Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, ozzy110 napisał:

No to trzeba było o tym trąbić tak długo aż nie zostało to zmienione. Dostęp do arkusza miałeś, w radzie byłeś to nie rozumiem w czym problem

Skrócona? to chłop podpisał 5 letni rookie deal?

Jest ogromny błąd, a ty zamiast go naprawić to rzucasz się do mnie z pretensjami. Zastanów się nad sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz podpisują gracza stashowanego, Dillona Brooksa na minimalny 4-letni kontrakt korzystając z MLE.

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest ogromny błąd, a ty zamiast go naprawić to rzucasz się do mnie z pretensjami. Zastanów się nad sobą. 

No ale to co mam napisać tangiersowi "sory stary, ale Brooks w tym roku jest UFA bo MC kazał"? Albo "No Liga nakazuje ci w to lato przedłużyć Dillona". Nie naprawisz tego teraz, ale zakładam, że tangiers raczej nie zrobi manewru emesa i Brooks podpisze w to lato nową umowę.

Najłatwiej komentować i oceniać po umyciu rąk co nie @MarcusCamby? xddd

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest ogromny błąd, a ty zamiast go naprawić to rzucasz się do mnie z pretensjami. Zastanów się nad sobą. 

Jeden GM prowadzi dwa kluby i to przez Ciebie, a Ty się czepiasz o jeden rok rookie umowy gościa z 2 rundy draftu;) To jest dopiero ogromny błąd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jest ogromny błąd, a ty zamiast go naprawić to rzucasz się do mnie z pretensjami. Zastanów się nad sobą. 

Zresztą chyba znasz taką zasadę, że prawo nie działa wstecz i chyba słabo byłoby karać kogoś kto pozyskał grajka z myślą, że jak będzie brakować kasy to podejmie opcję. To tak nie działa. A mam do ciebie pretensje bo tak jak ja byłeś przez dłuższy czas członkiem rady i między innymi do ciebie należało pilnowanie takich rzeczy. Proszę cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał:

Jazz podpisują gracza stashowanego, Dillona Brooksa na minimalny 4-letni kontrakt korzystając z MLE.

No ale to co mam napisać tangiersowi "sory stary, ale Brooks w tym roku jest UFA bo MC kazał"? Albo "No Liga nakazuje ci w to lato przedłużyć Dillona". Nie naprawisz tego teraz, ale zakładam, że tangiers raczej nie zrobi manewru emesa i Brooks podpisze w to lato nową umowę.

Najłatwiej komentować i oceniać po umyciu rąk co nie @MarcusCamby? xddd

Wystarczy tangiersowi pokazać regulamin. Brooks już rok temu powinien być UFA. 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Zresztą chyba znasz taką zasadę, że prawo nie działa wstecz i chyba słabo byłoby karać kogoś kto pozyskał grajka z myślą, że jak będzie brakować kasy to podejmie opcję. To tak nie działa. A mam do ciebie pretensje bo tak jak ja byłeś przez dłuższy czas członkiem rady i między innymi do ciebie należało pilnowanie takich rzeczy. Proszę cię...

Brooks wcześniej nie miał tego koloru. To musiał ktoś później dopisać i da się to sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wystarczy tangiersowi pokazać regulamin. Brooks już rok temu powinien być UFA. 

giphy.gif

3.6 STASH - Zawodnik stashowany w RL NBA może być podpisany przez ekipę wcześniej, jednakże "liczyć" się będzie w grze (a nie w salary) jedynie na zasadzie swej gry w NBA. Zawodnika, który nie został stashowany w RL NBA (podpisał umowę i jest w ekipie NBA) GM stashować może jedynie przez rok od startu debiutanckiego sezonu gracza w NBA - później albo go podpisuje podczas następnego FA (najpóźniej wraz z końcem 3 tury) , albo musi się zrzec do niego praw. Kontrakt podpisany na takiej zasadzie obowiązuje według rookie scale (dla picków z 1szej rundy 120% skali) lub maksymalnie trzyletniej umowy między min. a max. (dla picków z 2giej rundu). Zawodnik taki jednak zostaje już po drugim roku RFA, a ewentualny późniejszy rok zostaje UFA ( fioletowy kolor w arkuszu ). W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

I chyba chciałeś napisać RFA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<irony on>

A ja się nie odzywam bo znów usłyszę, że mały miki nie ma swojego zdania.

