewno składam tez wtedy rezygnacje. Sorry, nie traktuj tego jak szantaż, mowie tylko jak jest. 
 

jakas decyzja zapadła dawno temu - bez spojrzenia dobrego w CBA. Ale tej decyzji za bardzo nie ma jak cofnąć teraz, serio. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

 

Nawet Ronnie napisal w zasadzie, ze zgadza sie ze te 25 mln nie powinno byc kasowane i tak jednemu darujemy "25 mln" to moze i przy wymianach nie patrzmy na zgodnosc kontraktowa tylko chodzmy z duchem gry ;) 

Dobra, ja po dzisiejszej jeździe nie mam już głowy do rozszyfrowywania tego zapisu. 

Albo ktoś mi napisze czy ta kasa ma szansę wrócić do Ronnniego, czy nie ma na to najmniejszej możliwości, bo całości po angielsku na pełnym skupieniu nie chce mi się czytać. 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Ale Ja na pewno składam tez wtedy rezygnacje. Sorry, nie traktuj tego jak szantaż, mowie tylko jak jest. 

O. Kolejna do kolekcji. 

Cofnąć draft - już to widzę :D.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie dopuszcze raczej natomiast żebym ja za tą wtopę zapłacił

Zacytuję @Qcin_69 z innego tematu dzisiejszego :P

Cytat

zawsze zasada w tej grze, święta i nadrzędna, były słowa Karpika ze GMowie sami odpowiadają za swoje teamy i ze jak Radny coś spierdoli to nic to zmienia, tak było zawsze i nie ma najmniejszego powodu żeby to zmieniać w jakikolwiek sposób bo komuś deal się posypie.

Ale nie jestem w tej grze od samego poczatku, sam nawet tej zasady nie kojarzylem, wiec moze to nadinterpretacja Qcina ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Dobra, ja po dzisiejszej jeździe nie mam już głowy do rozszyfrowywania tego zapisu. 

Albo ktoś mi napisze czy ta kasa ma szansę wrócić do Ronnniego, czy nie ma na to najmniejszej możliwości, bo całości po angielsku na pełnym skupieniu nie chce mi się czytać. 

O. Kolejna do kolekcji. 

Eld. Tak jak napisałem: ktoś wrzucił wtedy na forum ten zapis, ale sam pierwszy akapit. Wy na podstawie tego akapitu napisaliście „aha, okej to ronniemu zniknie 25mln i pasuje”. Taka była chronologia, pamietam to. 
 

bmf po trzech miesiącach doczytał ten zapis.

 

lucas ma racje. Z zapisu w CBA wynika ze Ja moge dostać kasacje tych 25mln jesli lma by przez rok nie wrócił. Dopiero po roku mogę aplikować o to...

....tylko co ja mogę na to ze nikt tego nie sprawdził, serio, nie wiem jak wy sobie wyobrażacie cofanie tej decyzji teraz.. ??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

lucas ma racje. Z zapisu w CBA wynika ze Ja moge dostać kasacje tych 25mln jesli lma by przez rok nie wrócił. Dopiero po roku mogę aplikować o to...

....tylko co ja mogę na to ze nikt tego nie sprawdził, serio, nie wiem jak wy sobie wyobrażacie cofanie tej decyzji teraz.. ??

Pojebany dzień, pojebany początek sezonu. 

@BMF masz jeszcze jakieś chore zapisy z CBA w zanadrzu aby było jeszcze śmieszniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Zacytuję @Qcin_69 z innego tematu dzisiejszego :P

Ale nie jestem w tej grze od samego poczatku, sam nawet tej zasady nie kojarzylem, wiec moze to nadinterpretacja Qcina ;) 

Czy w regulaminie begm jest napisane ze gm wchodząc do gry musi znać CBA na pamięć, albo chociaż jest napisane ze musi je przeczytać ? No nie jest. Nie rob jaj.
 

Spytałem trzy miechy temu „co z lma” rada mi napisała „no zniknie zaraz na początku sezonu jak go zwolnisz”. 
 

to grałem trzy miechy z świadomością ze zniknie. I tyle. 
 

jakby był zapis w regulaminie  ze ja mam znać CBA to bym ci tu przyznał racje ze to moja odpowiedzialność, ale tak nie jest. Zawsze się pytamy rady o wszystko. Zmieńcie regulamin to pogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide spac, bo 6:15 Patty Mills i Thybulle rozkurwiają team USA ;) Sam temat powinien byc na spokojnie przegadany, bo rozumiem stanowisko Ronniego, ale no po cos te CBA i regulamin są, a 25 mln w salary to nie jest 50k$ źle policzone przy trade, zeby dyskutowac o tym o polnocy, gdy kazdy jest zmeczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ze coś, ale chyba u Lucasa Bogdanovic tez przyjął ofertę extension a po czasie mu ja cofnięto bo odczytano CBA xd 

Nie no piękny popis niekompetencji dzisiaj :D 

Z trudem mi to przechodzi przez palce, ale tęsknie za Januarym w roli Imoeratora, może i był c***em, ale chociaż nie chorągiewka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Czy w regulaminie begm jest napisane ze gm wchodząc do gry musi znać CBA na pamięć, albo chociaż jest napisane ze musi je przeczytać ? No nie jest. Nie rob jaj.

