Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

wgl patrzac na to ile gwiazd zlapalo kontuzji, to wyjatkowego znaczenia u nas w tym sezonie nabrał brak gry w PO w realu 🤷‍♂️

straszliwie wysokie uprzewyilejowanie takich druzyn jak przede wszystkim gsw, cavs. zakladamy, ze tam zawsze jest zdrowie? a mowimy tu "okazach" zdrowia jak curry czy horford

na drugim krancu knicks czy lakers

co jest bardziej prawdopodobne? ze davis wrocilby w jakiejs formie na G7, czy to ze towns czy lowry nie beda mieli zadnego urazu w ciagu calej serii? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wgl patrzac na to ile gwiazd zlapalo kontuzji, to wyjatkowego znaczenia u nas w tym sezonie nabrał brak gry w PO w realu 🤷‍♂️

straszliwie wysokie uprzewyilejowanie takich druzyn jak przede wszystkim gsw, cavs. zakladamy, ze tam zawsze jest zdrowie? a mowimy tu "okazach" zdrowia jak curry czy horford

na drugim krancu knicks czy lakers

co jest bardziej prawdopodobne? ze davis wrocilby w jakiejs formie na G7, czy to ze towns czy lowry nie beda mieli zadnego urazu w ciagu calej serii? 

Dlatego jakiś 20-ty raz postuluję o nieuwzględnianie u nas kontuzji odniesionych w RL PO, ale każdy mój apel jest zlewany i nikt się do niego nie odnosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Dlatego jakiś 20-ty raz postuluję o nieuwzględnianie u nas kontuzji odniesionych w RL PO, ale każdy mój apel jest zlewany i nikt się do niego nie odnosi :)

Ale zobacz jakiegoś busta maja grający w playoff, jeśli chodzi o ocenę głosujących :) 

równie dobrze można postulować, ze jeśli ktoś gra mniej u nas niż w Real NBA, to u nas nie łapie kontuzji, ale wtedy chyba doprowadzamy, to do dziwnego ekstremum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Dlatego jakiś 20-ty raz postuluję o nieuwzględnianie u nas kontuzji odniesionych w RL PO, ale każdy mój apel jest zlewany i nikt się do niego nie odnosi :)

jesteś w radzie, więc w sumie możesz po sezonie założyć ankietę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Ale zobacz jakiegoś busta maja grający w playoff, jeśli chodzi o ocenę głosujących :) 

równie dobrze można postulować, ze jeśli ktoś gra mniej u nas niż w Real NBA, to u nas nie łapie kontuzji, ale wtedy chyba doprowadzamy, to do dziwnego ekstremum? 

No trochę busta mają, ale nie wiem czy aż takiego, żeby zrównoważyć to że taki Davis wypada i C_M z głównego contendera ma dużą szansę na 1st round exit...

Teraz, mac napisał:

jesteś w radzie, więc w sumie możesz po sezonie założyć ankietę :)

 

Ale bez żadnego poparcia albo głosów rozsądku (typu post @MMM2121) ciężko mi to jakoś rozwijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale zobacz jakiegoś busta maja grający w playoff, jeśli chodzi o ocenę głosujących :) 

jakiego?

davis top3 gracz  zeszlych PO przegral z jednonogim klayem

nie ma u nas nic gorszego i wypaczajacego wynik niz kontuzja w PO

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No trochę busta mają, ale nie wiem czy aż takiego, żeby zrównoważyć to że taki Davis wypada i C_M z głównego contendera ma dużą szansę na 1st round exit...

Moim zdaniem maja ogromnego.

a AD, to pech, ale czy Cm nie może tego argumentować, ze po takiego rodzaju kontuzjach wraca się zawzyczaj tyle i tyle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Moim zdaniem maja ogromnego.

a AD, to pech, ale czy Cm nie może tego argumentować, ze po takiego rodzaju kontuzjach wraca się zawzyczaj tyle i tyle? 

Argumentować może, ale jest to strasznie trudne a przykładowo mój Horford jest cały czas "zdrowy" choć aż mi z tego powodu głupio... Nawet w opisie uwzględniłem jakieś resty dla niego dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Argumentować może, ale jest to strasznie trudne a przykładowo mój Horford jest cały czas "zdrowy" choć aż mi z tego powodu głupio... Nawet w opisie uwzględniłem jakieś resty dla niego dodatkowe.

