Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

Ty chyba faktycznie nie bardzo rozumiesz, co piszesz 🙃

chyba Ty xd

nie pierwszy raz zreszta. 

Alonzo, serio, zachowujesz się jak 15latek obrażony ze dziewczyna w której się kochał zwaliła gruchę jego kumplowi na jego urodzinach. 

Pieprzysz takie kocopoly ze nawet się na to nie chce odpowiadać, szukasz jakiś kłopotów z dupy i tworzysz alternatywna historie. 

KAT w rl NbA c***owy w Po, ale u nas zajebisty bo bardzo doświadczony! 

George niewidziany w takiej formie od czasów Pacers, tez dla Ciebie zle bo za dobry! 

Booker z Aytonem robią przewozke po Lebronie tez niedobrze! 

Booker,George,Tatum maja mecze na 40-50 punktów- niedobrze! brakuje DFSa, c*** ze maja tez mecze w których oddają po 10 rzutow, przecież zabraknie im piłki! 

rl Nets grając pełnym składem rozwalają wszystkich jak leci, niedobrze, braknie im piłki to się nie dodaje! Tak nie można, każdy zespół potrzebuje DFSa! 

Ty wychodzisz i grach Birchami i Grantami Williamsami- no zaaaajebisci, cudowne fitu, wspaniali gracze, Sota gra Brunsonem czy Deightem Howardem i już wielki bulwers, bo Orlando ma glebie składu! 

Przeciez Alonzo jakbyś Ty miał takiego Tate, to byś walił gruchę tu na forum dzień w dzień (btw, gratulujemy JS Tate za wybór do 1 piątki debiutantów) a w Socie w PO on będzie biegał po boisku po 6 minut :) 

No sorry Alonzo, ale Twoje zaczepki nie są już śmieszne, tylko żenujące, bo się niestety ośmieszasz, 

Teraz piszesz o jakiś silikonowych cyckach i w ogole, cóż, pisz co chcesz, dla mnie eot, proszę nie oznaczaj mnie, bo po prostu obrzydzisz mi swoją osobę takimi gownopostami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 wiesz ze mam was easy top ale wiem o co chodzi @Alonzo

stworzyłeś statystycznie monstrum i overkilla

gm Orlando chodzi o to ze oni w realu porozjechali się do 4 świetnych klubów i tam pełniąc ustalone role w 75% wypalili i grają optymalnie a co ważne dalej w PO. 
 

to na tle odpadających LBJ i innych Doncicow robi Wam przewagę efektu wyniku danej serii

nikt nie kwestionuje tych graczy rozjechanych po świecie nba 

wątpliwym może być po prostu zestawienie ich wzajemnie gdzie zżerają sobie własna swobodna grę. I tu inni głosujący musza rozstrzygnąć czy to kupią 

bardzo pomocne są okoliczności u innych:

kontuzje i to sporo 

brak zgrania także bo sporo ekip tez musiała po twoich ruchach zrobić ruchy i tym samym utracić mityczne zgranie 

z mojej strony rozumiem kwestie podnoszone przez Alonzo ale moim skromnym zdaniem różnica jest zbyt duża aby ekipy bardziej stabilne ale i słabsze a czasem z kontuzjami tu podskoczyły. 
 

z perspektywy historyczności trafił się historycznie mocny ( trafiony jeżeli chodzi o grę w realu bez oceny fitu) zespół. 
mnie nie zdziwi jak już nigdy 3 elementy : talent plus kontuzje innych a tu zdrowie plus sukcesy w rl nba NIE WYSTĄPIĄ ŁĄCZNIE 

u nas w grze możemy tego nie doświadczyć prdZez 20 następnych lat.  
 

i to nie jest tylko fart tylko rzetelna robota obu GM. 
z mojej strony gratuluje. 

