Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Eld napisał:

Złamałeś właśnie oficjalne punkty regulaminu e-nba.pl nr. 5 i 6.

 

No i co ja mam z Tobą Misiu zrobić?

czyli „obsrales się” jest ok, a „nie zesraj się” jest nie ok, spoko, po prostu odbija Ci palma ostatnio, nic więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joke resistance = 0.

I jeden i drugi.

Nie wyczuć w tym przekomarzania się to ja już nie wiem jak to nazwać.

Gazu do Borysa czym prędzej - niech odbiera uprawnienia.

10 minut temu, karpik napisał:

Mam nadzieję, że sam siebie też zbanujesz.

Z jakiego niby powodu?

 

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

 po prostu odbija Ci palma ostatnio, nic więcej 

Co to znaczy? Jakieś przykłady? Bo to jest z lekka chamskie.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

czyli „obsrales się” jest ok, a „nie zesraj się” jest nie ok, spoko, po prostu odbija Ci palma ostatnio, nic więcej 

Gorzej było napisane prze Eldzia. Posrany jesteś to większa obelga. Obsrac się zdarzyć się może jak zjesz nieświeże ostrygi. Posranym być może znaczy ze ktoś nasral na Ciebie. Jednak dużo gorsza sytuacja. Już wole swoje gowno w gaciach niż czyjeś na twarzy np. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Pkt 5 i 6 regulaminu.

Pkt 5 - posrany, w tym znaczeniu miało znaczyć - wystraszony. Qcin napisał "nie zesraj się, bo wyżej wała nie podskoczysz'. Naprawdę nie widzisz różnicy?

Pkt 6. - proszę mi wskazać brak kultury wypowiedzi wg. której powinienem zbanować sam siebie.

----------------------

Rada ma kolejny fuckup na głowie, ale jak zwykle wchodzi Karpik, ubrany cały na biało i wrzuca swoje trzy grosze nie wiadomo po co i na co.

@mac - czekam na Twoją decyzję ws. Knicks. CM obiecał Ci wsparcie zza kulis.

@Qcin_69 - czekam na wyjaśnienie w jaki sposób mi ostatnio palma odbija. Jest to dla mnie bardzo istotne.

@karpik - jak byś bardziej szczegółowo czytał posty to byś zobaczył jeszcze jedno zdanie poniżej które napisałem do Qcina.

37 minut temu, Eld napisał:

No i co ja mam z Tobą Misiu zrobić?

Każdy doczytawszy to uznał by to za zwykłe przekomarzanie. Choć czekaj. Teraz już wiem, że nie każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Naprawdę nie widzisz różnicy?

No sam najpierw grozisz banem i delikatnie mówiąc nie imponujesz kulturą, prowokujesz drugiego usera, a potem jeszcze udajesz niewiniątko.

8 minut temu, Eld napisał:

Rada ma kolejny fuckup na głowie, ale jak zwykle wchodzi Karpik, ubrany cały na biało i wrzuca swoje trzy grosze nie wiadomo po co i na co.

No to się może zajmij tym fuckupem zamiast machać drewnianą szabelką na ślepaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Pkt 5 - posrany, w tym znaczeniu miało znaczyć - wystraszony. Qcin napisał "nie zesraj się, bo wyżej wała nie podskoczysz'. Naprawdę nie widzisz różnicy?

Pkt 6. - proszę mi wskazać brak kultury wypowiedzi wg. której powinienem zbanować sam siebie.

----------------------

Najbardziej posrane tłumaczenie jakie spotkałem tu na forum a jestem tu od czasu gdzie niektórzy userzy srali w gacie regularnie i nie było to obelga lub najwyżej ciężka robota dla swoich mam. 

Może Qcin napisał w znaczeniu „ nie przestrasz się” 

Proszę nie brnij. Bo podobny wpis tłumaczysz skrajnie niekorzystnie dla jednej ze stron. 

Przeskoczyć wała to chociaż humorystyczne jest a mam takie wrażenie ze Ty piszesz na poważnie. Mimo ze przed chwila pisałeś ze to żart a teraz znowu walisz na poważnie. Zdecyduj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

No sam najpierw grozisz banem i delikatnie mówiąc nie imponujesz kulturą, prowokujesz drugiego usera, a potem jeszcze udajesz niewiniątko.

Jak zwykle na wszystko masz odpowiedź, a mnie się już nie chce wklejać filmiku z Lindą "nie chce mi się z Tobą gadać".

