Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, cvbe napisał:

W skali 1-10, jak bardzo muszę być pierdolnięty żeby sprawdzać to forum o 5.20 po własnym weselu? Liczę na jakieś 2ndy w prezencie ślubnym!

A może to znak, że powinniśmy ten nasz dziwny zbiór osób jakoś wykorzystać?

Idealnie się nadajemy np żeby założyć partię i wparować do sejmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

W skali 1-10, jak bardzo muszę być pierdolnięty żeby sprawdzać to forum o 5.20 po własnym weselu? Liczę na jakieś 2ndy w prezencie ślubnym!

Już po? Gratulację, chyba długa była zabawa 🙂 Nad prezentem pomyślimy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

W skali 1-10, jak bardzo muszę być pierdolnięty żeby sprawdzać to forum o 5.20 po własnym weselu? Liczę na jakieś 2ndy w prezencie ślubnym!

Spoko, jak się komuś przywali karę w postaci zabrania 2nd roundera to już wiemy do kogo trafi ;).

Czy to że @LONGER01 jest również pijany ma coś wspólnego z Twoim weselem?

Nie wiem jak tam @ozzy110, ale dziś raczej nie liczcie na Radnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Spoko, jak się komuś przywali karę w postaci zabrania 2nd roundera to już wiemy do kogo trafi ;).

Czy to że @LONGER01 jest również pijany ma coś wspólnego z Twoim weselem?

Nie wiem jak tam @ozzy110, ale dziś raczej nie liczcie na Radnych.

A ja dzisiaj sobie policzę cap holdy do końca i zacznę przerabiać arkusz już na przyszły sezon (oczywiście w oddzielnym pliku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szulim napisał:

@ozzy110

jak liczyłeś cap hold Issaca? Bo mi 250% wychodzi koło 18 mln a nie 22 mln ale może ja coś złe liczyłem ;) 

Ale nie liczysz 250%. Jego 4 rok jest poniżej średniego salary na 20/21 i wtedy masz 300%

@Szulim polecam stronę basketball insiders dla porównania. Tam masz fajnie podane salary, cap holdy i pokazane jakiekolwiek birdy zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Tymczasem gdzieś daleko stąd, za morzami, górami w domu jednego z graczy @kolader'a ;).

"Jaxson Hayes przebywa w szpitalu po tym, jak pobił się z policjantem. Incydent wydarzył się w Los Angeles po tym, jak ktoś wezwał do pewnego domu funkcjonariuszy za zakłócanie porządku nad ranem. Hayes za wszelką cenę nie chciał dopuścić, aby policja weszła do wspomnianego domu, co zakończyło się bójką. W pewnym momencie użyto paralizatora na Hayesie, a policjant, który bił się z centrem Pelicans również trafił do szpitala."

Nazwisko może i prawidłowe, ale imię coś nie pasuje.

Za to tacy gracze tylko z Detroit 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.