Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

dlaczego Pelicans prowadzi January a Knicks Rada? 

@człowiek...morza jest osoba z która wymieniłem najwiecej wiadomości na forum, a jako ze sytuacja Minnesoty jest ustabilizowana i mi się nudzi to mogę poprowadzić Knicks przy okazji. 

 

Rada długo nad tym dyskutowała, ale przyznam, że nie wzięliśmy tego pod uwagę.

Wrzcę, pogadamy i dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Rada długo nad tym dyskutowała, ale przyznam, że nie wzięliśmy tego pod uwagę.

Wrzcę, pogadamy i dam Ci znać.

Sorry chłopaki ale jak to ma iść w te stronę to weźcie se tez pacers, najlepiej niech każdy se ma po dwie drużyny.

Znajdźcie jak najszybciej chętnych na pelicans i knicks bo mi się ten pomysł z januarym również nie podoba jak coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry chłopaki ale jak to ma iść w te stronę to weźcie se tez pacers, najlepiej niech każdy se ma po dwie drużyny.

Znajdźcie jak najszybciej chętnych na pelicans i knicks bo mi się ten pomysł z januarym również nie podoba jak coś. 

jakby co, to u mnie to był żart! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry chłopaki ale jak to ma iść w te stronę to weźcie se tez pacers, najlepiej niech każdy se ma po dwie drużyny.

Znajdźcie jak najszybciej chętnych na pelicans i knicks bo mi się ten pomysł z januarym również nie podoba jak coś. 

Jak coś to takiego tematu w ogóle nie było na Radzie, więc spokojnie - chyba każdy skumał że to żart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Ja tez uwazam, ze Rada powinna prowadzic Pelicans i Knicks do czasu znalezienia nowego GM-a, a nie GM było nie  bylo konkurencyjnej druzyny. Nie zarzucam jakiejs nieuczciwosci Januaremu, ale to wyglada niesmacznie.

Ale Rada też ma konkurencyjne drużyny, a tutaj January wszystkie ruchy miał z Radą konsultować :) No ale z prowadzeniem Pels nie ma większego problemu akurat - tam chyba licząc z gościem z draftu i tak będzie pełny roster już, więc drużyna może spokojnie zaczekać na nowego GMa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ale Rada też ma konkurencyjne drużyny, a tutaj January wszystkie ruchy miał z Radą konsultować :) No ale z prowadzeniem Pels nie ma większego problemu akurat - tam chyba licząc z gościem z draftu i tak będzie pełny roster już, więc drużyna może spokojnie zaczekać na nowego GMa ;)

CambyGOAT tak to poukładał ze starczy graczy z draftu i karawana jedzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

Nie są mi ci Pelicans potrzebni do szczęścia, więc skoro jest negatywny odzew to odpuszczam oczywiście, niech Rada ich też prowadzi;)

Nie January. Słowo się rzekło, a Ty podjąłeś już działania. Rada jest za Tobą, a to nasze słowo jest decydujące.

Masz się zająć Pels w możliwie najlepszy sposób do deadline 1.09.

Negatywny odzew to ostatnia rzecz jaką masz się teraz przejomować.

Następna osoba która skomentuje decyzję Rady o objęciu przez Januargo funkcji p.o. Pels do 1.09 niech nie szuka swojego postu. Zostanie on skasowany.

Decyzja zapadła, zgodziły się na nie i Rada i January i to jest wiążące. Możecie krytykować jego działania ( o ile nie dostanie veta ), ale nie chcę już widzieć dyskusji o tym, że Januray siedzi teraz częściowo w Pels.

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

CambyGOAT tak to poukładał ze starczy graczy z draftu i karawana jedzie dalej

 

20 minut temu, Alonzo napisał:

I jeszcze starczy hajsu na przedłużenie Cody Zellera :) 

A niby gdzie ta karawana zmierza? Bo jakoś żadnej oazy w pobliżu nie widzę.

