Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Eld napisał:

Ty masz jakąś dupę na forum z którą sobie słodko piszecie, że średnio co tydzień ktoś Ci musi przypominać żebyś wyczyścił skrzynkę ;).

słodkie słówka, to już chyba każdy Gm mi pisał o jakimś swoim waflu, ale tak może kiedyś nadejdzie czas na ogarnięcie tej skrzynki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traded Player Exception (TPE) wchodzi w życie od sezonu 2021/22. Będzie na to specjalna zakładka w naszym arkuszu którą będzie opiekował się @karpik

Pierwsze słyszę @Eld. Fajnie, że piszesz takie rzeczy bez konsultacji ze mną. Nie mam zamiaru się opiekować tą zakładką, gdybyś się pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Pierwsze słyszę @Eld. Fajnie, że piszesz takie rzeczy bez konsultacji ze mną. Nie mam zamiaru się opiekować tą zakładką, gdybyś się pytał.

Wprowadzenie TPE to był Twój pomysł :).

To nie wydaje się trudne. Odejmować umie każdy. Będziesz po prostu po mnie sprawdzał i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ashigaru napisał:

Czemu? U nas Gianis nie wygrał mistrzostwa i nie ma składu (narazie), by o mistrzostwo walczyć. 

Perspektywa Gianisa w beGM i w RL jest zupełnie inna. 

No to napisał przecież, że będzie czekał. A ile będzie czekał to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ashigaru napisał:

Czemu? U nas Gianis nie wygrał mistrzostwa i nie ma składu (narazie), by o mistrzostwo walczyć. 

Perspektywa Gianisa w beGM i w RL jest zupełnie inna. 

Mozesz przeczytac raz jeszcze i spojrzec na date tego tweeta :)

e: odpowiedziałeś na kolejnej stornie i nie widziałem podczas pisania :D 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eld napisał:

@january, @karpik Co mogłem, uzupełniłem z telefonu. Akurat kontrahent się spóźnia więc fart. Macie oficjalny kalendarz, założony temat.

@ozzy110 przyciśnij z Moratorium.

Chciałbym, ale bez dokładnych kwot na nowy sezon średnio mogę złożyć całe moratorium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Tutaj można podpisywać tegorocznych rookies, zarówno 1st jak i 2nd round. Przypominam, że graczy wybranych w I rundzie draftu podpisujemy za 120% rookkie scale.

Dla tych z 1st round wystarczy napisać, że się ich podpisuje, dla 2nd rounderów należy podać jaki otrzymuje kontrakt i ewentualnie z jakiego wyjątku się korzysta.

 

---------------------------------------

Temat z takim tytułem mieliśmy już w zeszłym roku. A jeśli dotyczy to przyszłego sezonu, to się pospieszyłeś, bo dopiero od 2 sierpnia można będzie podpisywać, co nie wynika z tego posta, a lepiej, żeby wynikało. 

Wrzućcie lepiej kalendarz offseason, bo serio już mało czasu zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Temat z takim tytułem mieliśmy już w zeszłym roku. A jeśli dotyczy to przyszłego sezonu, to się pospieszyłeś, bo dopiero od 2 sierpnia można będzie podpisywać, co nie wynika z tego posta, a lepiej, żeby wynikało. 

Fakt - złe daty wpisałem. Poza tym mam listę "to do" i ten temat akurat musi powstać tym bardziej, że niedługo w Archiwum powstaną rocznikowe podkatalogi aby łatwiej było odnaleźć serie, drafty itp.

Co do kalendarza. Pracujemy nad nim i nie uważam, abyśmy mieli mało czasu więc nie poganiaj. Mogłeś zostać w Radzie i się tym zająć. A jak pisałem już parę razy, jest na teraz trzech bo Cvbe ma ślub. Dopiero co finały się rozpoczęły, nie ma opisów, kupa czasu do głosowania co nie oznacza, że zostawimy to na ostatnią chwilę. Do tego samo RL NBA nas blokuje z innymi rzeczami ( Moratorium np @ozzy110 więcej się wypowie ).

Ja pisałem dodatkowo, że mam teraz ograniczony czas i zamiast mordować w Wiedźminie i się relaksować w piątkowy wieczór odhaczam punkt po punkcie co mam zrobić w beGM.