No ale już była o tym mowa, ze playoff to broń obusieczna, można ogromnie zyskać, ale tez dużo stracić. 

A kontuzje, to cześć właśnie tego obusiecznego miecza. 
 

Ale dla mnie głosowanie w tej sprawie byłoby ok, mogę zrozumieć tez argumenty drugiej strony (chociaż dla mnie, to niektórzy chcą mieć ciastko i zjeść ciastko) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z kolejnym tym razem potężnym boostem do star power. To ze gwiazdy u nas wygrywają z zamkniętymi oczami bez wsparcia na poziomie poprawnym to jest tu oczywistość. Ale majac eksploatowane gwiazdy i majac bonus za bonusem musisz liczyć się z kosztami. A tymi kosztami są urazy tych wyeksploatowanych gwiazd. Przecież w duskusji idzie narracja ze taki kat ( majac dysfunkcyjny skład w. Rl i obronę skupiona na sobie) jest z tego rozliczany zbyt skrupulatnie. Dajmy mu jeszcze jeden powód aby przegrał i kombinujemy aby nie liczyć urazów z po tych wyeksploatowanych najbardziej. Grasz takimi ikonami to masz ryzyko urazu. Proste. 
@Qcin_69 nie zgodzę się z twoim zdaniem. Lewy reprezentuje skrajnie skrajne podejście do wyceny gracza gdzie w naszej grze te skrajne powinny być odrzucane. 
a takim odrzutem jest jego branie 1:1 kata.  Bo miał pecha zagrać jedyna serie w gorszej ekipie. 
prosty przykład z reala. Lowry i jego odpadanie 4:0 z lbj 4 razy z rzędu. Gracz miał łatkę soft gdy razem z DDR bił rekordy niskiej skutecznosci. Tymczasem oba gagatki rozdzielone radziły sobie całkiem niezłe gdzie Kyle zrobił mistrza o ile pamietam. Zmienił się profil gracza czy otoczenie z Leonardem na czele?

I o tym pisze w kontekście kata. Orlando zmienia trochę jego role i zmniejsza nacisk obrony na niego poprzez fakt ze jest to lepsza drużyna. Oczywiście brak doskonałej gry w realu nie upoważnia do opisów jakim to clutch graczem jest kat ale chyba może przekonać innych ze sam gracz może zagrać lepsze serie w lepszym otoczeniu. Inaczej nasza zabawa nie ma sensu i takich wigginsow DDR czy katów ze względy na salary uda się oddać tylko rookie gm. 

Eliminujmy skrajności 

Gracz nieobecny w PO w realu ma zaletę ze się nie połamie. Ale ten sam nie grający o PO może zostać wygaszony przez klub i nie masz zysku wcale. Dodatkowo gracz w PO może dać boosta jak wygra serie. Takiego co jest na rybach maxa nie osiągniesz. Najwyższej uśredniony bonus i dyskusje czy on ( jak kat) dałby radę o stawkę. Nie rozumiem gdzie tu trzeba dodawać bonusa takim Davisem. 

Majac zły support wokół nawet LBJ nie daje rady. I to widać po tym sezonie chociaż powodów porażki było dużo więcej niż takie zdanie. 

Daj Kątowi lowrego i Leonarda i nagle byśmy zobaczyli ile jest wart kat. Byłby zapewne bezcenny. 

Bo to ze gość ma warunki i talent chyba nie ma wątpliwości.  No może poza LBS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, człowiek...morza napisał:

wgl patrzac na to ile gwiazd zlapalo kontuzji, to wyjatkowego znaczenia u nas w tym sezonie nabrał brak gry w PO w realu 🤷‍♂️

straszliwie wysokie uprzewyilejowanie takich druzyn jak przede wszystkim gsw, cavs. zakladamy, ze tam zawsze jest zdrowie? a mowimy tu "okazach" zdrowia jak curry czy horford

na drugim krancu knicks czy lakers

co jest bardziej prawdopodobne? ze davis wrocilby w jakiejs formie na G7, czy to ze towns czy lowry nie beda mieli zadnego urazu w ciagu calej serii? 