"Ale nie jestem w tej grze od samego poczatku, sam nawet tej zasady nie kojarzylem, wiec moze to nadinterpretacja Qcina "

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

nie ze coś, ale chyba u Lucasa Bogdanovic tez przyjął ofertę extension a po czasie mu ja cofnięto bo odczytano CBA xd 

Nie no piękny popis niekompetencji dzisiaj :D 

Z trudem mi to przechodzi przez palce, ale tęsknie za Januarym w roli Imoeratora, może i był c***em, ale chociaż nie chorągiewka :D 

No tak, Bogdan juz liczyl kase, juz dom kupil, a tu sie okazalo ze musial rok czekac czy jakos sie nie rozjebie powaznie i nie bedzie musial zaraz konczyc jako bankrut :( Na szczescie przerobilismy to z klubowym psychologiem i Bogie jakos doszedl do siebie.

Ignazzowi z kims o minute deal nie przeszedl, Qcin musial jakies gimnastyki z wymianami robic, zeby sie wszystko spielo, a nagle dochodzimy do sytuacji, gdzie jednego dnia w BeGM mamy dwie dosc trudne akcje i zamiast regul cba/regulamin ma decydowac duch gry :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

nie ze coś, ale chyba u Lucasa Bogdanovic tez przyjął ofertę extension a po czasie mu ja cofnięto bo odczytano CBA xd 

Nie no piękny popis niekompetencji dzisiaj :D 

Z trudem mi to przechodzi przez palce, ale tęsknie za Januarym w roli Imoeratora, może i był c***em, ale chociaż nie chorągiewka :D 

Wy z tangiersem ponoć tacy filantropowie to proponuje żebyście wzięli wspólnie na klatę te 25 baniek, co to dla dwoch finalistów begm :)

 

PS. Jakos lucasowi w ogóle to nie zmieniło sytuacji bo Bogdan gra dalej w Suns tak czy siak. Z dupy ten przykład bo to pikus z tym co nas czeka jesli przywrócicie mi lma. Czeka nas wtedy powtórka draftu, wiec bedzie wesoło cofac te wszystkie trady swapy bieda 2nd rounderow itd itp :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

PS. Jakos lucasowi w ogóle to nie zmieniło sytuacji bo Bogdan gra dalej w Suns tak czy siak

Ale w momencie decyzji o cofaniu podpisania umowy istniało ryzyko, że straci na tym zawodnik (kontuzja i mniejsza kasa) lub organizacja (ktoś zaoferuje mu znacznie więcej niż podpisana umowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps2. Jakby się nie pojawiło info ze lma rozważa powrót, bmf by tego zapisu nie znalazł, gralibyśmy dalej, nikt by nie wiedział nawet ze taki błąd popelnilismy, cm ruchalby dalej małolaty...

Czy nie możemy ze wzgledu na to nie robić o to dramy? Jak ktoś czuje się teraz pokrzywdzony, niesprawiedliwie to trochę beka bo 5 min temu nie wiedział nawet o tym i nigdy by się nie dowiedział o tym zapisie gdyby nie huśtawki nastroju LaMarcusa. 
 

 

nikt z nas nie pracuje w NBA przy tworzeniu CBA, prawda ? Mamy w regulaminie ze wszytko co się da jedziemy z CBA - ale CBA to jest naprawdę zbyt skomplikowany regulamin żeby zawsze wiedzieć w każdym najrzadszym przypadku ze w 100% się dobrze wszystko przeczytało. Takich wpadek musimy unikać, ale nadal nie wyobrażam sobie cofania całego offseason, dlatego ze wszyscy jak jeden mąż nie doczytaliśmy tego punktu i daliśmy ciala. 

mleko Się rozlało wg mnie. Ide spać bo jutro o 8 lecę do polski po roku bez wizyty. Dajcie se spokój,  Indiana i tak z play-in nie wyjdzie i tak, bo trafi na goata Westbrooka.. 