Może zamiast punktowania na każdym kroku i przy każdej okazji z Twojej strony, co wygląda na specjalne udowadnianie, że wiesz lepiej może jakaś pomoc, może jakieś dobre słowo? Może "kurde Eld - ale zajebiście wymyśliłeś z tym czy z tamtym jak na przykład Abolicją Pickową". Radę, płynność beGM, od momentu Twojego odejścia i totalnego wygaszenia przynajmniej od 2 miesięcy działalności MC trzymam w ryzach ja. Nowo powołani robią co mogą, starają się, przerastają moje oczekiwania, ale nie da się Was porównać.

Dodam jeszcze, że January też mnie punktuje, ale ma na tyle klasy, że robi to na PM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Co do kalendarza. Pracujemy nad nim i nie uważam, abyśmy mieli mało czasu więc nie poganiaj

No to dobrze. Możecie po prostu sprawdzić jak wyglądał kalendarz 2 lata temu (w zeszłym roku był pojebany, bo trzeba było gonić) i go skopiować przesuwając daty o miesiąc. Zajęłoby to mniej czasu niż odpowiedź na mój post. A czasu jest mało, bo jest sezon urlopowy, jedni będą brać udział w 1. turze, inni w drugiej, a jeszcze inni w trzeciej, a następni we wszystkich i każdy by chciał wiedzieć na kiedy ma się przygotować. Ja na przykład na urlopie średnio mam ochotę zajmować się beGM, mam nadzieję, że będę miał lepsze rzeczy do roboty, dlatego chciałbym poznać jakieś daty, bo nie wiem czy mam se coś przygotować przed wyjazdem czy mogę to odłożyć na po.

Godzinę temu, Eld napisał:

Mogłeś zostać w Radzie i się tym zająć.

Nie mogłem, bo dowiedziałem się od Ciebie, że wykorzystuję swój stołek do własnych celów, a chcę być w porządku i nie chcę tego więcej robić ;)

Godzinę temu, Eld napisał:

Może zamiast punktowania na każdym kroku i przy każdej okazji z Twojej strony, co wygląda na specjalne udowadnianie, że wiesz lepiej może jakaś pomoc, może jakieś dobre słowo?

Mogę się nie odzywać, jeśli Ci to przeszkadza. Przepraszam jeśli czujesz się urażony, moim celem jest przypominanie o rzeczach, które moim zdaniem są istotne, jeśli nie są i tylko mi się wydaje, że są, to mogę przestać zgłaszać moje wątpliwości czy też poprawki. Skoro odbierasz to jako atak na Twoją osobę, to obiecuję, że więcej tego robić nie będę. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że poświęcam swój czas jako nieradny, żeby wciąż usprawniać tę grę, a Ty ciągle masz pretensje o sposób w jaki to robię, bo z niewiadomych dla mnie przyczyn odbierasz to jako atak na siebie, zamiast wziąć do serca moje uwagi (albo i nie, jeśli są głupie). 

PS Obiecuję, że ostatni raz - ten temat o 2-way nie ma sensu. Zawodnicy, którym się kończą kontrakty zostają RFA i tyle.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Mogę się nie odzywać, jeśli Ci to przeszkadza. Przepraszam jeśli czujesz się urażony, moim celem jest przypominanie o rzeczach, które moim zdaniem są istotne, jeśli nie są i tylko mi się wydaje, że są, to mogę przestać zgłaszać moje wątpliwości czy też poprawki. Skoro odbierasz to jako atak na Twoją osobę, to obiecuję, że więcej tego robić nie będę. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że poświęcam swój czas jako nieradny, żeby wciąż usprawniać tę grę, a Ty ciągle masz pretensje o sposób w jaki to robię, bo z niewiadomych dla mnie przyczyn odbierasz to jako atak na siebie, zamiast wziąć do serca moje uwagi (albo i nie, jeśli są głupie). 

PS Obiecuję, że ostatni raz - ten temat o 2-way nie ma sensu. Zawodnicy, którym się kończą kontrakty zostają RFA i tyle.

Jesteś za inteligentnym człowiekiem aby wiedzieć, że nie o to chodzi. Po prostu uważam, że lepszą drogą komunikacji, poprawek, zwracania uwagi, przypominania jest PM i będę wdzięczny jak nadal je będziesz zgłaszał, ale na PM. Jest to dla mnie po prostu łatwiejsze wrócić do dyskusji z kimś na priv bo łatwiej to odnaleźć, a nie przekopywać się w setkach postów "gdzie Karpik pisał o tych zasranych QO".

Mam nadzieję, że rozumiesz. Wszelakie sugestie są mile widziane ale uprzejmie proszę o inną ich formę, czyli na PM. Dodatkowo - w żaden sposób mnie nie urażają. Nie przesadzajmy.

Temat QO już śpieszę poprawiać.

 

-----------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.