To nie roto ale przecież to menager koszykarski gdzie jesteś menago czyli m in kupujesz sprzedajesz 

@Alonzo spojrz na to z drugiej strony!

my układamy swoje zespoły i naturalne ze robimy częściej lub rzadziej korekty w składach. Jeżeli taka masa talentu nie ma szans wygrać to jak ma GM zbudować zespół? Promować stagnacje i brak ruchów? Promować LBJj i dawać mu zawsze wygrać a gdy mimo wszystko złapie uraz to dalej ma wygrać? Lub dawać wygrać każdorazowo mvp czy ekipie 8 równych graczy jak ... pistons 2004 ze stabilizacja minimum trzyletnia? 
 

jaki jest klucz? 

A ze jesteśmy internetowymi graczami to nasza gra jest inna. Nie znamy rodzin graczy, nie budujemy relacji przy piwku, nie jesteśmy zakładnikami właściciela. Czyli od reala raczej się różnimy tym ze możemy handlować bez 90% konsekwencji takiego prawdziwego GM. A gra i parkiet zawsze się jakoś ułoży. U nas łatwiej o handel bo nie mamy tych ograniczeń kontaktów osobistych. Sportowo może się to bronic. Bo przecież może być tak ze w rl ktoś nie zrobił wymiany bo nie mógł a nie ze nie chciał. Taki pat Mills bierze popa co rok za zakładnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo xDD

Nie wiem jak to skomentować w ogóle ale czekam na final Orlando vs Minnesota i na Khema Bircha w s5 dla kontrastu z zgraniem w Minnesocie xD

Btw Minnesota grała w tym składzie cały sezon praktycznie, wszyscy byli zdrowi, mieli ponad 50 meczy żeby się zgrać l, mysle ze będą mieli w c*** lepsze zgranie niż taki Brooklyn w realu. Myśle też że talentu również mają mniej więcej tyle samo co Brooklyn, nazwiska które same się bronią swoją grą w PO, więc dla nich to powinny być dobre play offs. 
 

Ale... Jestem ciekaw rotacji na PG bez Conleya szczerze mówiąc :) @mac

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

 

Ale... Jestem ciekaw rotacji na PG bez Conleya szczerze mówiąc :) @mac

Brunson/Melton powinni sobie spokojnie poradzić zważywszy na to, ze w pozostałych 4 matchupach Sota ma zdecydowanie lepszych graczy :) 

Nie no nie ma się co oszukiwać, każdy głos na Lakers będzie przejawem skrajnego hipsterstwa i o ile rozumiem czemu robi to Karpik, licząc ze LBS nie napisze opisu i uda mu się przepchnąć Dallas do Finału Konferencji gdzie tez byłby faworytem z Lakers, o ile rozumiem czemu robi to Alonzo bo głosy na Knicks w serii z Magic potraktował osobiście, to po co ktokolwiek inny miałby to robić, nie mam pojęcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie no nie ma się co oszukiwać, każdy głos na Lakers będzie przejawem skrajnego hipsterstwa i o ile rozumiem czemu robi to Karpik, licząc ze LBS nie napisze opisu i uda mu się przepchnąć Dallas do Finału Konferencji gdzie tez byłby faworytem z Lakers, o ile rozumiem czemu robi to Alonzo bo głosy na Knicks w serii z Magic potraktował osobiście, to po co ktokolwiek inny miałby to robić, nie mam pojęcia :)

Ja wyrażam swoje zdanie, dla mnie Sota jest faworytem z Lakers, bo oni mają w tych PO problem trafić do kosza, ale przez brak Conleya trzeba się tu postarać i mam nadzieję, że to zrobicie. 

I nie, nie będę na pewno głosował z myślą na kogo wolę ewentualnie trafić, bo takie myślenie zabija tę grę.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja wyrażam swoje zdanie, dla mnie Sota jest faworytem z Lakers, bo oni mają w tych PO problem trafić do kosza, ale przez brak Conleya trzeba się tu postarać i mam nadzieję, że to zrobicie. 

