Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Szulim napisał:

pojazd po cvbe

Ja się nie czuję pojechany - dobrze, że @RonnieArtestics wyraża wątpliwości dot. nowego systemu, choć akurat te konkretne wątpliwości są kompletnie nietrafione :) Ja mam kilka innych swoich, ale nie będę nikomu póki co sugerował i poczekam na ewentualne "poprawki" z zewnątrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld @cvbe mogliście zamazać że to o Eviego chodziło. Tez z Evim troche rozmawiamy juz z 2 sezony (sam go namawiałem od dawna na BeGM) i również nie sądzę, żeby tą zmianę bilansów robił pod siebie - on zwyczajnie jest nowy i nie wie jeszcze jak to wszystko u nas funkcjonuje - klasyczne frycowe nowego. 

Głosowanie tajne jest bardzo dobrym pomysłem - co było widać po rozrzucie głosów - nie ma kopiowania od innych. Należy tylko dopracować detale. Przypominam po raz enty o swoim postulacie -max 3 zmiany W i tyle samo L - max 1W/L w swojej konferencji. Problem, ze chcesz zmienić nieparzyście? - dodaj lub odejmij sobie. Każdy przy głosowaniu będzie bardziej drobiazgowo i racjonalnie oceniał W/L i o to właśnie nam chodzi. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

glosowanie publiczne i basta

ta gra polega na dyskusji, a nie tchorzostwie

No i na to są właśnie te dodatkowe 2 dni (sam chociażby o te 2 dodatkowe dni w Radzie walczyłem), a wcześniej tajne głosowanie żeby nie kopiować i nie sugerować się innymi. To wszystko można Rybaku przecież połączyć żeby wilk był syty i owca cała. :) 

Edytowane przez Alonzo
jebana literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

No i na to są właśnie te dodatkowe 2 dni (sam chociażby o te 2 dodatkowe dni w Radzie walczyłem), a wcześniej tajne głosowanie żeby nie kopiować i nie sugerować się innymi. To wszystko można Rybaku przecież połączyć żeby wilk był syty i owca cała. :) 

nie mozna, co pokazuje, ze dyskusja byla duzo mniejsza w ostatnim glosowaniu anizeli poprzednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie mozna, co pokazuje, ze dyskusja byla duzo mniejsza w ostatnim glosowaniu anizeli poprzednich

było trzeba być na meetsie a nie tinderze, tam się odbyła znaczna ich cześć 

1 minutę temu, Wojnar Adrianowski napisał:

KONIEC PRZYJAŹNI NA LINII MINNESOTA @Qcin_69 MIAMI @tangiers

https://streamable.com/wtmk63

Spółdzielnia ponad podziałami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie mozna, co pokazuje, ze dyskusja byla duzo mniejsza w ostatnim glosowaniu anizeli poprzednich

Przykładowo ja argumentowałem w tym czasie dlaczego powinienem być na 2 seedzie przed 76ers Tecu. Ty również z tego co pamiętam się wypowiadałeś. Tak samo Fluber i Ronnie podjęli juz wtedy dyskusję. Wypowiadało się jeszcze kilku GMów. 

Czasami jednak różnice były już na tyle duże, że część osób uznało, ze i tak niewiele wskórają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

@Eld @cvbe mogliście zamazać że to o Eviego chodziło. 

 

1. I tak już wszyscy wiedzą.

2. A jak nie to raczej i tak nie trudno się będzie domyślić.

Temat zaraz umrze śmiercią naturalną bo raz, że zamkniety, a dwa przeniesiony do archiwum. A jak dalej będziecie drążyć to usunę całą jego treść poza tabelkami.

