Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cvbe napisał:

Że Eldowi się jebnęło to zrozumiałe, bo strasznie jest tego dużo w tym okresie, ale że Pablo zrobił RFA z nie swojego gracza to już szacunek :D

Jak mnie oznaczono, to myślałem, że chodzi o Azubuike i zdziwiłem się, że tak wcześnie już muszę wybrać. Potem przeczytałem o Allenie, to myślałem, że czegoś w arkuszu nie mam :) Poza tym jest piątek :)

3 minuty temu, BMF napisał:

Podejmuje opcję Allena, za rok UFA. ;]

No to i tak będzie moj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

Dillon Brooks - Heat - @tangiers - Podejmuję opcję, za rok UFA Robię z niego RFA

Z tym Brooksem to chyba jakiś żart.

Przecież @MJ1 go i tak przed reformą przeciągnął o sezon dłużej niż jest to możliwe w RL NBA, a tutaj dajecie jeszcze mu dodatkowy rok?

Zobaczcie z którego Brooks jest draftu. To już byłby PIĄTY sezon pod rookie contractem i to dla 2nd roundera... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Z tym Brooksem to chyba jakiś żart.

Przecież @MJ1 go i tak przed reformą przeciągnął o sezon dłużej niż jest to możliwe w RL NBA, a tutaj dajecie jeszcze mu dodatkowy rok?

Zobaczcie z którego Brooks jest draftu. To już byłby PIĄTY sezon pod rookie contractem i to dla 2nd roundera... :)

Dziękuję za uwagę. Z pewnością to sprawdzę.

Sugerujesz więc, że Brooks powinien być UFA?

32 minuty temu, Pablo81 napisał:
  • Grayson Allen - Bulls - @Pablo81 - Robię z niego RFA

Pablo wybacz ale pomyliłem Allenów. Wyszukiwałem poprzez ctrl + F i pierwszy mi wskoczył Twój Allen. Ty naturalnie nie masz żadnego Graysona Allena, a ma go @BMF. Mea culpa.

@ignazz żebym ja Ci nie przyjebał zaraz jakieś kary za spamowanie w temacie w którym mają być TYLKO deklaracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z tym Brooksem to chyba jakiś żart.

Przecież @MJ1 go i tak przed reformą przeciągnął o sezon dłużej niż jest to możliwe w RL NBA, a tutaj dajecie jeszcze mu dodatkowy rok?

Zobaczcie z którego Brooks jest draftu. To już byłby PIĄTY sezon pod rookie contractem i to dla 2nd roundera... :)

Taką umowę podpisał przed zmianami. No jest to pokrzywdzenie gracza, ale taka umowa była wtedy możliwa. Było to jeszcze przed rygorystycznymi zasadami. Nie można zmusić GMa aby zdecydował się na RFA w tym roku. Jedynie możemy mu zaproponować, że jeśli tego nie zrobi to Dillon nawet nie spojrzy na jego ofertę. Nie pruj się bo jakbyś nadal grał i nie oddał Brooksa to byś siedział cicho xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ozzy110 napisał:

Taką umowę podpisał przed zmianami. No jest to pokrzywdzenie gracza, ale taka umowa była wtedy możliwa. Było to jeszcze przed rygorystycznymi zasadami. Nie można zmusić GMa aby zdecydował się na RFA w tym roku. Jedynie możemy mu zaproponować, że jeśli tego nie zrobi to Dillon nawet nie spojrzy na jego ofertę. Nie pruj się bo jakbyś nadal grał i nie oddał Brooksa to byś siedział cicho xd

Nie no. Ja już wprowadzając tą zmianę napisałem, że Dillon Brooks i Tony Bradley są "przetrzymani" za długo. Tak, więc on już ten czwarty rok ma lewy i nie było wcześniej mowy, że może mieć jeszcze piąty.

49 minut temu, ozzy110 napisał:

Było to jeszcze przed rygorystycznymi zasadami.

Jakimi rygorystycznymi? To są normalne zasady, a tylko kilku userów znalazło lukę, którą ja zasypałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie no. Ja już wprowadzając tą zmianę napisałem, że Dillon Brooks i Tony Bradley są "przetrzymani" za długo. Tak, więc on już ten czwarty rok ma lewy i nie było wcześniej mowy, że może mieć jeszcze piąty.

Jakimi rygorystycznymi? To są normalne zasady, a tylko kilku userów znalazło lukę, którą ja zasypałem :)

Czegoś tu nie kumam. Ty w końcu gracz w beGM, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

a jakie to ma znaczenie?

