Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Eld napisał:

Deal Wam nie przechodzi. 

Rozumiem, że gdzieś dalej jest dobrze policzona wersja?

Tak jak pisałem i gdzieś na forum i w temacie Rady - coś mi się pojebało z liczeniem i multiway wrzucony jest już ok :) tylko tam jeszcze @evitacre i @Braveheart22 muszą potwierdzić. Bo ten drugi multiway, z Szulimem, Jankiem i Sylwkiem to już wszystko potwierdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Eld napisał:

Ej Wy mnie serio za zwykłego robola macie. Wy się świetnie bawicie, a jeden pisze, że to nie ostateczna forma wymiany i że mogę ( sic! ) ją usunąć ( tak jak by sam nie mógł ), a drugi "poznasz głupiego po cytatach jego".

Nie przeginacie pały?

Zamiast k**** napisać sorry Eld - c***owo wyszło to lepiej takim postem klasę pokazać. 👏.

I jeszcze niedokończone wymiany zostawiacie w temacie robiąc tym niesamowity burdel.

xD Eld musisz trochę zacząć łapać followupy, to raz, dwa uderz w stol a nożyce się odezwa xD 

Poza tym korzystam z prawa Mistrza i mogę pisać co chce xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qcin_69 napisał:

xD Eld musisz trochę zacząć łapać followupy, to raz, dwa uderz w stol a nożyce się odezwa xD 

Poza tym korzystam z prawa Mistrza i mogę pisać co chce xd 

Nie wkurwiaj mnie dalej. Dobrze radzę.

Róbcie sobie brudnopis na fejsbooku, bandoo, tinderze czy czego tam używacie, ale nie w temacie 'Wymian'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Czemu nie schodzicie z tych hardcapów - Hornets @fluber, Knicks @człowiek...morza? Zaraz będzie mieć bankructwo ogłoszone.

Do kiedy jest u nas deadline na zejście z tych hard capów? Bo GMowie juz cap holdy na nowy sezon zrzucają, a od dziś jest juz składanie ofert na 1 turę FA i nam sie dziwnie łączy stary sezon z nowym bez żadnego oddzielenia tego kluczową datą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

ja tej wymiany nie potwierdzam :D

po tytule bym chcial run it back, no ale wiadomo ze jednego typka swedzi by robi wymiany byle robic, jakby to byla jakas simka

To go zwolnij skoro jesteś GMem, albo zacznij poważniej zastanawiać się nad naszą ostatnią rozmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Ej no, bankructwa u nas wbily, można rozkradać Hornets i Knicks.

Ej no poczekaj mistrzu ;) 

w tym roku zdecydowanie krótszy czas między zakończeniem PO a rozpoczęciem sezonu - tu trwa dogrywanie konktraktów które zamkną temat bankructwa ;) 

pograjmy w grę a nie w śmierć i życie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.