Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Eld napisał:

Tak jak z Lylesem co nie? I jeszcze mi pick do niego dorzuciłeś abym go wziął. Ale luz. Nie pozostałem dłużny bo w drugą stronę poszedł wtedy Exum :).

Idealny przykład dealu lose-lose.

Lyles mial niezly sezon z lawki Denver swego czasu, serio myslalem ze z niego cos tam bedzie, Bacon to inna historia jednak. Ale w dealu z Toba to juz bylo dead money za dead money, nie przypominam sobie zeby bylo to inaczej reklamowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ale milej by Ci było jak by PO odrzucił, co nie? 

Nie ma na to szans. Zbyt dobry pieniądz vs jakość gracza która jest obecnie najniższa od czasu draftu a to był 12 pick. Gość ma tylko 25 lat i brak miłości u popa 

W 3 z 6 sezonach miał trójkę ponad 38%. 

Minut brak a miał per 36 19/9

2017/18 roku 

Strasznie przepadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wejdzie nowy punkt regulaminu który zmusi Was do większej kontroli nad własnymi arkuszami. 

Koniec z patrzeniem tylko na Radę, oraz z płaceniem za nie swoje błędy ( Ronnie, Ashi, MMM, Eld ). Będziecie pilnować swojego arkusza, swojego stanu posiadania inaczej kary na pewno nie będą symboliczne.

Nowy punkt wchodzi od nowego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pls,

nie wysyłacie ofert za Davisa do @Szulim, Rady czy innego pazia. na c*** go rozmieniac na przecietne prospecty i przecietne picki, ewentualnie gorsze gwiazdy o gorszym ficie wtf

z szacunku do mnie, a moze przede wszystkim do siebie skladajcie oferty, ktore maja sens

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Eld napisał:

Jutro wejdzie nowy punkt regulaminu który zmusi Was do większej kontroli nad własnymi arkuszami. 

Koniec z patrzeniem tylko na Radę, oraz z płaceniem za nie swoje błędy ( Ronnie, Ashi, MMM, Eld ). Będziecie pilnować swojego arkusza, swojego stanu posiadania inaczej kary na pewno nie będą symboliczne.

Nowy punkt wchodzi od nowego sezonu. 

a to nie było tak, ze zdjęliście możliwość edytowania w arkuszu bo był ponoć bałagan i sami mieliście tylko i wyłącznie do niego dostęp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

Panowie pls,

nie wysyłacie ofert za Davisa do @Szulim, Rady czy innego pazia. na c*** go rozmieniac na przecietne prospecty i przecietne picki, ewentualnie gorsze gwiazdy o gorszym ficie wtf

z szacunku do mnie, a moze przede wszystkim do siebie skladajcie oferty, ktore maja sens

Ty chyba chcesz mieć wroga u mnie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

a to nie było tak, ze zdjęliście możliwość edytowania w arkuszu bo był ponoć bałagan i sami mieliście tylko i wyłącznie do niego dostęp? 

Będzie zupełnie nowy arkusz. Tam nie będzie picków, kontraktów i innych takich, a tylko będziecie odznaczać fakt, że arkusz sprawdziliście sobie po wymianach.

Tzw. check lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ashigaru może ja jestem dziwny, ale wydaje mi się, że kluby NBA same też prowadzą sobie ewidencję posiadanych assetów a nie wchodzą na basketball-reference czy inną podobną stronę, żeby sprawdzić co tam mogą oddać w dealu :) Trochę jest jednak łatwiej jak każdy ogarnie jedną drużynę niż jak jedna osoba musi ogarnąć 30. Dla mnie np oddanie 2x tego samego picku powinno być karane bardzo surowo, ale macie szczęście że jestem w mniejszości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

@Ashigaru może ja jestem dziwny, ale wydaje mi się, że kluby NBA same też prowadzą sobie ewidencję posiadanych assetów a nie wchodzą na basketball-reference czy inną podobną stronę, żeby sprawdzić co tam mogą oddać w dealu :) Trochę jest jednak łatwiej jak każdy ogarnie jedną drużynę niż jak jedna osoba musi ogarnąć 30. Dla mnie np oddanie 2x tego samego picku powinno być karane bardzo surowo, ale macie szczęście że jestem w mniejszości :)

Ale czy ja napisałem że tak nie powinno być? Po prostu tak nie było. Zmiany mi się podobają, wtedy kara byłaby zasadna. Obecnie w mojej ocenie nie jest.

Jeśli w RL NBA przesłana zostanie wymiana i zostanie zatwierdzona, a więc dwukrotnie compliance zawiódł, to kto finalnie jest winny? Abstrakcja, bo to się nie zdarza. 

Ale wciąż. Ja mogę prowadzić ułomne notatki, więc opieram się na oficjalnym pliku... Jeśli tam jest błąd i na tej podstawie popełniłem błąd, a później ten sam błąd popełnił radny wprowadzając te wymianę... To gdzie jest źródło tego błędu?

Przy okazji - akceptacja wymiany przez radę raczej legalizuje błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał:

Ale czy ja napisałem że tak nie powinno być? Po prostu tak nie było. Zmiany mi się podobają, wtedy kara byłaby zasadna. Obecnie w mojej ocenie nie jest.

Jeśli w RL NBA przesłana zostanie wymiana i zostanie zatwierdzona, a więc dwukrotnie compliance zawiódł, to kto finalnie jest winny? Abstrakcja, bo to się nie zdarza. 

Ale wciąż. Ja mogę prowadzić ułomne notatki, więc opieram się na oficjalnym pliku... Jeśli tam jest błąd i na tej podstawie popełniłem błąd, a później ten sam błąd popełnił radny wprowadzając te wymianę... To gdzie jest źródło tego błędu?

Przy okazji - akceptacja wymiany przez radę raczej legalizuje błąd. 

No łatwo jest oczywiście zrzucić wszystko na Radę, że (non stop zmieniające się) kilku gości ma ogarnąć podwórka 30 osób, ale jeszcze dużo łatwiej by jednak było jakby każdy przynajmniej kontrolował, czy jego arkusz jest dobrze wprowadzony (zwłaszcza, że zawsze po okienkach transferowych jest prośba o dokładne sprawdzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

No łatwo jest oczywiście zrzucić wszystko na Radę, że (non stop zmieniające się) kilku gości ma ogarnąć podwórka 30 osób, ale jeszcze dużo łatwiej by jednak było jakby każdy przynajmniej kontrolował, czy jego arkusz jest dobrze wprowadzony (zwłaszcza, że zawsze po okienkach transferowych jest prośba o dokładne sprawdzenie)

Jeśli zasadą jest że to co jest w pliku wiąże wszystkich... To nie jest to "zrzucanie wszystkiego na Radę".

I zgadzam się, że byłoby lepiej gdyby każdy swoje ogarniał -> wysyłają propozycje wymiany do rady -> rada daje okejke lub mówi że jest błąd.

Jeśli daje okejke to jest to legalne.

Jeśli mówi o błędach to poprawia się lub zabija się wymianę. 

Ja po prostu nie czuje bym popełnił błąd... Ale przyjąłem karę. Chciałem powiedzieć swoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.