Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie dziwi ze rezygnują gm gdy są problemy w ich klubach. Można zasłaniać się brakiem czasu czy wypaleniem ale wytłumaczenie i to dosyć nieprzychylne jest inne. Szczury. 
i dodatkowo nie zgadzam się nawet w imię nic nie znaczącego stwierdzenia PŁYNNOŚCI GRY aby oba gagadki brali inne kluby w zamian bo gra siadła. Przecież siadła bo w koszmarnym momencie opuścili kluby. I tym pod względem jakości perspektyw głównie przez kontuzje ale przede wszystkim w fatalnym terminie. Gdzie trzeba tworzyć strategie draftu wymian finansów. A w bonusie w okresie wakacyjnym gdzie ciężko kogos nowego zaprosić do gry bo przecież sezon się kończy a słoneczko swieci wysoko. 
 

wiec organizatorzy gry proszę nie robić tu propozycji dla Marcusa aby wziął knicks. 
 

co do podwójnego gm minny to gratuluje wyników i rozumiem wasza wspólna decyzje aby grać razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Uwazam, ze za duzo u nas tych propozycji TR, ale jezeli o mnje chodzi, to danie QO Adebayo powinno miec konsekwencje na przyszlorocznym FA. 

QO oznacza tylko, że albo drużyna podczas offseason zaproponuje graczowi nowy kontrakt, albo gracz ma gwarantowane QO jak się nie dogada z klubem i po sezonie 21/22 może odejść jako FA. Taki Adebayo na QO w Rockets by nie grał i z miejsca mielibyśmy tu na 100% TR

 

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

ale Knicks maja przejebane z ta kontuzja Leonarda. Dawajcie szybko nowego Gm-a bo tam trzeba robić ruchy xd

@człowiek...morza drugi raz zostawia Knicks, ale teraz w fatalnej sytuacji z hard capem i przymusową rewolucją w składzie oraz m.in. z niedotrzymanymi obietnicami chociażby przy Melo Anthonym. Tu @eMeS ma pełne prawo czuć się oszukanym. Zły moment sobie wybrał na zachowanie się jak Kucio..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

QO oznacza tylko, że albo drużyna podczas offseason zaproponuje graczowi nowy kontrakt, albo gracz ma gwarantowane QO jak się nie dogada z klubem i po sezonie 21/22 może odejść jako FA. Taki Adebayo na QO w Rockets by nie grał i z miejsca mielibyśmy tu na 100% TR

 

 

Tak więc trochę zmylila mnie rozpiska @Eld :)

43 minuty temu, Regis napisał:

K..., najpierw byłem karany za oddanie Hardena (choć okazałem się wizjonerem), teraz za to, że nie odpuszczam Bama. 

Jak żyć, Pablo, jak żyć? 

Mój błąd, dobra decyzja :)

Z Bamem tylko przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał:

Mnie nie dziwi ze rezygnują gm gdy są problemy w ich klubach. Można zasłaniać się brakiem czasu czy wypaleniem ale wytłumaczenie i to dosyć nieprzychylne jest inne. Szczury. 
i dodatkowo nie zgadzam się nawet w imię nic nie znaczącego stwierdzenia PŁYNNOŚCI GRY aby oba gagadki brali inne kluby w zamian bo gra siadła. Przecież siadła bo w koszmarnym momencie opuścili kluby. I tym pod względem jakości perspektyw głównie przez kontuzje ale przede wszystkim w fatalnym terminie. Gdzie trzeba tworzyć strategie draftu wymian finansów. A w bonusie w okresie wakacyjnym gdzie ciężko kogos nowego zaprosić do gry bo przecież sezon się kończy a słoneczko swieci wysoko. 
 

Wychodzi u nas przepłacanie graczy i rzucanie ich na prawo i lewo bez jakichkolwiek konsekwencji. A jak tylko pojawiają się problemy i trzeba wyciągać drużynę z tarapatów finansowych , to nagle takim GMom się odechciewa grać. Rozumiem nowelę życia, ale to minimum decyzji można jednak jakoś podjąć i pozwolić drużynie przez jakiś czas grać bez większych korekt. Przecież drużyna nie musi co sezon wykonywać iluś tam głupich wymian.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Wychodzi u nas przepłacanie graczy i rzucanie ich na prawo i lewo bez jakichkolwiek konsekwencji. A jak tylko pojawiają się problemy i trzeba wyciągać drużynę z tarapatów finansowych , to nagle takim GMom się odechciewa grać. Rozumiem nowelę życia, ale to minimum decyzji można jednak jakoś podjąć i pozwolić drużynie przez jakiś czas grać bez większych korekt. Przecież drużyna nie musi co sezon wykonywać iluś tam głupich wymian.. 

 

myśle, ze to raczej kwestia walki o mistrzostwo. Teraz ten statek odpłynął, a w tym roku tez kontuzje pokrzyżowały plany(znowu). Chociaż z strony Gm-knicks nie było tez jakieś specjalnej walki. Ja się nie dziwie, ze odchodzi, nie było widać zaangażowania/chęci. Poza tym trochę legacy Cm tylko by ucierpiało na dalszej grze, jednak wydawało się, ze Knicks bardziej mogą zdominować ligę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

 Poza tym trochę legacy Cm tylko by ucierpiało na dalszej grze, jednak wydawało się, ze Knicks bardziej mogą zdominować ligę. 

Jakie legacy??? Przecież po czymś takim spada do najsłabszego sortu GMów w całej historii BeGM..

istny kapitan Schettino.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Jakie legacy??? Przecież po czymś takim spada do najsłabszego sortu GMów w całej historii BeGM..

istny kapitan Schettino.. 

Jedyne co, to spada na drugie miejsce w rankingu goatów za Cambymanem.

Swoją drogą, czy to przypadek, że dwóch goatów rezygnuje w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja nie odszedłem od Pels, tylko od ludzi. Społeczność BeGM zrobiła się toksyczna.

Także lepiej zastanówcie się nad sobą.

Oj średnio się zgodzę. Nowa fala gm mocno załagodziła obyczaje a z drugiej strony pels nie prowadzisz ale się udzielasz. Jakby tak to przeanalizować to jest wręcz odwrotnie niż piszesz. Ale jezeli z jakiegoś powodu czujesz się złe to nie poradzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja nie odszedłem od Pels, tylko od ludzi. Społeczność BeGM zrobiła się toksyczna.

Także lepiej zastanówcie się nad sobą.

Ty się ludźmi nie zakrywaj. Da się funkcjonować jako GM ignorując wpisy i ograniczać pisanie. Żaden to argument.

Czyli zrezygnowanie z gry przez ludzi nie równa się zrezygnowaniem z prowadzenia drużyny? Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał:

QO oznacza tylko, że albo drużyna podczas offseason zaproponuje graczowi nowy kontrakt, albo gracz ma gwarantowane QO jak się nie dogada z klubem i po sezonie 21/22 może odejść jako FA. Taki Adebayo na QO w Rockets by nie grał i z miejsca mielibyśmy tu na 100% TR

 

@człowiek...morza drugi raz zostawia Knicks, ale teraz w fatalnej sytuacji z hard capem i przymusową rewolucją w składzie oraz m.in. z niedotrzymanymi obietnicami chociażby przy Melo Anthonym. Tu @eMeS ma pełne prawo czuć się oszukanym. Zły moment sobie wybrał na zachowanie się jak Kucio..  

jaka niedotrzymana obietnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.