Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, shevcu napisał:

Obrzucania się błotem ;) nie wierzę że nie odpowiecie na posty typu jak Capela zjada Aytona czy Batum jest game changerem po stronie Lakers ;) 

raczej nie opowiemy, chyba ze się upije 💁

małe tbh, seria Sota-Lakers w 1 obrazku to będzie cis takiego, 

Ayton to Stanowski 

Capela to Kapela 

CC42A065-DA38-4997-B2E8-89FBCFA53E05.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevcu napisał:

Obrzucania się błotem ;) nie wierzę że nie odpowiecie na posty typu jak Capela zjada Aytona czy Batum jest game changerem po stronie Lakers ;) 

Chyba tylko głupiec by to kwestionował. 

Przy całym szacunku do rozwoju Aytona, ale Capela gra najlepszy sezon w karierze i jest po Youngu drugim najlepszym graczem rewelacyjnych Hawks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzisz chyba PO Aytona tez…wiem ze nie lubisz młodych ale on naprawdę gra kozacko.

Dla mnie to wszystko rozbija się o Conleya jak zostanie zastąpiony bo go po prostu nie ma w tej serii najprawdopodobniej choć z drugiej strony Butler tez grał tak jakby go nie było wiec tutaj jest -1 po kluczowym graczu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***owy ten Paul George

@ely3 czekam na kolejna fachowa anal izę, masz świetny czas by sobie poużywać. LAC bez Leonarda nie istnieją, biedny Leo najgorszy support w historii, bez niego pewnie do PO by nie weszli, a z Jazz to po -30 do przerwy. 

Możesz tez zaktualizować swoje statystyki bilansu Jazz z i bez Conleya

54 minuty temu, shevcu napisał:

Ale widzisz chyba PO Aytona tez…wiem ze nie lubisz młodych ale on naprawdę gra kozacko.

Dla mnie to wszystko rozbija się o Conleya jak zostanie zastąpiony bo go po prostu nie ma w tej serii najprawdopodobniej choć z drugiej strony Butler tez grał tak jakby go nie było wiec tutaj jest -1 po kluczowym graczu

 

Daj spokój, CambyGOAT musi mieć swój świat, swoją piaskownice i swoje klocki, trzeba iść wiecznie pod prąd i przekonywać ze białe jest czarne, kozaccy Hawks, a o Suns którzy odprawili najpierw Lakers a potem 4:0 z Nuggets ani słowa :) 

Mogę się z kolei zgodzić ze Capela jest obecnie najlepszym graczem beGM Lakers, ale to już pytanie do gremium, czy zespół w którym Clint Capela jest najlepszym graczem jest contenderem, czy kontenerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie było równocześnie w beGM trzech wydarzeń w tym samym czasie 

przewaga talentu

świetna gra w tych PO wybiórczo akurat graczy jednego zespołu 

katastrofa innych zarówno w kontuzjach jak i słabszej grze 

to się nie zdarzyło wcześniej 

tu jest potężny overkill 

Tu tytuł byłby możliwy przy jednym z tych punktów a wystąpiły wszystkie trzy na raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

Taki mecz, a nadal w wywiadzie przyznaje, że nie mieli swojego najlepszego gracza ( czyli nie ma problemu z niebyciem jakąś magiczną 1opcją ).

Ultimate pro team player.

 

Warto pamiętać, że 22pkt. miał w 1 połowie, a w drugiej może ze dwa rzuty z gry trafił - reszta to osobiste, co oczywiście nie zmienia faktu, ze bardzo dobry mecz zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.