Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja bym jeszcze poczekał aż @MarcusCamby ochlonie :)

Niestety się na to nie zanosi. A wierz mi, że już wielu sposobów wielu GMów próbowało. Nawet ja, gdzie po tym jak nazwał mnie 'małym mikim bez swojego zdania' - użyłem w jego stronę słowa "proszę, zostań".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby wracaj i zamykamy farsę. 
@fluber jak przekonasz Marcusa to tak samo jak było z twoim kontraktem wskażesz cel charytatywny a ja wpłacę znane Tobie salary niejako za kontrakt MC. 
 

reszta na PM aby nie robić zamieszania. Napisz do niego po prostu. Przedstaw może cel. Ja serio chciałbym tego starego @MarcusCamby w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Niestety się na to nie zanosi. A wierz mi, że już wielu sposobów wielu GMów próbowało. Nawet ja, gdzie po tym jak nazwał mnie 'małym mikim bez swojego zdania' - użyłem w jego stronę słowa "proszę, zostań".

Czy danie jaskowi Pelicans było jednym z tych sposobów? :) ( jak odejdziesz to oddamy Pelicans tej...) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Zatem jutro o godz. 22.00 zrzekam się funkcji Radnego.

ja się nie podpiszę pod tankiem Pels.

eot

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz co January pisze? Pels nie mają innego wyjścia jak tankować w tym roku ALE TYLKO w tym roku. Prosiłem - zajrzyj w arkusz, a nie rób z siebie *****.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ale generalnie gdyby camby nie wrócił to w sumie dlaczego Rada nie chciała wspólnie poprowadzic Pelicans? 

Ta Rada, z której właśnie odeszła jedna osoba, druga odchodzi jutro o 22 (xDD), jedna jest świeżakiem (ja) a jedna dołączyła wczoraj (Longer)? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby wracaj i zamykamy farsę. 
@fluber jak przekonasz Marcusa to tak samo jak było z twoim kontraktem wskażesz cel charytatywny a ja wpłacę znane Tobie salary niejako za kontrakt MC. 
 

reszta na PM aby nie robić zamieszania. Napisz do niego po prostu. Przedstaw może cel. Ja serio chciałbym tego starego @MarcusCamby w grze. 

@MarcusCamby wybierz cel charytatywny, ignazz wyskoczy z kasy, pomożemy komuś, zakończymy drame i tyle:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Ta Rada, z której właśnie odeszła jedna osoba, druga odchodzi jutro o 22 (xDD), jedna jest świeżakiem (ja) a jedna dołączyła wczoraj (Longer)? :D

Zapomniałeś dodać Ozziego którego wiecznie nie ma, no i mnie.

@mac weź ułóż na to jakiś wzór, ale wychodzi, że będę dzielił i rządził. Naprawdę tego chcecie? Nie dość, że od wczoraj mogę rozdawać bany na lewo i prawo to jeszcze CAŁE beGM w moje łapska?

1 minutę temu, fluber napisał:

@MarcusCamby wybierz cel charytatywny, ignazz wyskoczy z kasy, pomożemy komuś, zakończymy drame i tyle:) 

A @Alonzo podwoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@MarcusCamby wybierz cel charytatywny, ignazz wyskoczy z kasy, pomożemy komuś, zakończymy drame i tyle:) 

Będzie to bardzo mądra decyzja za która warto zapłacić. @Alonzo w twoim przypadku oferuje niestety tylko 12 groszy bo jesteś dziś niepoważny. Powodu nie znam. Może ukraińskie obywatelstwo? Każdy by pęk 

1 minutę temu, Eld napisał:

Zapomniałeś dodać Ozziego którego wiecznie nie ma, no i mnie.

@mac weź ułóż na to jakiś wzór, ale wychodzi, że będę dzielił i rządził. Naprawdę tego chcecie? Nie dość, że od wczoraj mogę rozdawać bany na lewo i prawo to jeszcze CAŁE beGM w moje łapska?

A @Alonzo podwoi. 

Doskonały pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz co January pisze? Pels nie mają innego wyjścia jak tankować w tym roku ALE TYLKO w tym roku. Prosiłem - zajrzyj w arkusz, a nie rób z siebie debila.

Dziękuję zatem  w trybie natychmiastowym. 

jak nie rozumiesz, że niektórzy gardzą tankiem to nic na to nie poradzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby wiem, że to czytasz i wiem o co Ci najbardziej chodzi.

Czy potrzebujesz większego dowodu uznania i dowodu jakim szacunkiem się cieszysz jak widzisz co się dzieje po Twojej deklaracji? Czy pojawił się choć jeden negatywny głos pt. "jebać Marcusa".? NIE. Czy ludzie o Ciebie walczą. TAK. Czy była by taka drama gdyby Cię nie szanowali. NIE.

Odpocznij o Rady, ale nie od Pels. Zresztą specjalnie w nocy wstałem aby Ci to napisać, a widziałem, że odczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Dziękuję zatem  w trybie natychmiastowym. 

jak nie rozumiesz, że niektórzy gardzą tankiem to nic na to nie poradzę. 

Eld teraz:

becdeb1e330c2d6f37594a30de8eceac

1 minutę temu, mac napisał:

Mogę namówić @Qcin_69 by dołączył do rady. Przyda się tam lekka nutka kultury i obiektywizmu.

Dziękuję za inicjatywę, ale nie ma takiej potrzeby. Na short liście pozostały jeszcze dwa nazwiska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Dziękuję zatem  w trybie natychmiastowym. 

jak nie rozumiesz, że niektórzy gardzą tankiem to nic na to nie poradzę. 

Ale to się ma nijak do sytuacji pels. 

Gardzę bronią ale to nijak się ma do tego aby np policjant mógł jej używać. 

Możesz wyrazić swoje zdanie i to szanujemy. Ale Rada to nie jest jeden głos 

Jezeli rada której jesteś częścią postanowi inaczej to musisz to zdanie przyjąć z pokora a nie machać szabelka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ale to się ma nijak do sytuacji pels. 

Gardzę bronią ale to nijak się ma do tego aby np policjant mógł jej używać. 

Alonzo właśnie wyszedł z tematu rady co wiąże się z tym, że jest jak jest.

-----------------------

Najlepsze by było jak i ja bym teraz pierdolnął papierami. Cvbe ma ślub i dostał wolne od rady, Ozzy pojawia się dwa razy w miesiącu, a z Rady w 48h odeszło 2 Radnych. Chciał bym wtedy zobaczyć minę Longera który sam by na tym statku pozostał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Alonzo właśnie wyszedł z tematu rady co wiąże się z tym, że jest jak jest.

-----------------------

Najlepsze by było jak i ja bym teraz pierdolnął papierami. Cvbe ma ślub i dostał wolne od rady, Ozzy pojawia się dwa razy w miesiącu, a z Rady w 48h odeszło 2 Radnych. Chciał bym wtedy zobaczyć minę Longera który sam by na tym statku pozostał :D

Zaraz @cvbe wrzuci mema z kapitana Philipsa z Longerem;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

a nie rób z siebie debila.

@Alonzo sytuacja jest gorąca, jestem w jej centrum i mi się wymsknęło.

Przepraszam Cię. To było bardzo nie na miejscu. 

I robię to publicznie ale jak widzisz nerwy udzielają się nie tylko mnie.

3 minuty temu, cvbe napisał:

5fdhhf.jpg

Miał wrzucić scenę z filmu, a nie Siakama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.