Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mój pożegnalny post został usunięty, a mi się nie chce ponownie rozwodzić nad tematem. Szkoda, bo napisałem kilka słów od serca :)

Ale patrząc, że zostałem pożegnany z radą bez żalu, a przeglądając ostatnią stronę tego tematu, nawet z radością nie spodziewam się usłyszeć już nic dobrego po tylu latach wspólnej zabawy.

Żegnam. Nowy GM Pels podobno tymczasowo @january

O co chodzi? Czy ta ostatnia kłótnia to powód tej decyzji? Szkoda... 

7 minut temu, january napisał:

Jak zaakceptowana zostanie moja kandydatura jako tymczasowego GMa Pels to napiszę co i jak w temacie trading Block i zacznę negocjować wymiany ze strony Pelicans.

Żebyś się czasem nie rozpędził z wymianą synów Marcusa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January masz moją akceptację ale wiedz, że cała Rada będzie Ci patrzyć na rączki. Po to też ściągnąłem do niej Longera. 

A no i zastrzegamy sobie prawo veta jak coś podejrzanego zobaczymy, ale jakoś dziwwnie jestem pewien, że tu takiej konieczności nie będzie.

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

aha, czyli January który miał problem z tym, ze pomagałem Wariatowi, teraz będzie sobie prowadził drugi team i to już jest spoko xd 

no cóż

Nie da się porównać obu sytuacji więc xD jest tu zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie szukałbym analogii pomiędzy obecną sytuacją Pels a Jazz za Wariata.

Sprawa jest prosta:

Camby = Qcin

January = Mac.

Wydaje się mocno prawdopodobne, że zobaczymy jeszcze Cambiego w Smoothie King Center.

no nie ma analogii, Jazz mieli GMa, któremu miałem pomagać w ocenie value i wprowadzić do gry, a January sobie będzie prowadził 2 zespoły bo jak przyznał nudne lato przed nim :( 

No ale wg niego to co on robi jest ok, a to co ja robiłem BO MNIE POPROSZONO, było śliskie lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

A no i zastrzegamy sobie prawo veta jak coś podejrzanego zobaczymy, ale jakoś dziwwnie jestem pewien, że tu takiej konieczności nie będzie.

No to proponuję pierwsze veto na Ingram Curry :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

No to proponuję pierwsze veto na Ingram Curry :o

To deal Lakers-GSW. G nam wszystkim do niego.

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

no nie da się, bo mnie o pomoc Wariatowi poprosił Camby, a January sam sobie zadecydował ze zastapi Cambyego :) 

 

A kto powiedział, że sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

 

A kto powiedział, że sam?

 

8 godzin temu, january napisał:

Myślę, że nikomu raczej nie powinno przeszkadzać, że podejmę się w takiej sytuacji tymczasowego zarządzania ekipą z Nowego Orleanu.

 

 

nom.

W ogóle co za niespodzianka, se wcześniej zawsze w takiej sytuacji to Rada przejmowała na chwile kontrole nad zespołem, ale jak Januaremu się nudzi to nie ma Rady, tylko on sam będzie sobie prowadził dwa zespoły :) 

Przecież to jest gruby wałek, co teraz robicie ;) 5 jest was w Radzie a doprowadzajcie do bezsensownego precedensu bo biedny Jaś się nudzi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Nie karm trolli, przecież oni sobie tylko piszą żeby powkurwiać Ciebie i Janka xD

troll to wchodzi w pierwsze godziny do serii, żeby napisać, że głosuje 4-0 dla jednej ze stron.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

troll to wchodzi w pierwsze godziny do serii, żeby napisać, że głosuje 4-0 dla jednej ze stron.

 

Faktycznie, niepotrzebnie się dałem wciągnąć w Wasze jęczenie :( Jako rekompensata za straty moralne, dostaniecie jednak 1W ode mnie w tej serii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Faktycznie, niepotrzebnie się dałem wciągnąć w Wasze jęczenie :( Jako rekompensata za straty moralne, dostaniecie jednak 1W ode mnie w tej serii :)

ostatni który nam darował 1W skończył bez ani jednego głosu na siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Faktycznie, niepotrzebnie się dałem wciągnąć w Wasze jęczenie :( Jako rekompensata za straty moralne, dostaniecie jednak 1W ode mnie w tej serii :)

my sobie piszemy posty, a Ty się wywyższasz nazywając je jęczeniem.

Nie fajna akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

 Z kolei przed Pelicans rok koniecznego tanku, więc cele i ruchy na rynku diametralnie odmienne.

@MarcusCamby

Moim zdaniem ten fragment absolutnie Cię dyskwalifikuje jako tymczasowego GM NOP. 

Pels nigdy nie tankowali i nigdy by się do tanku nie posunęli. Dla ich graczy, przyzwyczajonych do walki o wygraną w każdym meczu, tak nagła zmiana filozofii byłaby szokiem i do niczego dobrego by nie doprowadziła. Również @MarcusCamby, jako wielki przeciwnik tanku, nie wróciłby do drużyny zhańbionej tak niecnym procederem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.