Więc nie mam swojego zdania w tej sprawie i zdaję się na @ozzy110.

< irony off>

10 minut temu, fluber napisał:

Jeden GM prowadzi dwa kluby i to przez Ciebie, a Ty się czepiasz o jeden rok rookie umowy gościa z 2 rundy draftu;) To jest dopiero ogromny błąd:)

No to Ci się udało :D.

giphy.gif?cid=ecf05e47yeez2iyyytpc3kq551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Jeden GM prowadzi dwa kluby i to przez Ciebie, a Ty się czepiasz o jeden rok rookie umowy gościa z 2 rundy draftu;) To jest dopiero ogromny błąd:)

Patrząc, co się dzieje utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiłem. Bo zamiast podziękować za zwrócenie uwagi na ogromny błąd ktoś ma pretensje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Patrząc, co się dzieje utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiłem. Bo zamiast podziękować za zwrócenie uwagi na ogromny błąd ktoś ma pretensje. 

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na błąd, acz wg. aktualnego Radnego ( Ozzy ) wszystko jest w porządku. Dodając fakt, że prawo nie działa wstecz chyba dalsza dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Patrząc, co się dzieje utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiłem. Bo zamiast podziękować za zwrócenie uwagi na ogromny błąd ktoś ma pretensje. 

A to przepraszam. Dziękuję za zwrócenie uwagi. Naprawdę oczekujesz, że ludzie będą za wszystko dziękować? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

I porównaj sobie daty. W słabym momencie się obudziłeś bo ręka już w nocniku. A nie oszukujmy się. Wcześniej o to nie walczyłeś bo miałeś Brooksa u siebie w składzie i na tamten moment szło ci to na rękę

Jak Brooksa oddawałem nie było mowy o dodatkowym roku kontraktu. Ja w przeciwieństwie do twoich kolegów nie wykorzystywałem luk w regulaminie dla swoich korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakbyś nadal

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jak Brooksa oddawałem nie było mowy o dodatkowym roku kontraktu. Ja w przeciwieństwie do twoich kolegów nie wykorzystywałem luk w regulaminie dla swoich korzyści. 

A czyli nie widziałeś jego umowy w arkuszu? No nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jest ogromny błąd, a ty zamiast go naprawić to rzucasz się do mnie z pretensjami. Zastanów się nad sobą. 

Z moim 2rd pickiem też był ogromny błąd a Ty zamiast go naprawiać będąc w radzie lub przynajmniej wyrazić zrozumienie, to śmiałeś się ze mnie. Zastanów się nad Sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Patrząc, co się dzieje utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiłem. Bo zamiast podziękować za zwrócenie uwagi na ogromny błąd ktoś ma pretensje. 

Nom.

1. Obraź się na sklep i poinformuj, że już nigdy więcej tu nie zrobisz zakupów.

2. Przyjdź za tydzień zwrócić uwagę, że kod kreskowy na chipsach jest zamazany.

3. Dziw się, że nikt Ci nie podziękował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dyskusji. 

@MarcusCamby dziękuję bardzo za poświęcony czas oraz pomoc w organizacji tej gry. Szczerze dziękuję. 

Proszę jednak byś zauważył, że dyskusja między nami nie dotyczyła tego co było kiedyś, ale tego jak się zachowałeś w stosunku do mnie jako radny. To wszystko. Tylko tego dotyczyła moja odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Przy okazji dyskusji. 

@MarcusCamby dziękuję bardzo za poświęcony czas oraz pomoc w organizacji tej gry. Szczerze dziękuję. 

Proszę jednak byś zauważył, że dyskusja między nami nie dotyczyła tego co było kiedyś, ale tego jak się zachowałeś w stosunku do mnie jako radny. To wszystko. Tylko tego dotyczyła moja odpowiedź. 

Proszę. 

Ja uważam, że walczyłem zawsze tam gdzie widziałem nieścisłości w regulaminie, a że jestem tu niemal od początku to pamiętam różne przypadki. 

I w twoim imieniu też walczyłem, czego przykładem chociażby Micic. Nie wiem czym się różnił od dziesiątek innych stashed playerów z poprzednich lat, którzy często łatali rostery, chyba tylko tym, że był dobry i mógł być bardzo duży steal dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.