.. napisał ten, który twierdzi, że Beasley jest zdrowy i gra, a Mitchella nie ma w g1 🤣🤣🤣

Lowry Misiu to w poprzednim sezonie był o faul na Grancie Williamsie od awansu do Finału Konfy, a 2 sezony temu był wokalnym liderem Raptors w drodze po mistrzostwo, ale na tym woził sie u nas tylko Leonard - więc nie pier#%l głupot bo u nas z gry Lowrego w playoffs jakoś do tej pory nic nie miałem. 

Do tego u mnie KAT do tej pory przez 2 dotychczasowe sezony w playoffs zamieniał się w ..ducha i nagle i akurat ja na jego braku w playoffs zawsze obrywałem po d.. 

Davis ci się kontuzjował, to zaczynasz skamleć :P 

38 minut temu, MMM2121 napisał:

No ale już była o tym mowa, ze playoff to broń obusieczna, można ogromnie zyskać, ale tez dużo stracić. 

A kontuzje, to cześć właśnie tego obusiecznego miecza. 
 

Ale dla mnie głosowanie w tej sprawie byłoby ok, mogę zrozumieć tez argumenty drugiej strony (chociaż dla mnie, to niektórzy chcą mieć ciastko i zjeść ciastko) 

O ile z pierwszymi dwoma zdaniami się tu zgadzam w 100%, to w przypadku zrezygnowania z tej losowości jakimi są kontuzje robi Wam sie tu totalne Roto i wtedy mnie w BeGM na 100% od razu nie ma - bo nasza gra ma polegać właśnie na wyobrażeniu sobie jak w danych okolicznościach (nie zawsze sprzyjających) dany team działa.

.. dlatego istotna jest głębia składu, bo przecież zawsze sie ktoś połamie/kontuzjuje/ma gorszy okres gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

Moim zdaniem maja ogromnego.

a AD, to pech, ale czy Cm nie może tego argumentować, ze po takiego rodzaju kontuzjach wraca się zawzyczaj tyle i tyle? 

To pokaż tego boosta głosując na Pacers - mam więcej graczy w PO i w II rundzie PO ;] flubera gracze są na rybach. 

13 minut temu, january napisał:

Zostawić jak jest, ja tam wolałem ryzyko INJ Butlera i Brona w finałach rok temu, niż ich obecne wypi****lenie się w 1R (ALE SIĘ JUŻ NIE POŁAMIĄ!!) :) 

Dokładnie. Pięknie podsumowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Masakra jak tanio u nas poszedł Blake Griffin, kolo zrobił 18-14 na lajcie w półfinale konfy. Często bronił Giannisa, rzucał trójeczki, rozgrywał.

CambyGOAT.

 

Idę w zakład, że jak pchnie gdzieś Walla to ten zagra na all NBA team season. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

 

na drugim krancu knicks czy lakers

 

Tak tylko wspomnę, ze gracze beGM Minnesoty maja prawdopodobnie najwiecej rozegranych minut ze wszystkich drużyn w rl PO( w sumie to chyba z wyłączeniem R.Williamsa 8 z 9 naszych najważniejszych graczy w tym roku grało w rl PO :)) a mimo to poza Robertem i KCP wszyscy są zdrowi :) 

Niemniej oczywiście masz racje z tym, ze w beGM lepiej mieć graczy którzy albo do tych PO w ogóle nie awansują, albo tez szybko odpadną nim zdążą się połamać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś z Was ten mecz i ostatni?

JAk PGeorge się swietnie dopasowuje i gra jak roles.

Dopiero przejmmuje scoring jak nie ma innych opcji.

Ktoś tu pisał, że miałby problem, a tu ewidetnie się godzi z rolą Pippena.

no i 23minuty, najwięcej znowu ze wszyskich. glue guy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Ogląda ktoś z Was ten mecz i ostatni?

JAk PGeorge się swietnie dopasowuje i gra jak roles.

Dopiero przejmmuje scoring jak nie ma innych opcji.

Ktoś tu pisał, że miałby problem, a tu ewidetnie się godzi z rolą Pippena.

no i 23minuty, najwięcej znowu ze wszyskich. glue guy.

 

DFS lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.