I nie, nie będę na pewno głosował z myślą na kogo wolę ewentualnie trafić, bo takie myślenie zabija tę grę.

no przecież masz już co napisze January w telegraficznym skrocie, 1 runda PO to był wypadek przy pracy i wszyscy byli zardzewiali, napisze tez ze Batum jest najlepszym (albo 2 najlepszym graczem Clippers), Capela top20 ligi, Claxton elitarnym obrońca, Ingram superstarem itd. 

O, już zdążył napisać o 4:0, tego akurat się nie spodziewałem, liczyłem na chociaż 1W darowany przez Januarego:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

no przecież masz już co napisze January w telegraficznym skrocie, 1 runda PO to był wypadek przy pracy i wszyscy byli zardzewiali, napisze tez ze Batum jest najlepszym (albo 2 najlepszym graczem Clippers), Capela top20 ligi, Claxton elitarnym obrońca, Ingram superstarem itd. 

O, już zdążył napisać o 4:0, tego akurat się nie spodziewałem, liczyłem na chociaż 1W darowany przez Januarego:) 

No ja to wszystko wiem, ale chciałbym się dowiedzieć co tam słychać u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

I nie, nie będę na pewno głosował z myślą na kogo wolę ewentualnie trafić, bo takie myślenie zabija tę grę.

Wczoraj układając w paintcie drzewko PO zdałem sobie sprawę, że Ty masz ogromne szanse na WCF. Trafiłeś akurat na takiego rywala, który "zasypie" Cię argumentami. W sumie to zdziwię jak temat będzie miał więcej niż dwie strony.

Ja mając w pełni zdrowego SGA, mogłem mocno pocisnąć, wykorzystując większą głębię i przy "aktywności" przeciwnika mógł bym być tym przepowiadanym czarnym koniem. Ale c***. Założyłem na początku sezonu wyprostowanie finansów i awans do playoffs i plan w 100% zrealizowany. Ja tam zadowolony jestem.

Ale tym czasem Ty się czaisz na ten tytuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Wczoraj układając w paintcie drzewko PO zdałem sobie sprawę, że Ty masz ogromne szanse na WCF. Trafiłeś akurat na takiego rywala, który "zasypie" Cię argumentami. W sumie to zdziwię jak temat będzie miał więcej niż dwie strony.

Ja mając w pełni zdrowego SGA, mogłem mocno pocisnąć, wykorzystując większą głębię i przy "aktywności" przeciwnika mógł bym być tym przepowiadanym czarnym koniem. Ale c***. Założyłem na początku sezonu wyprostowanie finansów i awans do playoffs i plan w 100% zrealizowany. Ja tam zadowolony jestem.

Ale tym czasem Ty się czaisz na ten tytuł. 

c*** ale ten Young jest dobry. Fuks w loterii z Zionem to jedno ale karpik ma drugiego najlepszego gracza tamtego draftu u siebie i chyba sporo kasy na wzmocnienia. Szczerze? To nie wiem kto ale on jest dwóch kozackich graczy od tytułu za rok. Ten sezon zbyt wcześnie ale za rok o matko…i tak przy krótkim kontrakcie Davis mógłby być tutaj opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

(...) o ile rozumiem czemu robi to Alonzo bo głosy na Knicks w serii z Magic potraktował osobiście, to po co ktokolwiek inny miałby to robić, nie mam pojęcia :) 

Przecież cały sezon piszę, że nie macie zgrania, taktyki itp i nie jesteście wg mnie contenderem, a Ty cały czas dorabiasz swoje teorie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież cały sezon piszę, że nie macie zgrania, taktyki itp i nie jesteście wg mnie contenderem, a Ty cały czas dorabiasz swoje teorie :) 

Czy Tobie zdarza się dorabiać ideologię ?

Co do taktyki, to akurat gra w roto jest całkiem dobrym wyznacznikiem jak kto ją i jak sam zauważyłeś, Minny tu jest całkiem dobra.