37 minut temu, Lucas napisał:

Ja tez uwazam, ze Rada powinna prowadzic Pelicans i Knicks do czasu znalezienia nowego GM-a, a nie GM było nie  bylo konkurencyjnej druzyny. Nie zarzucam jakiejs nieuczciwosci Januaremu, ale to wyglada niesmacznie.

Z całym szacunkiem Lucas, ale co jeszcze chcesz dołożyć Radzie? Zbliża się, a w zasadzie już się dla nas zaczął najgorętszy okres w roku i naprawdę nam nie brakuje roboty. Do tego Cvbe ma ślub więc jesteśmy tak naprawdę we trzech, bo trudno go odciągać od kupna fraku na rzecz beGM.

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry chłopaki ale jak to ma iść w te stronę to weźcie se tez pacers, najlepiej niech każdy se ma po dwie drużyny.

Znajdźcie jak najszybciej chętnych na pelicans i knicks bo mi się ten pomysł z januarym również nie podoba jak coś. 

Nic nie pójdzie w tą stronę póki tu jestem. Zaufaj mi. Kilka razy to zrobiłeś ( no może poza transferem Randle'a 😛 ) i dobrze na tym wyszedłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Z całym szacunkiem Lucas, ale co jeszcze chcesz dołożyć Radzie? Zbliża się, a w zasadzie już się dla nas zaczął najgorętszy okres w roku i naprawdę nam nie brakuje roboty. Do tego Cvbe ma ślub więc jesteśmy tak naprawdę we trzech, bo trudno go odciągać od kupna fraku na rzecz beGM.

 

W ten sposob nie popatrzyłem, ja naprawde nic personalnie do Januarego nie mam, po prostu gdy "solo" jeden GM prowadzi dwa kluby to nie wyglada to najlepiej, nieważne jak dobre intencje ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:
 

W ten sposob nie popatrzyłem, ja naprawde nic personalnie do Januarego nie mam, po prostu gdy "solo" jeden GM prowadzi dwa kluby to nie wyglada to najlepiej, nieważne jak dobre intencje ktoś ma.

Dziękuję za zrozumienie. Możesz tam Januaremu podrzucać jakieś pomysły. Może z czegoś skorzysta. 

Np trójstronna. Randle do Pels, JJJ do mnie, a Bagley do Ciebie. Czyż to nie brzmi świetnie? 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Sorry chłopaki ale jak to ma iść w te stronę to weźcie se tez pacers, najlepiej niech każdy se ma po dwie drużyny.

No i właśnie, akurat w Minny jest na odwrót. Jedna ekipa - dwóch manago i polecam taką opcję każdego.

Ale u nas chyba większość GMów ala  Ppopovich, Carlisle, Nurse, MikeMalone, Riles i inni coache za duże ego do tego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

No i właśnie, akurat w Minny jest na odwrót. Jedna ekipa - dwóch manago i polecam taką opcję każdego.

Ale u nas chyba większość GMów ala  Ppopovich, Carlisle, Nurse, MikeMalone, Riles i inni coache za duże ego do tego ..

Chyba geneza dwuwładzy w Wolves jest nieco inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ja? Ty będziesz lepiej wiedział jako strona. Qcin pewnego dnia zapragnął pracować w zespole i zaprosił Cie do współpracy. Bez żadnych innych okoliczności. Tak było nie?

ja nie rozumiem, jak to się ma do poprzedniego posta?

Minny ma dwóch GMów jako jedyna, podczas gdzie inni GMów nie chcą mieć żadnego innego CO-MANAGo a wręcz kolejny zespół.

tylko tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

ja nie rozumiem, jak to się ma do poprzedniego posta?

Minny ma dwóch GMów jako jedyna, podczas gdzie inni GMów nie chcą mieć żadnego innego CO-MANAGo a wręcz kolejny zespół.

tylko tyle

A czy w jakieś organizacji oprócz waszej jest 2 GMów o równym statucie? Wątpię. Oczywiście, żeby rozpatrywać pozycję 2 GMA/zastępcę trzeba wziąć pod uwagę ludzi do których ma się zaufanie a na tym forum przynajmniej w moim przypadku nie ma już takiej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.