Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Za wcześnie dla mnie na powrót.

Dobrze. Dzięki za szybką odpowiedź.

Rada ma dwa rozwiązania - pracujemy nad nimi i wkrótce damy znać jak to się odbędzie.

30 minut temu, cvbe napisał:

A serio to trochę się robi kłopot. Brak jednego GMa można jeszcze ukryć, brak dwóch to już trochę problem. Zwłaszcza że i tak mamy kilku nowych userów już a tu by się szykowało kolejnych dwóch debiutantów :)

Nie takie pożary tu były, a nadal gramy więc nic się nie martw. Mamy raptem dwóch nowych userów bo Brave i Pablo już za takich nie są uznawani. Jest Szulim i Evitacre którzy wykazują coraz większą aktywność w grze co tylko cieszy.

Do końca FA, które to jest najtrudniejszym okresem w roku ( choć mnie nikt tego nie powiedział jak obejmowałem Boston ) nie będzie nowych GMów. Przyjdą na gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Pkt 5 - posrany, w tym znaczeniu miało znaczyć - wystraszony. Qcin napisał "nie zesraj się, bo wyżej wała nie podskoczysz'. Naprawdę nie widzisz różnicy?

Pkt 6. - proszę mi wskazać brak kultury wypowiedzi wg. której powinienem zbanować sam siebie.

----------------------

Rada ma kolejny fuckup na głowie, ale jak zwykle wchodzi Karpik, ubrany cały na biało i wrzuca swoje trzy grosze nie wiadomo po co i na co.

@mac - czekam na Twoją decyzję ws. Knicks. CM obiecał Ci wsparcie zza kulis.

@Qcin_69 - czekam na wyjaśnienie w jaki sposób mi ostatnio palma odbija. Jest to dla mnie bardzo istotne.

@karpik - jak byś bardziej szczegółowo czytał posty to byś zobaczył jeszcze jedno zdanie poniżej które napisałem do Qcina.

Każdy doczytawszy to uznał by to za zwykłe przekomarzanie. Choć czekaj. Teraz już wiem, że nie każdy.

Eld; problem polega na tym, ze myślisz ze jak zadasz publicznie pytanie czy tez na ogólnym kogoś oznaczysz to on od razu odrzuci swoje przekonania i zmieni zdanie.

Pisalem Ci to już przed tym jak próbowałeś Maca zwerbować do Bux, ze nie ma na to- większych- szans, duet w Minnesocie spisuje się świetnie i jest znacznie mniej absorbujący dla nas obu niż solo prowadzenie zespołu + każdemu z nas odpada cześć beGM której nie lubimy, efektem będzie- prawdopodobnie- mistrzostwo. 

Ty wyskakujesz tutaj jakoś personalnie, ni to

pierwszy, ni ostatni pewnie raz, machasz jakaś wirtualna siekierka grożąc banami, potem się zasłaniasz ze to żart i takie tam, ale k****, no ile można tak prowokować, zwłaszcza ze chyba na tyle już mnie znasz ze na takie groźby z banem jedynym czym mogę zareagować to „xD” a obsral/postał/zesral i inne fekalne czynności mam w dupie. (tak, to było zamierzone xd) 

Z kolei „wyżej wała nie podskoczysz” jest przecież followoupem do Psów :) 

Super Duet MaQ_69 zostaje w Minneapolis tak długo jak Miye Oni, wiec przestań mi zapraszać coGMa przy każdym wolnym wakacie (choć doceniam ze przy Pels go nie mianowałeś z szacunku xd) bo mnie tym wkurwiasz i sprawiasz ze muszę rozladowac moja przedfinalowa cisze PRowa co w połączeniu z hypem na Doncicia i dobra reputacja Tangiersa może mu dać wygrać nie 2 a 3 spotkania.

49 minut temu, karpik napisał:

Weź Knicks.

no jakby Camby wziął Knicks a w tym czasie January prowadził z nudów Pelicans to trzeba przyznać, ze beGM znowu by zaskoczyło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Eld; problem polega na tym, ze myślisz ze jak zadasz publicznie pytanie czy tez na ogólnym kogoś oznaczysz to on od razu odrzuci swoje przekonania i zmieni zdanie.