Najsmutniejsze, że przeczytałem Twój opis i tam nie widzę żadnej istotnej informacji o jakieś taktyce, roli tylko ciąg tekstu wywyższający w absurdalny sposób indywidualnie swoich graczy i samego siebie ( aka kulturę jedynie słusznej organizacji ). Więc oczekujesz od innych czegoś, czego sam nie robisz. Standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Czy Tobie zdarza się dorabiać ideologię ?

Co do taktyki, to akurat gra w roto jest całkiem dobrym wyznacznikiem jak kto ją i jak sam zauważyłeś, Minny tu jest całkiem dobra.

Najsmutniejsze, że przeczytałem Twój opis i tam nie widzę żadnej istotnej informacji o jakieś taktyce, roli tylko ciąg tekstu wywyższający w absurdalny sposób indywidualnie swoich graczy i samego siebie ( aka kulturę jedynie słusznej organizacji ). Więc oczekujesz od innych czegoś, czego sam nie robisz. Standard.

Może dlatego, że ja nie musze zmieniać taktyki co trymestr jak Sota? 🤔

Zastanówmy się.. 

Ilu graczy zostało z rl Suns z poprzedniego sezonu? 8 - Booker, Ayton, Bridges, Cam Johnson, Payne, Carter, Kaminsky, Saric; odeszli - Oubre, Rubio, Baynes z istotnych, a doszli - Paul, Crowder, Craig/Galloway

Ilu zostało w Waszej Socie? 3 -Tatum, Booker i Miye Oni;

Ilu graczy zostało w rl Clippers? - 9 - Leonard, George, Morris, Beverley, Reggie Jackson, Mann, Zubac, Kennard Patterson; Istotni gracze, którzy odeszli - Harrell, Lou Williams, Shamet, JM Green, Harkless, istotni gracze, którzy przyszli - Ibaka (kontuzja), Batum, Rondo, Cousins;

Widzisz różnice RotoMistrzu? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Może dlatego, że ja nie musze zmieniać taktyki co trymestr jak Sota? 🤔

Zastanówmy się.. 

Ilu graczy zostało z rl Suns z poprzedniego sezonu? 8 - Booker, Ayton, Bridges, Cam Johnson, Payne, Carter, Kaminsky, Saric; odeszli - Oubre, Rubio, Baynes z istotnych, a doszli - Paul, Crowder, Craig/Galloway

Ilu zostało w Waszej Socie? 3 -Tatum, Booker i Miye Oni;

Ilu graczy zostało w rl Clippers? - 9 - Leonard, George, Morris, Beverley, Reggie Jackson, Mann, Zubac, Kennard Patterson; Istotni gracze, którzy odeszli - Harrell, Lou Williams, Shamet, JM Green, Harkless, istotni gracze, którzy przyszli - Ibaka (kontuzja), Batum, Rondo, Cousins;

Widzisz różnice RotoMistrzu? 

 

 

możemy poznać Taoja taktykę zatem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczni Hawks to jest dobry przykład na to jakim problemem może być w regularze budowanie kompletnie nowego zespołu (14-20 na starcie sezonu), a zarazem przykładem na to jak absolutnie nie ma to znaczenia, gdy już gra jakiegoś zespołu zaskoczy, bo oni mają 6/7 nowych graczy w rotacji (Capelę, Bogdanovicia, Gallinariego, Lou, Hilla, Okongwu i Snella), a są o jeden mecz od ECF i nikt nie mówi już o tym, że w sumie to jest nowy team, który rok temu zrobił 20-47. 

Wprawdzie Alonzo napisze, że ten przykład też się nie liczy, bo coś tam, ale generalnie podobnie było w przypadku Heat, tegorocznych Nets czy innych Thunder, bo dawka 70-80 meczów regulara to cholernie dużo na zgranie, a Wolves byli w tym sezonie zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.