Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Alonzo napisał:

Prześpijcie się z tym i jutro dacie znać.

Pels nie tankują - wyraziłem się jasno  i jak macie moje zdanie w d.. to trudno.. Wasza sprawa. 

ja sobie nie dam z gęby zrobić cholewy

W tym roku Camby nie tankował i był w top10 wiec za rok może być u niego podobnie i w kolejnym sezonie. Tym bardziej ze ekipy tankującego będą miały więcej siana do wydania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Ale o czym tu w ogóle dyskutować? Jak w NBA GM odchodzi to kolejny ma obowiązek podtrzymywać jego koncepcję? Czy wyjebane i robimy co uważamy na najlepsze? Jeśli @MarcusCamby chce wrócić do Pels to jestem na 100% pewien, że 29/29 innych graczy przyjmie go z otwartymi rękami. Jeśli nie to trzeba robić to co najlepsze dla organizacji a nie całować ziemię po której stąpał Marcus.

No ale to nie jest kolejny gm tylko gm prowadzący inny zespół który zamierza osłabić swoją bezpośrednia konkurencję w konferencji żeby z 34-letnim currym, 38- letnim lebronem, 33-letnim butlerem i 12 minimalnymi kontraktami załapać się do po. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

1. W takiej sytuacji to nawet o tank łatwiej. Zarząd komisaryczy.

2. Szukanie gm. 

Ad. 1:  Czy Rada działa aż tak beznadziejnie, że chcecie powołać zarząd komisaryczny? Jeśli tak to ją rozwiążcie, albo wymieńcie nas wszystkich.

Ad. 2: Szukałeś kiedyś nowego GM? Nie. Znaleźć to trzeba się ostro naczarować. Wpakować go na stołek GM tuż przed FA, offseason i okienkami transferowymi czyli najtrudniejszym okresem w beGM to była by wielka ogromna mina.

3 minuty temu, mac napisał:

Mam pomysł, pozwólmy Januaremu tankować w Pels, ale bez dealu Ingram - Curry w LAL.

Takie rozwiązanie jest myślę najbardziej sprawiedliwe i sensowne.

Dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale to nie jest kolejny gm tylko gm prowadzący inny zespół który zamierza osłabić swoją bezpośrednia konkurencję w konferencji żeby z 34-letnim currym, 38- letnim lebronem, 33-letnim butlerem i 12 minimalnymi kontraktami załapać się do po. 

Rozumiem, że to jest kolejny trolling, ale i tak się odniosę bo może nie wszyscy zrozumieją :P Dlatego właśnie Janek ma przy boku Tangiersa i Bravehearta a wszystkie deale muszą przejść przez Radę - ciężko o lepszą kontrolę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Rozumiem, że to jest kolejny trolling, ale i tak się odniosę bo może nie wszyscy zrozumieją :P Dlatego właśnie Janek ma przy boku Tangiersa i Bravehearta a wszystkie deale muszą przejść przez Radę - ciężko o lepszą kontrolę ;)

To tylko zapytam. Czy Alonzo ma prawo jednoosobowego veta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ale to nie jest kolejny gm tylko gm prowadzący inny zespół który zamierza osłabić swoją bezpośrednia konkurencję w konferencji żeby z 34-letnim currym, 38- letnim lebronem, 33-letnim butlerem i 12 minimalnymi kontraktami załapać się do po. 

A jaką konkurencją dla Lakers są Pelicans z Wallem na stanie? Bo dla mnie żadną.

Poza tym napisaliśmy jasno. Jeśli coś będzie nie halo = weto. January podejmuje decyzje, ale my trzymamy rękę na pulsie. 

Wyluzujcie do k**** nędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Rozumiem, że to jest kolejny trolling, ale i tak się odniosę bo może nie wszyscy zrozumieją :P Dlatego właśnie Janek ma przy boku Tangiersa i Bravehearta a wszystkie deale muszą przejść przez Radę - ciężko o lepszą kontrolę ;)

Trochę tak ale załóżmy na potrzeby dyskusji że ja mam np pick Lakers 22 w 1 rundzie i potrzebuje zrzucić hajs a nowy bgm Pelicans który jest też gm-em Lakers oferuje przejęcie kasy za dopłatą i ja mam teraz zaoferować pick Lakers gmowi Lakers który prowadzi Pelicans? :) który ma wycenić jego wartość zapominając o swoich planach jako gm Lakers? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ad. 1:  Czy Rada działa aż tak beznadziejnie, że chcecie powołać zarząd komisaryczny? Jeśli tak to ją rozwiążcie, albo wymieńcie nas wszystkich.

Ad. 2: Szukałeś kiedyś nowego GM? Nie. Znaleźć to trzeba się ostro naczarować. Wpakować go na stołek GM tuż przed FA, offseason i okienkami transferowymi czyli najtrudniejszym okresem w beGM to była by wielka ogromna mina.

Dobre :D

Eld ty widzę już od dłuższego czasu nie rozumiesz nie tylko świata liczb ale i słowa pisanego. 
przecież taki zarząd klubu to taki odpowiednik zarządu komisarycznego właśnie. 
w sezonie gdzie „zawodnicy Pels nie wiedza co się w klubie dzieje” można przemycić w opisie zespołu celem lepszej szansy obrony picka i nijak się to ma do szukania nowego gm. Jezeli są szopki w klubie a takie mamy w pels to taka argumentacja jest wręcz na miejscu. Idzie to na konto starego gm który odszedł bez zastępcy. Sytuacja jest teraz zła. Ergo może jednak gorsze wyniki będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Trochę tak ale załóżmy na potrzeby dyskusji że ja mam np pick Lakers 22 w 1 rundzie i potrzebuje zrzucić hajs a nowy bgm Pelicans który jest też gm-em Lakers oferuje przejęcie kasy za dopłatą i ja mam teraz zaoferować pick Lakers gmowi Lakers który prowadzi Pelicans? :) który ma wycenić jego wartość zapominając o swoich planach jako gm Lakers? :)

Słucham - jakie proponujesz inne rozwiązanie skoro Januarowate Ci się nie podoba.

Konkrety, nie zakładanie miliona scenariuszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Eld ty widzę już od dłuższego czasu nie rozumiesz nie tylko świata liczb ale i słowa pisanego. 
 

Liczenie liczb zawsze przypada jakoś na wieczór po ciężkim dniu, więc niech Ci będzie. Nie umiem liczyć.

Równie też nie umiem czytać postów. Twoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Trochę tak ale załóżmy na potrzeby dyskusji że ja mam np pick Lakers 22 w 1 rundzie i potrzebuje zrzucić hajs a nowy bgm Pelicans który jest też gm-em Lakers oferuje przejęcie kasy za dopłatą i ja mam teraz zaoferować pick Lakers gmowi Lakers który prowadzi Pelicans? :) który ma wycenić jego wartość zapominając o swoich planach jako gm Lakers? :)

Ja rozumiem, że to nie jest idealne rozwiązanie - oczywistym jest, że nie da się uniknąć takiego rozumowania, ale jakie jest lepsze rozwiązanie na ten moment? Pels potrzebują GMa, aktualny zostawił ich tuż przed najgorętszym okresem w roku. Znalezienie kogoś w 2 tygodnie i wprowadzenie go w 100% w świat beGM, tak żeby ogarnął offseason? Nierealne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Słucham - jakie proponujesz inne rozwiązanie skoro Januarowate Ci się nie podoba.

Konkrety, nie zakładanie miliona scenariuszy. 

No ale generalnie gdyby camby nie wrócił to w sumie dlaczego Rada nie chciała wspólnie poprowadzic Pelicans? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.