Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak Pels idą w tank to ja w trybie natychmiastowym odchodzę z Rady - i to nie podlega żadnym dyskusją.

Dlaczego.  Obronić top 10 protected jest dosyć łatwo a warto gdzie w top 10 draftu 22 jest 7 rewelacyjnych podkoszowych. To będzie dojebany draft i ta decyzja pels jest jedyna słuszna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Jak Pels idą w tank to ja w trybie natychmiastowym odchodzę z Rady - i to nie podlega żadnym dyskusją.

 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Dlaczego.  Obronić top 10 protected jest dosyć łatwo a warto gdzie w top 10 draftu 22 jest 7 rewelacyjnych podkoszowych. To będzie dojebany draft i ta decyzja pels jest jedyna słuszna 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

No to jest próba osłabienia bezpośredniego rywala z zachodu. Ewidentny konflikt interesów. 

Po pierwsze to poprosiłem o unikanie zbędnej dyskusji w Media Rooom.

6 minut temu, Alonzo napisał:

Jak Pels idą w tank to ja w trybie natychmiastowym odchodzę z Rady - i to nie podlega żadnym dyskusją.

Następny...

Sprawdź picki Pels a później rzucaj szantażami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@Alonzo spojrz na skład pels

o co tu walczyć?

Marcus nie tankuje - a więc Pels również nie. 

Ignazz - jak dla mnie tu nawet nie ma o czym dyskutować - albo jestem Radnym i mówię nie i c***, albo klakierem od podnoszenia ręki i świecenia za innych oczami. 

Pels powinni być pod zarządem Rady i Januarego, a nie tylko Januaraego. Od czego jest Rada w takiej sytuacji? 

Sorki Panowie - ale ja nawet nie zamierzam o tym dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

Ja tam się mogę zgodzić żeby Jasiek prowadził pels o ile bagley będzie nietykalny.

Z szacunku do Marcusa Cambiego, Minnesota obiecuje nie być nigdy zainteresowana pozyskaniem w jakikolwiek sposób Bagleyem.

#respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ostatnie posty jakie przeniosłem z Media Room.

Kolejne będę usuwał. 

2 minuty temu, Eld napisał:

To są ostatnie posty jakie przeniosłem z Media Room.

Kolejne będę usuwał. 

@ignazz właśnie wywaliłem jeden Twój post. Prosiłem już dwa razy, za trzecim razem ostrzegłem, a Ty dalej tam piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

 

Następny...

Sprawdź picki Pels a później rzucaj szantażami. 

Prześpijcie się z tym i jutro dacie znać.

Pels nie tankują - wyraziłem się jasno  i jak macie moje zdanie w d.. to trudno.. Wasza sprawa. 

ja sobie nie dam z gęby zrobić cholewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Prześpijcie się z tym i jutro dacie znać.

Pels nie tankują - wyraziłem się jasno  i jak macie moje zdanie w d.. to trudno.. Wasza sprawa. 

ja sobie nie dam z gęby zrobić cholewy

Przespać to powinieneś się Ty i zastanowić i pogadać wcześniej z Januarym jaki ma plan, a później dopiero rzucać deklaracje.

I nie rusza mnie Twój szantaż. Każdemu zawsze na takie coś odpowiadam w jeden sposób - zrobisz jak uważasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym tu w ogóle dyskutować? Jak w NBA GM odchodzi to kolejny ma obowiązek podtrzymywać jego koncepcję? Czy wyjebane i robimy co uważamy na najlepsze? Jeśli @MarcusCamby chce wrócić do Pels to jestem na 100% pewien, że 29/29 innych graczy przyjmie go z otwartymi rękami. Jeśli nie to trzeba robić to co najlepsze dla organizacji a nie całować ziemię po której stąpał Marcus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.