6 minut temu, karpik napisał:

No to się może zajmij tym fuckupem zamiast machać drewnianą szabelką na ślepaka.

Próbuję się zająć poprzez złożenie zapytania do @mac, ale najpierw wciął się Qcin, później Ty, więc jest trochę pod górkę.

A poza tym kim Ty jesteś aby mi mówić czym mam się zająć? 

 

9 minut temu, ignazz napisał:

Najbardziej posrane tłumaczenie jakie spotkałem tu na forum a jestem tu od czasu gdzie niektórzy userzy srali w gacie regularnie i nie było to obelga lub najwyżej ciężka robota dla swoich mam. 

Może Qcin napisał w znaczeniu „ nie przestrasz się” 

Proszę nie brnij. Bo podobny wpis tłumaczysz skrajnie niekorzystnie dla jednej ze stron. 

Przeskoczyć wała to chociaż humorystyczne jest a mam takie wrażenie ze Ty piszesz na poważnie. Mimo ze przed chwila pisałeś ze to żart a teraz znowu walisz na poważnie. Zdecyduj się. 

Znasz pojęcie 'osaczony; i 'prowokowany'? Zadałem proste pytanie @mac która brzmiało tak: "@mac wyrażasz zgodę na przejęcie New York Knicks i ewentualnie oddanie ich w ręce CMa jak będzie chciał wrócić? Będę wdzięczny za sprawną odpowiedź. Nominował Cię, a ja osobiście przeciwko takiej nominacji nie mam żadnych zastrzeżeń."

Więc chyba Przyjacielu ciśniesz w niewłaściwą stronę. Ja próbowałem problem Knicks rozwiązać, a cała strona wątku poszła na tłumaczenie słów posrany itp. czego oczywiście Karpik nie mógł przegapić dorzucając swoje trzy grosze.

Czasami to czuje, że niektórzy nie chcą abym tym radnym już był. Może tak będzie lepiej?

Co nie zmienia faktu, że nadal oczekuję od @Qcin_69 odpowiedzi co to znaczy, że "mi palma odbija".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie nie podejrzewasz o zła krew w stosunku do Ciebie? Pisze czasem jak to wyglada z boku po prostu i ze niweczysz czasem dziwnym wpisem mnóstwo twojej ciężkiej pracy która z tego co widzę każdy docenia. Wpisy anty są skierowane tylko i wyłącznie w stosunku do twoich wpisów i gróźb ale nigdy przeciw Tobie personalnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld każde takie oznaczenie mnie pojawia mi się, jako szansa na lajka.

Więc cieszę się, że może wpadły lajeczki, a tam tylko oznaczenie.

Nie fajna akcja.

 

Co do propozycji CM to dla mnie to ogromny zaszczyt, natomiast ja niestety zostaje w Socie, chyba że mnie qcin wymieni na Marcusa Cambiego + 2rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My C_Ma zapraszamy do siebie do Cavs na bezpłatny staż - pokażemy Mu jak przejść do 2giej rundy PO :) A serio to trochę się robi kłopot. Brak jednego GMa można jeszcze ukryć, brak dwóch to już trochę problem. Zwłaszcza że i tak mamy kilku nowych userów już a tu by się szykowało kolejnych dwóch debiutantów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

@Eld każde takie oznaczenie mnie pojawia mi się, jako szansa na lajka.

Więc cieszę się, że może wpadły lajeczki, a tam tylko oznaczenie.

Nie fajna akcja.

 

Co do propozycji CM to dla mnie to ogromny zaszczyt, natomiast ja niestety zostaje w Socie, chyba że mnie qcin wymieni na Marcusa Cambiego + 2rundę.

Dostaniesz za każdego posta lajka, jak tymczasowo obejmiesz Knicks.

Negocjujemy.

Masz zaliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Dostaniesz za każdego posta lajka, jak tymczasowo obejmiesz Knicks.

Jedną z cech, które najbardziej u siebie cenię, jest to że trudno mnie przekupić czy zaszantażować, gdyż nie posiadam żadnych wartości, autorytetów poza najbliższą rodziną.

W związku z tym, na tym forum, największą wirtualną walutą (czymś co by mnie przekonało) jest przyznanie przez innych userów, że Greg Popovich jest overrated.

Ale nawet jakby to wszyscy tu userzy to zrobili pod warunkiem przejęcia NYK, to ja i tak nie tego nie zrobię. Nie wezmę tu już innego zespołu (natomiast w tej roli w Minny co jestem chętnie zostanę, dopóki też jest qcin).

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.