Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

84/4 czy coś takiego, był RFA i to wyrownalem :)

a potem placz jaka to c***owa druzyne zastales xd

ja przypomne, ze w knicks mialem samych przeplaconych kasztanow ala noah, a najlepszym graczem byl w c*** przeplacony kasztan porzingis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bo to wina cvbe tak szczerze i jego nowego systemu. Mówiłem ze gdy ogłosicie najpierw kompletne wyniki a później dacie jeszcze możliwość zmiany to będą cyrki ze ktoś sobie ustawia tabele pod siebie, albo będą cyrki ze ktoś krzyczy ze ktoś sobie ustawił tabele. Ten pomysł od początku wydawał mi się durnowaty, nie lepiej wrocic do poprzedniego systemu ? Według mnie w miarę się sprawdzał. 

Ja się tylko do tego odniosę, skoro zostałem wywołany do tablicy :) Nie bardzo rozumiem na czym polegają te zarzuty że "ktoś mógł poprawić głosy i ustawić tabelę". ZAWSZE TAK BYŁO. Przecież dotychczas głosy były na bieżąco wpisywane do arkusza i każdy mógł sobie wejść, sprawdzić i bez żadnych konsekwencji zmienìć głos żeby ustawić tabelę. Wtedy jednak nie było nad tym żadnej kontroli, a teraz jest. Więc wg mnie lepiej jednak taki monitoring zmian w bilansach mieć. Przecież gdyby Evi czy Eld zrobili takie zmiany w poprzednim trymestrze to nikt by się nawet o tym nie dowiedział - a wgląd w głosy od zawsze miał każdy :)

@RonnieArtestics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Evi gdzieś po pierwszej publikacji wyników sam przyznał że dał NYK zdecydowanie za dużo (17-7) i na pewno to zmniejszy. Więc każdy choć trochę inteligentny był w stanie od razu domyślić się że to spowoduje spadek NYK do play-in (zwłaszcza że różnica była 0.1 w bilansach). Jakby Evi zrobił to jeszcze na tajnym głosowaniu to od początku by nie było historii XD

Poza tym szukanie afery spiskowej że chciał trafić na Magic zamiast Phille też jest bez sensu, gdyż od początku pisał do Tecu żeby się szykował na niego. Także kręcenie afery o nic i pojazd po Eldzie, cvbe czy Evim jest nie tylko stratą czasu, ale też pokazaniem jak widzi się czubek własnego nosa zamiast dobrze bawić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.