Kultura, której Ci brak mówi, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

Widzę jakąś inicjatywę ze strony MC Pelikana to wzbudza to we mnie nadzieję, że już mu przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Ja zadałem pytanie Marcusowi, Ty odpowiedziałeś pytaniem mnie.

 

no i co w tym było niekulturalnego?

abstrahując od tego, iz towje pytanie bylo bezprzedmiotowe, a moje przedmiotowe

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ozzy110 napisał:

Taką umowę podpisał przed zmianami. No jest to pokrzywdzenie gracza, ale taka umowa była wtedy możliwa. Było to jeszcze przed rygorystycznymi zasadami. Nie można zmusić GMa aby zdecydował się na RFA w tym roku. Jedynie możemy mu zaproponować, że jeśli tego nie zrobi to Dillon nawet nie spojrzy na jego ofertę. Nie pruj się bo jakbyś nadal grał i nie oddał Brooksa to byś siedział cicho xd

Halo, Derrick White tez podpisal taka sama umowe przeciez i zostala skrócona bez zadnych sentymentów do ówczesnego GMa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i co w tym było niekulturalnego?

abstrahując od tego, iz towje pytanie bylo bezprzedmiotowe, a moje przedmiotowe

Wdawanie się z Tobą w dyskusję jest dla mnie bezcelowe.

Miłego dnia.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nie no. Ja już wprowadzając tą zmianę napisałem, że Dillon Brooks i Tony Bradley są "przetrzymani" za długo. Tak, więc on już ten czwarty rok ma lewy i nie było wcześniej mowy, że może mieć jeszcze piąty.

Jakimi rygorystycznymi? To są normalne zasady, a tylko kilku userów znalazło lukę, którą ja zasypałem :)

No to trzeba było o tym trąbić tak długo aż nie zostało to zmienione. Dostęp do arkusza miałeś, w radzie byłeś to nie rozumiem w czym problem

3 godziny temu, eMeS napisał:

Halo, Derrick White tez podpisal taka sama umowe przeciez i zostala skrócona bez zadnych sentymentów do ówczesnego GMa :P

Skrócona? to chłop podpisał 5 letni rookie deal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

4 letni, a skrocono do 3 letniego

Jesteś tego pewny? A przypadkiem ktoś nie wydłużył go do 4 lat podejmując jego 4 rok i dając go UFA na lato 21?

6 minut temu, eMeS napisał:

4 letni, a skrocono do 3 letniego

 

Zrzut ekranu 2021-07-10 134913.png

Zrzut ekranu 2021-07-10 134953.png

Zrzut ekranu 2021-07-10 135102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Jesteś tego pewny? A przypadkiem ktoś nie wydłużył go do 4 lat podejmując jego 4 rok i dając go UFA na lato 21?

No ok, byl 4 letni i po 4 latach mial byc RFA, a zmieniono na 3 letni i mozliwosc podpisania na 4 rok bez zachowania praw lub RFA po 3 roku. Przy czym morze hejtu sie wylalo na mnie jak podpisalem go w 4 roku tracac prawa do niego.

Jak dla mnie taka sama sytuacja, nie wiem dlaczego ja mialem opcje 3 lat + 1 rok i UFA lub RFA, a Brooks ma 4 lata + 1 rok i UFA lub RFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, eMeS napisał:

No ok, byl 4 letni i po 4 latach mial byc RFA, a zmieniono na 3 letni i mozliwosc podpisania na 4 rok bez zachowania praw lub RFA po 3 roku. Przy czym morze hejtu sie wylalo na mnie jak podpisalem go w 4 roku tracac prawa do niego.

Jak dla mnie taka sama sytuacja, nie wiem dlaczego ja mialem opcje 3 lat + 1 rok i UFA lub RFA, a Brooks ma 4 lata + 1 rok i UFA lub RFA

Owszem White miał taką z RFA po 4 roku ale wtedy nie wszyscy wiedzieli jak podpisuje się zawodników z 2 rundy draftu, więc jego kontrakt został poprawiony tak, aby zgadzał się z CBA. Brooks i Bradley (jeśli nie poszłoby zwolnienie) załapali się na ostatnią chwilę przed poprawieniem umów dla stashy, więc mają jeszcze "fioletowe" TO na przyszły rok. "Twój" White tego nie ma bo został podpisany w sezonie 17-18 czyli rok wcześniej od Brooksa (18/19)

Zrzut ekranu 2021-07-10 141451.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.