Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, karpik napisał:

Tatum wykazał niesamowitą lojalność wobec Minnesoty. Potrafił poświęcić dla zespołu swoje pieniądze, bo mógł przecież grać w tym sezonie jako guard i wtedy by się dostał do All-NBA. Piękny, rzadki gest, nie wiem tylko czy ta organizacja na niego zasługuje.

Minnesota.

Wiecej niż Klub. 

Rodzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

ach te kłopoty bogactwa :D 

Minnesota w tym roku wyglada jak Ignazz który wpada na wiejska potańcówkę w remizie w Pcimiu Dolnym. 

jak dobrze patrzę, to przez to ze się nie załapali jesteśmy koło 5 mln do przodu co rok? 

Możesz mieć problem w takim razie z dowiezieniem misia. 
Kiedys wjechałem do klubu Lucky2000 w Ostródzie z kumplem i ten kłopot bogactwa szybko mógł się zamienić w kłopot ale już bez słowa bogactwa. Lekko mówiąc byliśmy z kumplem lekko niekompatybilni z otoczeniem. Twarda waluta nie ma szans z twardszymi łańcuchami a takowe mieli lokalni millosnicy przytupów i to nie o taniec chodzi. 

Moje zdanie znasz. Masz to moim zdaniem w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Możesz mieć problem w takim razie z dowiezieniem misia. 
Kiedys wjechałem do klubu Lucky2000 w Ostródzie z kumplem i ten kłopot bogactwa szybko mógł się zamienić w kłopot ale już bez słowa bogactwa. Lekko mówiąc byliśmy z kumplem lekko niekompatybilni z otoczeniem. Twarda waluta nie ma szans z twardszymi łańcuchami a takowe mieli lokalni millosnicy przytupów i to nie o taniec chodzi. 

Moje zdanie znasz. Masz to moim zdaniem w tym roku. 

no Byczku, o to chodzi, jedyne co może sprawić ze Sota nie zdobędzie tytułu to to, ze reszta beGM pokaże swoją zaściankowość szukając problemu tam gdzie go nie ma 🙈

Ze strony Soty cóż, niech się bawią, niech próbują itd. akceptujemy kompleksy (w sensie ja alceptuje, Mac mnie zjebie za to ze mówię prawdę, a nie to co chce lud usłyszeć) 

tbh.

Sota mistrz

jedyne co może ja powstrzymać to niechęć do mnie.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

no Byczku, o to chodzi, jedyne co może sprawić ze Sota nie zdobędzie tytułu to to, ze reszta beGM pokaże swoją zaściankowość szukając problemu tam gdzie go nie ma 🙈

Ze strony Soty cóż, niech się bawią, niech próbują itd. akceptujemy kompleksy (w sensie ja alceptuje, Mac mnie zjebie za to ze mówię prawdę, a nie to co chce lud usłyszeć) 

tbh.

Sota mistrz

jedyne co może ja powstrzymać to niechęć do mnie.

eot

Sotę jedyne co może pokonać to Sota, a dokładnie ich opisy. Widzę paru potencjalnych contenderów co jak ruszą z piórem to nie ma wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje się, że po wypadnięciu Conleya znowu szala faworyta przeważyła w stronę Lakers. 

Chyba nie będzie dużą przesadą, jeśli powiem że ta seria wyłoni zapewne mistrza tego sezonu. 

a co przyjacielu z miami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje się, że po wypadnięciu Conleya znowu szala faworyta przeważyła w stronę Lakers. 

Chyba nie będzie dużą przesadą, jeśli powiem że ta seria wyłoni zapewne mistrza tego sezonu. 

proponuje ockniecie się, lub bycie w opozycji z pozycji GOATa, wybierz sam co wolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Czy jak Butler już zrzuci rdzę, to można się po nim spodziewać przekroczenia psychologicznej bariery 30% FG?

sg Janurego będzie robił co najmniej 89 TS

Teraz, january napisał:

No pewnie, Butlera po zrzuceniu rdzy jak wygląda to widzieliśmy choćby rok temu w PO!

nom, typ jest w lidze 10 lat, raz przeszedł 1brunde w PO, reszta to January

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Czy jak Butler już zrzuci rdzę, to można się po nim spodziewać przekroczenia psychologicznej bariery 30% FG?

Biorąc pod uwage i tak bardzo słaby fit do LeBrona i to jak beznadziejnie zagrał w KAŻDYM meczu po, ze ludzie nadal piszą o tym, że lal to jakiś faworyt, aż smutne.

Ludzie nie biorą tez pod uwagę, jak rzadkie jest b2b.

Ingram to też mimo, ze gra z super zionem nic specjalnego nie pokazał, poza konfliktem z trenerem. Ale tu pewnie z Jimmym Przyjaznym Typkiem pełna komitywa.

No i poza top5 to tam jest szrot.

A Camby niby bierze pod uwagę głebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Biorąc pod uwage i tak bardzo słaby fit do LeBrona i to jak beznadziejnie zagrał w KAŻDYM meczu po, ze ludzie nadal piszą o tym, że lal to jakiś faworyt, aż smutne.

Ludzie nie biorą tez pod uwagę, jak rzadkie jest b2b.

Ingram to też mimo, ze gra z super zionem nic specjalnego nie pokazał, poza konfliktem z trenerem. Ale tu pewnie z Jimmym Przyjaznym Typkiem pełna komitywa.

No i poza top5 to tam jest szrot.

A Camby niby bierze pod uwagę głebie.

Ciesz się ze nie ma złotego chłopaka DARa. Szkoda braku Conleya ale przynajmniej będzie seria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.