 

na przyszłość proponuje zapis w regulaminie ze albo CBA albo sprzeczna z CBA decyzja rady ma pierwszeństwo w hierarchii. To już sami zdecydujcie co lepsze ale to możemy uregulować na przyszlosc, bo to pewnie nie ostatni błąd nie odczytania dobrze CBA w historii begm. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

jego doniesienia o Lamarcusie. 
 

To doniesienia Wojnarowskiego.

A to co napisałeś wyżej jest dość pokrętne, bo mój deal z Bogdanem upadł, bo fluber przeczytał tekst na Szóstym Graczu.

Gdyby fluber nie był subskrybentem Szóstego Gracza to ten deal nie zostałby anulowany, ale fluber płaci/płacił Maćkowi Kwiatkowskiemu za czytanie jego tekstów i zostalo to zauważone.

To był mój "pech", a Twoim jest to że mam dzwonek na TT na Charanie i Woja.

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Prosta sprawa. Nikt u nas nie podpisuje LMA przez najbliższy rok i nie było tematu

Nie składajmy oferu Fultzowi, nie składajmy oferty LMA.

Może jeszcze @Qcin_69 samemu sobie nie będzie mógł zaoferować kontraktu, bo będzie to przykrywalo coś niezgodnego z regułami gry? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

A kto jest tą chorągiewką?

Niech zgadnę. Ja?

Bo rozróżniam case Bosha od LMA.

Eld dzięki za bronienie mnie ale serio, nie musisz w to brnąc. Bo To nie ma znaczenia jaki case. Bmf wrzucił punkt z CBA który wyraźnie mówi jakie są zasady. Powinienem aplikować o usunięcie po roku czasu. 
 

dalismy ciała wszyscy, najbardziej niestety rada, nie pisze tego jako zarzut/żal , tylko jako fakt dokonany. 
 

Musicie teraz znowu podjąć przez to jakaś kontrowersyjna dla kogos i krzywdzącą decyzje i tyle. Bo mleko się już rozlało. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

To doniesienia Wojnarowskiego.

A to co napisałeś wyżej jest dość pokrętne, bo mój deal z Bogdanem upadł, bo fluber przeczytał tekst na Szóstym Graczu.

Gdyby fluber nie był subskrybentem Szóstego Gracza to ten deal nie zostałby anulowany, ale fluber płaci/płacił Maćkowi Kwiatkowskiemu za czytanie jego tekstów i zostalo to zauważone.

To był mój "pech", a Twoim jest to że mam dzwonek na TT na Charanie i Woja.

Nie składajmy oferu Fultzowi, nie składajmy oferty LMA.

Może jeszcze @Qcin_69 samemu sobie nie będzie mógł zaoferować kontraktu, bo będzie to przykrywalo coś niezgodnego z regułami gry? XD

Ale gdzie ja pisałem, żeby odpuszczać Fultza. Moja wina, że LMA zachowuje się jak kobita podczas miesiączki i zmienia ciągle zdanie.

Przyznaję sam nie znałem tej zasady bo robiłem inne rzeczy, ale ja tylko przypomnę, że nikt nam tu nie płaci i możemy niektórych rzeczy nie wiedzieć, albo nieświadomie nie sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie ze coś, ale chyba u Lucasa Bogdanovic tez przyjął ofertę extension a po czasie mu ja cofnięto bo odczytano CBA xd 

Nie no piękny popis niekompetencji dzisiaj :D 

Z trudem mi to przechodzi przez palce, ale tęsknie za Januarym w roli Imoeratora, może i był c***em, ale chociaż nie chorągiewka :D 

podobnie z naszym Whitem, gdzie dalismy mu maksa, ale nagle ktos doczytal ze nie mozna, mimo ze glosy juz poszly.

A teraz przy tylu kontuzjach pewnie nawet polowy tego nie dostanie.

Pieknie go liga oskubała z kasy ktora bezinteresownie chciala mu zapewnic Minny.

#theCulture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Ale gdzie ja pisałem, żeby odpuszczać Fultza. Moja wina, że LMA zachowuje się jak kobita podczas miesiączki i zmienia ciągle zdanie.

O Fultzu pisał Eld, więc inny członek rady.

A to czy LMA zagra czy nie zagra to jak się okazuje wielkiego znaczenia nie ma.

Tak teoretycznie, bo Eld jako jeden z argumentów chyba podawał dziś w temacie "spokój" kwestie odejść GM-ow to jeśli Ronnie zagroził że odejdzie przy przywróceniu LMA, a ja zrobię to samo jeśli decyzja nie zostanie zmieniona to mamy remis i można rozstrzygnąć sytuację bez patrzenia na czyjąś rezygnację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.