Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, mac napisał:

ja nie rozumiem, jak to się ma do poprzedniego posta?

Minny ma dwóch GMów jako jedyna, podczas gdzie inni GMów nie chcą mieć żadnego innego CO-MANAGo a wręcz kolejny zespół.

tylko tyle

Wasza współpraca wynikla z tzw. "potrzeby chwili". @Qcin_69 stworzył potwora, samograja (jak @julekstep w simce), a Ty dolozyles do tego świetne opisy. Widać było jak z każdym tygodniem wciagasz się w BeGM, ale jednak początek Waszego duetu to nie był w pełni świadomy wybór tego, co mamy obecnie. 

Sytuacja ewoluowała:

Rezygnacja Qcina -> Mac jako nowy GM -> stopniowy powrót Qcina -> Lagerback/Soderberg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

To tylko pokazuje jak wiele jeszcze przed Tobą i ile musisz się nauczyć. Pierwsi byli Magic i nie było żadnych oficjalnych informacji, żeby się to zmieniło.

to tylko pokazuje jak zawsze lubisz wychodzić na kogoś kto innych poucza.

Ja nie napisałem, że Minny była pierwsza.

Napisałem, to co wkleiłeś:

' Minny ma dwóch GMów jako jedyna.'

W tym zdaniu:

ma, to 3osoba liczby pojedyńczej, CZASU TERAŹNIEJSZEGO słowa mieć:

https://pl.wiktionary.org/wiki/mieć

18 minut temu, Alonzo napisał:

@Dnc chwilowo mniej czynnie bierze udział w zarządzaniu Orlando Magic, ale u nas nic się nie zmieniło :) 

no to ja tak jak teraz DNC bierze udział brałem udział zanim Ty dołączyłeś do Magic ..

a qcin w ogóle mi pomagał jak zaczynałem w NOP etc.

Interpretujcie sobie co i jak chcecie i prowadzcie ekipy jak chcecie.

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Wasza współpraca wynikla z tzw. "potrzeby chwili". @Qcin_69 stworzył potwora, samograja (jak @julekstep w simce), a Ty dolozyles do tego świetne opisy. Widać było jak z każdym tygodniem wciagasz się w BeGM, ale jednak początek Waszego duetu to nie był w pełni świadomy wybór tego, co mamy obecnie. 

Sytuacja ewoluowała:

Rezygnacja Qcina -> Mac jako nowy GM -> stopniowy powrót Qcina -> Lagerback/Soderberg.

Nie wiem jakie to ma znaczenie do tego co napisałem i jak przeczy temu co napisałem ..

Oczywiście chcesz to tak to interpetuj.

38 minut temu, ozzy110 napisał:

A czy w jakieś organizacji oprócz waszej jest 2 GMów o równym statucie?

nie wiem, ale właśnie o coś mniej więcej mi tu chodziło, ale widać jak innych GMów DNC i Alonzo to to samo co naz duet.

No i oni byli pierwsi i mają Haslema w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Wasza współpraca wynikla z tzw. "potrzeby chwili". @Qcin_69 stworzył potwora, samograja (jak @julekstep w simce), a Ty dolozyles do tego świetne opisy. Widać było jak z każdym tygodniem wciagasz się w BeGM, ale jednak początek Waszego duetu to nie był w pełni świadomy wybór tego, co mamy obecnie. 

Sytuacja ewoluowała:

Rezygnacja Qcina -> Mac jako nowy GM -> stopniowy powrót Qcina -> Lagerback/Soderberg.

nie do końca :) 

moja rezygnacja otworzyła furtkę na negocjacje z innymi GMami, co było niezbędne by dokończyć projekt, Mac od zawsze służył pomocą w kwestii dyskusji i tak np. on mnie ostatecznie przekonał do wymiany Lillard-George, jakby go nie było to pewnie bym chciał więcej dostać za Lillarda pod względem value (choć sama wymiana od początku mi się podobała, po prostu zwrot byl zaniżony), nie we wszystkim się tez ze sobą zgadzamy pod względem oceny graczy ale jak ktoś jest czegoś pewny (jak Mac Roberta Williamsa za DFSa i Samanicia) czy jak ja Aytona za ten zestaw co oddaliśmy to to robimy :) 

Williams i Tate to w ogóle najlepsze przejawy współpracy między nami, Mac znalaz tego Tate którego nawet nie znałem a ja mu dałem najoptymalniejszy kontrakt, do Zroberta z kolei Mac chciał dodać pick; a skończyło się dodatkowym pickiem dla nas :) 
Uzupelnienie, znajomość swoich moich zalet, szacunek. 