Ma być eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Ja się tylko do tego odniosę, skoro zostałem wywołany do tablicy :) Nie bardzo rozumiem na czym polegają te zarzuty że "ktoś mógł poprawić głosy i ustawić tabelę". ZAWSZE TAK BYŁO. Przecież dotychczas głosy były na bieżąco wpisywane do arkusza i każdy mógł sobie wejść, sprawdzić i bez żadnych konsekwencji zmienìć głos żeby ustawić tabelę. Wtedy jednak nie było nad tym żadnej kontroli, a teraz jest. Więc wg mnie lepiej jednak taki monitoring zmian w bilansach mieć. Przecież gdyby Evi czy Eld zrobili takie zmiany w poprzednim trymestrze to nikt by się nawet o tym nie dowiedział - a wgląd w głosy od zawsze miał każdy :)

@RonnieArtestics

Z tego co pamietam wrzucaliśmy najpierw opisy na forum a później tam gdzie edytowalismy coś musieliśmy to w tym poscie napisać. (Zmieniam +1 na Cavs).

 

po drugie jeżeli wyniki byłyby tylko na forum do samego końca głosowania a nie  w arkuszu,i byłyby później w arkuszu uzupełniane  to nikomu by się nie chciało wyników liczyc żeby się dowiedzieć jak można oszukać. Poprzedni system był wg mnie lepszy, wystarczyło  pare usprawnień tam dać - komisz wrzuca wszystko do arkusza po końcu głosowania i tyle. 
 

ty zmieniając ten system chciałeś żeby to było tajne. Ale ogłoszenie wyników i późniejsza możliwość zmiany nie czyni tego wcale tajnym :)

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywda knicks z tego sezonu bedzie zapamietana na wieczność, jak rubio, mills 2 lata temu czy sixers wygrywajacy runde po z jednonogim klayem.

jestem meczennikiem, umarłem za mistrzostwo lakers w zeszlym i mistrzostwo denver w tym roku

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

podaj mi przyklad niesamodzielnego glosowania

Dobrze wiesz, że tego nie zrobię. 

Najpierw każdy głosuje, później upubliczniamy wyniki i dalej dyskusja i ewentualne korekty jak ktos kogoś przekona. Jak 3 W/L to mało, to można w przyszłym sezonie pozwolić na 5 W/L - ale pod warunkiem, że danemu teamowi można zmienić max 1W/L. I więcej zmian dopuszczamy w przeciwnej Konferencji niż w swojej. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

podaj mi przyklad niesamodzielnego glosowania

przecież ~ 1/2 głosów które się tu pojawiały dotychczas były kalka głosów Karpika xD 

tajne głosowanie znacznie lepsze, można tez ładnie zweryfikować kto śledzi te NBa w miarę na bieżąco (i zna składy) a kto ciał w c***a xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

przecież ~ 1/2 głosów które się tu pojawiały dotychczas były kalka głosów Karpika xD 

tajne głosowanie znacznie lepsze, można tez ładnie zweryfikować kto śledzi te NBa w miarę na bieżąco (i zna składy) a kto ciał w c***a xd 

 

13 minut temu, Alonzo napisał:

Bo zupa była za słona. 

Zabierz się lepiej Rybaku za opis. 

Czy wy wlasnie obrazacie polowe gm'ow? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

Czy wy wlasnie obrazacie polowe gm'ow? 

To aż połowa zna składy i ogląda mecze? Wow. Przecież był przypadek ze GM nie znał swojego składu i opuścił w opisie swojego kluczowego gracza jakby go nie było. 😂

Przecież jest wiele wpisów bardzo aktywnych GM cytuje ze niektórych zespołów nie oglądają. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

Czy wy wlasnie obrazacie polowe gm'ow? 

nope, sam tak robiłeś.

Imo, głosy Karpia do czasu aż zaczął o coś walczyć w beGm były bardzo rzetelne i sam nie miałem nigdy większych zastrzeżeń, 1-2W w jedna lub druga to maksymalne odchylenia, obecnie te jego głosy już są beGmowe i pewnie jakbym kopiował to bardziej od CambyGOATa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.