Pisalem Ci to już przed tym jak próbowałeś Maca zwerbować do Bux, ze nie ma na to- większych- szans, duet w Minnesocie spisuje się świetnie i jest znacznie mniej absorbujący dla nas obu niż solo prowadzenie zespołu + każdemu z nas odpada cześć beGM której nie lubimy, efektem będzie- prawdopodobnie- mistrzostwo. 

Ty wyskakujesz tutaj jakoś personalnie, ni to

pierwszy, ni ostatni pewnie raz, machasz jakaś wirtualna siekierka grożąc banami, potem się zasłaniasz ze to żart i takie tam, ale k****, no ile można tak prowokować, zwłaszcza ze chyba na tyle już mnie znasz ze na takie groźby z banem jedynym czym mogę zareagować to „xD” a obsral/postał/zesral i inne fekalne czynności mam w dupie. (tak, to było zamierzone xd) 

Z kolei „wyżej wała nie podskoczysz” jest przecież followoupem do Psów :) 

Super Duet MaQ_69 zostaje w Minneapolis tak długo jak Miye Oni, wiec przestań mi zapraszać coGMa przy każdym wolnym wakacie (choć doceniam ze przy Pels go nie mianowałeś z szacunku xd) bo mnie tym wkurwiasz i sprawiasz ze muszę rozladowac moja przedfinalowa cisze PRowa co w połączeniu z hypem na Doncicia i dobra reputacja Tangiersa może mu dać wygrać nie 2 a 3 spotkania.

no jakby Camby wziął Knicks a w tym czasie January prowadził z nudów Pelicans to trzeba przyznać, ze beGM znowu by zaskoczyło!

Aha i z tego powodu, że ze wszystkich sił próbuję zachować płynność w beGM sił usłyszałem, że odbija mi palma.

To ja może postoję w kącie z założonymi rękami i będę patrzył jak świat beGM płonie.

-----------------------

Komentarze do akapitów o fekaliach sobie daruję.  Nie lubię babrać się w gównie. 

------------------------

A co do machania banami. Gratuluję wtopy bo on niecałych 72 godzin mogę je dopiero dawać więc nie wiem gdzie te "nie pierwszy, ni ostatni raz". Po Twojemu: xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2021 o 10:50, eMeS napisał:

ale przebudowywuja sie totalnie i potrzebuja slabych zawodnikow, wiec moze dostanie minuty i uda sie kogos nabrac, ze jest calkiem dobry 

ciezka decyzja :P

 

6 minut temu, eMeS napisał:

Atlanta - Bacon nie 

A jednak ;)

A myślałem, że kontuzję Murraya Hawks wykorzystają na jakiś roczny malutki tank ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eld napisał:

Komentarze do akapitów o fekaliach sobie daruję.  Nie lubię babrać się w gównie.

Ja doceniam, że jestem proponowany do różnych ekip, ale proszę zrozum, że ja pasuję do Minny jak gówno do klozeta. Pure fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Bardzo, bardzo słabo to z strony Knicks wygląda - taka rezygnacja w takim momencie, gdy klub ma takie problemy. 

Cóż, może Kawhi/Davis do Lakers na licytacji po bankructwie wpadnie? :) 

Po moim i Rady trupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pablo81 napisał:

Uwazam, ze za duzo u nas tych propozycji TR, ale jezeli o mnje chodzi, to danie QO Adebayo powinno miec konsekwencje na przyszlorocznym FA. 

K..., najpierw byłem karany za oddanie Hardena (choć okazałem się wizjonerem), teraz za to, że nie odpuszczam Bama. 

Jak żyć, Pablo, jak żyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale czy Bam nie dostał w Real NBA wcześniej przedłużenia kontraktu? Chyba jedynie o to może mieć pretensje, ale tez nie wiem czy Gm Houston mógł to zrobić. 

Jak najbardziej mógł, może mieć też Bam jakieś pretensje, co nie zmienia tego, że Rockets mogą po prostu wyrównać każdą ofertę (lub zaproponować swoją, lepszą i skończyć dramę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.