Stad Sota jest obecnie najlepszym zespołem w lidze, choć niektorych mocno to boli, no ale k****, to są fakty, a z faktami się nie dyskutuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

to tylko pokazuje jak zawsze lubisz wychodzić na kogoś kto innych poucza.

Myślałem, że krul trollingu zrozumie drugiego trolla, ale klimat tu ostatnio ciężkawy.

2 godziny temu, mac napisał:

Ja nie napisałem, że Minny była pierwsza

A ja nie napisałem tylko, że Magic byli pierwsi, tylko, że byli pierwsi i dalej oficjalnie są duetem.

Swoją drogą wielu jest tu samozwańczych goatów, a taki @Dnc wydraftował w jednym roku Tatuma, Foxa i Mitchella. First ballot hall of famer.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, uwzględniając kontuzje Leonarda, to czy NYK nie powinni rozważyć sprzedaży, AD póki mogą za niego wyciągnąć mega pakę? 
 

Szans na mistrza nie maja, sytuacja. Z pickami jest słabo, a ryzyko ze Irving czy AD dozna kontuzji jest całkiem wysokie, przez co mogą jak Wizards nie zrobić playoff. 
 

Sytuacja NYK to wręcz tonący okręt, nie dziwne, ze Kaptian odpłynął pierwsza szalupą xd
 

Dlatego na forum publicznym namawiam radę, aby rozważyła sprzedaż AD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tecu napisał:

Prośba od @człowiek...morza by wstrzymać się z rozbieraniem Knicks do jutra. Postara się jutro podjąć decyzję o powrocie.

 

W dniu 13.07.2021 o 18:38, człowiek...morza napisał:

niestety mowie pass. 

nie mam glowy ani czasu do tego, a tera najwiecej ogarniania.

Takze oficjalnie rezygnuje. Dzieki za gre na ten moment!

Rada już podjęła stosowne ruchy. Rozpoczęły się rozmowy transferowe ( @karpik, @Szulim potwierdzą ) i mamy nakreślony plan jak działać. 

Wybacz, ale nie będziesz bawił się w Kucia. To już drugie takie Twoje odejście. Zapraszam po 1 Września. Chyba, że ubłagasz innych Radnych aby mnie przegłosowali. Podpowiem Ci kto jest Ranym bo tego podobno nawet nie wiesz. Prócz mnie, Ozzy, Cvbe i Longer. 

Przy okazji dodam. @MarcusCamby wyjaśnił mi powody na PM ( sam się odezwał ). Z oczywistych powodów ich nie ujawnię, ale @january tym bardziej powinieneś spróbować zrobić to dla Marcusa i dopieścić mu tych Pels najlepiej jak potrafisz. Marcus potrzebuje czasu i go dostanie. A, że RL > beGM to nawet nie ma co na tym polu dyskutować.

7 minut temu, january napisał:

Niemniej dupsko na urlopie już wygrzałeś i wracaj;)

Tu nie o to chodzi. Ja będę dzwonił do Pels ale po pierwszej rundzie. 

Odkupić Bagleya ale sprawdź co tam do niego możecie dorzucić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Informacyjnie od Clippers, bo kilka osób już mnie o tegoroczne picki pytało.

#27 i #28 na sprzedaż. Mam już zapytania, nawet jakieś mocniejsze rozmowy, ale chce sprawdzić wszystkie możliwości, od wzmocnienia konkretnym graczem, przez zrobienie trade up w drafcie czy wymianę na future 1st, po wymianę na pakiet 2nds + ewentualnie jakiś cash. 

#32 też bardzo możliwe, że sprzedam, ale w grę wchodzi raczej cash. Już jedną rozmowę na ten temat odbyłem, ale piszę tutaj, bo również ktoś inny pytał. 

Można jeszcze śmiało pisać, jak ktoś chętny i ma ciekawą propozycję. 

Z racji tego, że przyszło sporo zapytań, a nie zdążę teraz wszystkiego przeanalizować i każdemu odpowiedzieć, bo jestem dosyć zajęty to proszę bądźcie cierpliwi. Postaram się odpisać około 22, może trochę po. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ogólny temat NBA - pierwszy post 5 Lutego 2004 roku ( 17 lat temu ) - liczba postów - 405.646. Około 64 postów dziennie.

2. Temat "Inne" - pierwszy post 7 Luty 2005 - liczba postów - 167.055. Jakieś 27,8 posta na dzień.

3, beGM - pierwszy post 16 Maja 2017 - liczba postów - 84.395.czyli 57 postów na dzień.

 

W średniej postów mamy prawie taką samą średnią jak cały ogólny w 17 lat.

Pojebało nas 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.